Wetransfer Vs Mega.Nz (Hangisi?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

neden google drive'a bakmıyorsun 2tb yıllık 289tl

Ben bu hesabı başka kişilerle de paylaşacağım ve bana büyük hacimli dosyalar gönderecekler. Kullanıcı adı sıkıntı değil ama şifre mail adresimin şifresiyle aynı olmayacak mı? Yani drive alanına erişen kişi maillerede erişecek. Yoksa başka bir yolu var mı? Şöyle ki: Sadece drive alanına ulaşıp dosya yükleyecek kullanıcı oluşturulabiliyor mu?

yeni hesap açarsın sırf bu iş için olur biter.

bence google yandex veya onedrive al

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    shia bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

Ben bu hesabı başka kişilerle de paylaşacağım ve bana büyük hacimli dosyalar gönderecekler. Kullanıcı adı sıkıntı değil ama şifre mail adresimin şifresiyle aynı olmayacak mı? Yani drive alanına erişen kişi maillerede erişecek. Yoksa başka bir yolu var mı? Şöyle ki: Sadece drive alanına ulaşıp dosya yükleyecek kullanıcı oluşturulabiliyor mu?

yeni hesap açarsın sırf bu iş için olur biter.

bence google yandex veya onedrive al

Öyle olacak gibi görünüyor. Çünkü arada 2 katından fazla fiyat farkı var.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

aile üyesi olarak 5 kişi ekleyebiliyorsun https://one.google.com/about ayrıntılar burda var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

teamdrive kurun tek domaine mail accountlar açın

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    edminkardes bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı

arayüz ve hız kötü bence

https://github.com/odeke-em/drive ile arayüzü kullanmana gerek yok hız olarakta diğerleri ile aynı hatta bir tık daha iyi

ne gerek var, yandexin hızı gayet iyi. drivedaki hız sorununu yaşamıyorum, arayüzü de windows uygulaması da çok iyi. drive dan ne zaman büyük bişey indirmeye/yüklemeye kalksam eziyet çekiyorum, yarıda kesilmeler 98% lerde kalmalar vs vs. bi de adamların kendi browserını kullanıyorum, 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

edit:uykulu uykulu foruma girmemek lazımmış konu sahibi sanıp cevap verdim 

edminkardes tarafından 11/May/20 10:10 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocalar cahilliğime verin. Bu tip cloudları hangi amaçla kullanıyorsunuz? Hız arayşınız neden (kabul edilebilir ~15 mbps hız harici)? Siteler için video filan çekmek için mi?

ride or die..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Benim bir tanıdığın müzik şirketi var Almanya'da. Dolayısıyla sürekli müzisyenlerden vs dosyalar alıyor. Onlar wetransfer kullanıyor. Kendi mailini veriyor karşı tarafa sanırım karşı taraf 15 GB a kadar dosya yükleyebiliyor tek seferde. Eğer bu tarz bir şey icin kullanacaksan wetransfer daha mantıklı çünkü karşı tarafa bir şifre falan vermen gerekmiyor. Herhangi bir dosya upload sitesine yüklermiş gibi senin alanına yüklüyorlar. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Hocalar cahilliğime verin. Bu tip cloudları hangi amaçla kullanıyorsunuz? Hız arayşınız neden (kabul edilebilir ~15 mbps hız harici)? Siteler için video filan çekmek için mi?

Özel bir televizyonda çalışıyorum ve yurtdışından yayınlamamız için film, belgesel vs dosyalar gönderiyorlar.

Kanalımıza ait bir FTP sistemi var ama çok sık kesilmeler oluyor, dosya alma konusunda hep sorun yaşıyoruz. Çözümü sorunsuz ve teknik sıkıntılarıyla uğraşmayacağım wetransfer, mega veya google drive gibi vir sistemle çözmek istiyorum.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
Toplam Hit: 5487 Toplam Mesaj: 24
wetransfer dosya paylaşım sitesi mega.nz