folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Websitesi Yapımı - Ortalama Maliyet

Websitesi Yapımı - Ortalama Maliyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. Eşim ve öğretmen arkadaşları Avrupa Birliği fonları ile proje tasarlayıp öğrencilerini yurtdışına götürüyor. Bununla ilgili olarak başvuruları değerlendirirken komite websitesi var mı yok mu diye baya sıkıştırıyormuş. Buna istinaden bir web sitesi açmayı istiyorlar. Ben godaddy den domain aldım. Fakat web sitesi tasarlamak adına hiçbir şey bilmiyorum. Oluşturulacak web sitesinde bizim için önemli olan yapılan gezilerde çekilen fotoğrafları yükleyebilmek ve bunları anasayfada ülke başlıkları altında yayınlayabilmek. Bu işi yaparım diyen olursa ortalama maliyeti konusunda bilgi almak isterim. Sıfırdan bir tasarıma falan gerek yok. Maksat söylediğim işi yapsın benim için yeterli. Buradan alacağım fiyatı doğrudan kendilerine ileteceğim. Mürid eğer Ankara'da olursa bizzat gelir tanışırım benim için daha da iyi olur :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Bu işi wordpress scripti ile halledebilirsiniz. İnternette kurulum, kullanımı hakkında 1-2 kaynak incelerseniz kolayca yaparsınız. Eğer isterseniz LÖSEV veya benzer bir vakıfa 20-30 lira bağış yaparsanız yardımcı olurum 

JpnTr tarafından 23/Ağu/17 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

@JpnTr Hocam çok ince düşüncelisin çok teşekkür ederim. Peki hosting için nasıl bir işlem yapıyoruz? Yani onu da yine godaddy den mi almamız lazım? Yoksa başka bir yerden de alsak olur mu? Eğer sizin için de uygunsa müsait bir gününüzde skype falan yapabiliriz, detaylarını görüşebiliriz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    herrero bunu yazdı

@JpnTr Hocam çok ince düşüncelisin çok teşekkür ederim. Peki hosting için nasıl bir işlem yapıyoruz? Yani onu da yine godaddy den mi almamız lazım? Yoksa başka bir yerden de alsak olur mu? Eğer sizin için de uygunsa müsait bir gününüzde skype falan yapabiliriz, detaylarını görüşebiliriz. 

Herhangi bir hosting firmasından alabilirsiniz. Ben önceden kullandığım MegaTr adlı firmayı önerebilirim sizin için godady firmasının hosting hizmeti kaliteli mi pek bilmiyorum. İstediğiniz zaman görüşebiliriz

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı
    herrero bunu yazdı

Herhangi bir hosting firmasından alabilirsiniz. Ben önceden kullandığım MegaTr adlı firmayı önerebilirim sizin için godady firmasının hosting hizmeti kaliteli mi pek bilmiyorum. İstediğiniz zaman görüşebiliriz

O zaman haftasonu ben size özelden yazarım. Uygun bir vakit ayarlar görüşürüz. Valla çok sağolun desteğiniz için tekrardan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Aynı şekilde İhh veya Cansuyu farketmezin birine yardımda bulunursanız. Hosting işinizi hallettikten sonra wordpress kurulumu sağlayıp gerekli ayarlamayı yapıp sizlere teslim ederim hocam.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Okulların zaten web sayfaları yok mu?

Yeni bir site kurmaya gerek yok ki orada fotoğraflar rahatlıkla paylaşılabilir.

Hem okulların resmi olmayan web sayfası kurmaları yasak diye biliyorum.

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

@wikwik Hocam bu okul bünyesinde değil. Bizimkiler böyle bir işe girişmiş. Bir öğretmen abimiz daha önce zaten birkaç kere proje yazıp götürmüş ama işi biraz daha belli standarta sokmaya çalışıyor. Eşim de yardımcı olmak adına (projelerin çevirisi falan) yanında yer alıyor. Benim de tahribatta takıldığımı bildiği için websitesi lazım oldu, oradaki arkadaşlarına bir sorarsan sevinirim dedi. Ona istinaden buraya konu açtım. Sağolun valla çok hızlı çok güzel dönüşler oldu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

@kafkavari Hocam çok teşekkür ederim. Hosting işini ayarladıktan sonra JpnTr hocamla bir görüşeyim kendisi eğer yoğun olur araya bir şey girerse senden de destek isterim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam hostingi alastyr tavsiye ederim aylik 5-10 tl ye denk geliyor loseve bagis karsiligi bende yardimci olabilirim elimde zaten daha once kullandigim bir tasarim var wordpress bir okul icin yapmistim bakarsin hosuna giderse hallederiz corbada tuzumuz bulunsun 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocam hostingi alastyr tavsiye ederim aylik 5-10 tl ye denk geliyor loseve bagis karsiligi bende yardimci olabilirim elimde zaten daha once kullandigim bir tasarim var wordpress bir okul icin yapmistim bakarsin hosuna giderse hallederiz corbada tuzumuz bulunsun 

Hocam çok teşekkür ederim. Hosting için dediğin firmaya bakacağım. Lösev bağışı olarak bu işi yapmanız gerçekten çok anlamlı oldu benim için. Bu haftasonu hosting işini halledince duruma göre haber ederim. Tekrardan çok teşekkür ederim.