folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Whatsapp Söylenildiği Kadar Güvenli Mi?

Whatsapp Söylenildiği Kadar Güvenli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Devletlerin zaten face twitter whatsapp gibi yerlerle anlaşması var diye biliyorum. Belli bir ücret (baya taşaklı paralar) karşılığında kullanıcının noktasına kadar bilgileri alınıyor. Yok öle bişi diyen siktirsin gitsin alınıyor iste mk. 

Adobe flashın patladıgı yıl geldi aklıma adamların client listte bizim emniyet vardı mk 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Cesnist bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Devletlerin zaten face twitter whatsapp gibi yerlerle anlaşması var diye biliyorum. Belli bir ücret (baya taşaklı paralar) karşılığında kullanıcının noktasına kadar bilgileri alınıyor. Yok öle bişi diyen siktirsin gitsin alınıyor iste mk. 

Adobe flashın patladıgı yıl geldi aklıma adamların client listte bizim emniyet vardı mk 

Whatsapp kolay kolay  kayıt vermiyor bazen 2_3 ay gibi bir süreçte veriyor ama veriyor bir davada şahit olmuştum verildiğine 

Internette güvenli diye bir şey olduğunu sanmıyorum yeterki birileri bir şeyi yapmak istesin 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Zamaninda telegram tanitim konusu acmis ve guvenligiyle ilgili tartisalim diye soyle bir mesaj da yazmistim o konuya: https://www.tahribat.com/forum/neden-whatsapp-yerine-telegram-kullanmalisiniz-220638/3#msg2747197

Tartismadik (:

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Abi whatsapp güvenli olmasa bile yapacak birşey yok mecbur kullanıyoruz çok kişiyi telegrama geçirmeye çalıştım yükletiyorum avantajlarını sayıyorum 2 gün sonra bakıyorum yok silmiş

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Aklıma Mr.Robot daki şu 10 saniye sonra kendini imha eden mesaj uygulması geldi, adı da görünüyor du ama yazmadım hiç bi yere bilen varsa.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Whatsapp'ın güvenli olduğunu kim söylemiş ?

senin mesajında neden padding yok lan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Bip hakkındaki düşünceleriniz nedir?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    mrkps bunu yazdı

zarrab davasından elemanların kendi içlerindeki tüm whatsapp yazışmaları açıklanmıştı. yani diyeceğim kesinlikle güvenli değil.

Zarrabin telefonuna el konulmuştu. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    rahmandaburda bunu yazdı

Aklıma Mr.Robot daki şu 10 saniye sonra kendini imha eden mesaj uygulması geldi, adı da görünüyor du ama yazmadım hiç bi yere bilen varsa.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wire

wire ama bence signal daha iyi

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

Bip hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Nedendir bilmiyorum ama orada server odasında çalışan göbekli ve kıllı bir adamın öğle yemeğini yedikten sonra "dur la şunlara bi bakayım" deyip ağzında kürdanla göbeğini kaşıya kaşıya milletin fotoğraflarına, videolarına falan baktığını düşünüyorum. Veya bakabileceğini.

Yani bizdeki çalışma disiplini bunu düşünmemi sağlıyor ne yazık ki... O yüzden önemli bir mesele veya döküman asla paylaşmadım, paylaşmam sanırım...

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
Toplam Hit: 16606 Toplam Mesaj: 67
güvenlik whatsapp güvenlik