Whatsapp Viber Bot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kimin boş olduğu ortada. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

http://h3manth.com/content/xmpp-ruby-chat-bot

edit: xmmp bot bu. pidgin-whatsapp plugin ile whatsappa pidginden girip yapılabilir

login için gereken şifre için

http://blog.philippheckel.com/2013/07/05/how-to-sniff-the-whatsapp-password-from-your-android-phone-or-iphone/

edit 2 : http://blog.philippheckel.com/2013/07/07/send-whatsapp-messages-via-php-script-using-whatsapi/

bu arada mitmproxy ile sniff passwordü denedim ama sonuç alamadım. sanırım yeni versiyondan dolayı. malum makale biraz eski

torf tarafından 13/Eyl/14 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Kimin boş olduğu ortada. 

evet haklisin , sirf yazmak icin bos yazanlar dolu. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    torf bunu yazdı

http://h3manth.com/content/xmpp-ruby-chat-bot

edit: xmmp bot bu. pidgin-whatsapp plugin ile whatsappa pidginden girip yapılabilir

login için gereken şifre için

http://blog.philippheckel.com/2013/07/05/how-to-sniff-the-whatsapp-password-from-your-android-phone-or-iphone/

edit 2 : http://blog.philippheckel.com/2013/07/07/send-whatsapp-messages-via-php-script-using-whatsapi/

bu arada mitmproxy ile sniff passwordü denedim ama sonuç alamadım. sanırım yeni versiyondan dolayı. malum makale biraz eski

aksam hemen deneyecem hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Kimin boş olduğu ortada. 

evet haklisin , sirf yazmak icin bos yazanlar dolu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

biz denedik önce çalıştı 10 kişide sonra banladı. 

sonra gönderim aralarına 3-4 saniye koyduk 30 tane gönderdi yine banladı. 

Banı 24 saat sonra açıyor o problem değil ama whatsapp yakalıyor valla. githupda ki projelere bile whatsapp dava açmış durumda :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

biz denedik önce çalıştı 10 kişide sonra banladı. 

sonra gönderim aralarına 3-4 saniye koyduk 30 tane gönderdi yine banladı. 

Banı 24 saat sonra açıyor o problem değil ama whatsapp yakalıyor valla. githupda ki projelere bile whatsapp dava açmış durumda :)

bir insan dakikada 20-30 farklı kişiye düzenli mesaj atamayacağından yakalaması zor olmasa gerek bu tip şeyleri.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

linux için anlatıyorum

önce yowsup indir https://github.com/tgalal/yowsup

python-dateutil kur

sudo apt-get install python-dateutil

komut satırından yowsup/src klasörüne gel config.example dosyasını kopyala test.config yap

cp config.example test.config

test.config dosyasını düzenle örneğin 05301112233 numarasını kullanıyoruz  

cc=90
    phone=9053001112233
    id=
    password=

düzenledikten sonra komut satırına 

chmod +x yowsup-cli
    ./yowsup-cli --requestcode sms --config test.config

telefonuna bir sms gelecek 123-456 şeklinde bir doğrulama kodu onu al komut satırına

./yowsup-cli --register 123-456 --config test.config

bunu yapınca bir kaç çıktı alacaksın o çıktıların içinde pw=13513611== gibi bişe yazar senin şifren bu olacak eğer test.config otomatik düzenlenmişse password= kısmına o gelir gelmemişse sen kendin çıktıdan pw değerini kopyala test.config dosyasını düzenleyip passsword değerine yapıştır.

ve son olarak mesaj gönderelim göndereceğimiz numara 054511122233 olsun

./yowsup-cli --send 905451112233 "merhaba dünya" --wait --config test.config

yowsupı araştır başka şeylerde yapabiliyorsun ama uyarayım ben kendi numaramla onay kodu aldım sonra telefondan whatsupa bağlanmak sıkıntı oldu iki cihazla tek numaradan bağlanıyrum sandı tekrar onaylatmak zor oluyor dikkat et :)

yowsup ı kullanabilirsen ona güzel bir gui sende yazarsın zaten

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

linux için anlatıyorum

önce yowsup indir https://github.com/tgalal/yowsup

python-dateutil kur

sudo apt-get install python-dateutil

komut satırından yowsup/src klasörüne gel config.example dosyasını kopyala test.config yap

cp config.example test.config

test.config dosyasını düzenle örneğin 05301112233 numarasını kullanıyoruz  

cc=90
    phone=9053001112233
    id=
    password=

düzenledikten sonra komut satırına 

chmod +x yowsup-cli
    ./yowsup-cli --requestcode sms --config test.config

telefonuna bir sms gelecek 123-456 şeklinde bir doğrulama kodu onu al komut satırına

./yowsup-cli --register 123-456 --config test.config

bunu yapınca bir kaç çıktı alacaksın o çıktıların içinde pw=13513611== gibi bişe yazar senin şifren bu olacak eğer test.config otomatik düzenlenmişse password= kısmına o gelir gelmemişse sen kendin çıktıdan pw değerini kopyala test.config dosyasını düzenleyip passsword değerine yapıştır.

ve son olarak mesaj gönderelim göndereceğimiz numara 054511122233 olsun

./yowsup-cli --send 905451112233 "merhaba dünya" --wait --config test.config

yowsupı araştır başka şeylerde yapabiliyorsun ama uyarayım ben kendi numaramla onay kodu aldım sonra telefondan whatsupa bağlanmak sıkıntı oldu iki cihazla tek numaradan bağlanıyrum sandı tekrar onaylatmak zor oluyor dikkat et :)

yowsup ı kullanabilirsen ona güzel bir gui sende yazarsın zaten

sanla makineye ubuntu kursam sanırım deneme yapablirim deneyecem bakalım  1-2 yöntem çıktı ortaya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

tek amacın spam yapmak.

ha diyeceksin reklam sektoru legal. tamam derim lakin sen cia'dan topladigin numaralarin alayini yasal olarak mi aldin. farzi misal elamanda numaram var. elaman rehberini cia ile paylasti. ama oradaki benim kisisel numaram. ve sen bana reklam mesaji atacaksin. bunun icin benden izin aldin mi? ben sana numarami bunun icin kullanmana izin verdim mi?

bu bilisim ve guvenlik ile alakali degil. ha dersen ki ben mantigi ogrenmek istiyorum eyvallah. ama senin amacin ogrenip spam basmak.

bu da bizi suraya getirir.
    benim numarami benden izin almadan spamcilerle paylasaninde bana spam sms ataninda amk. bu kadar basit.

cok bos konustum. simdi susuyorum. dolu konusan hanfendi.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 4616 Toplam Mesaj: 27