Whatsapp Yeni Gizlilik İlkeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

whatsapp yazışma içeriklerini nasıl çözümleyecek şifreli değil mi bu görüşmeler. Resim ve Sesleri bilmiyorum ama yazılar şifreli. Whataspp ın asıl alacağı kiminle ne kadar görüşüyorsun. Ne sıklıkla kullanıyorsun. Ne zamanlar nerede kullanıyorsun. Nerelere gidiyorsun. Zaten facebook instagram bunlarla çoğunu alıyor. Benim sinir olduğum avrupa birliğinde bunu yapamıyor. Ülke olarak bize neden bunu dayatıyor ? Tayyip dese ki whatsapp bizi de aynı katagoriye koymayıp veri kullanım işini dayatırsa engellicez o zaman desteklerim. 

Neden desin ki bir kesim whatsapp dan kaçıp ptt messengera gitti yani adam çatır çatır takip ediyor 

http://www.twitch.tv/baristeksin/v/867314990?sr=a&t=62s

TheAvenqer tarafından 10/Oca/21 22:44 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

whatsapp yazışma içeriklerini nasıl çözümleyecek şifreli değil mi bu görüşmeler. Resim ve Sesleri bilmiyorum ama yazılar şifreli. Whataspp ın asıl alacağı kiminle ne kadar görüşüyorsun. Ne sıklıkla kullanıyorsun. Ne zamanlar nerede kullanıyorsun. Nerelere gidiyorsun. Zaten facebook instagram bunlarla çoğunu alıyor. Benim sinir olduğum avrupa birliğinde bunu yapamıyor. Ülke olarak bize neden bunu dayatıyor ? Tayyip dese ki whatsapp bizi de aynı katagoriye koymayıp veri kullanım işini dayatırsa engellicez o zaman desteklerim. 

hocam biraz yanlış anlamışsın.

uygulamayı ne sıklık ile kullanıyorsun

ortalama kaç kişi ile görüşüyorsun

ortalama kaç kelime yazıyorsun

bunlar zaten uygulamayı geliştirmek ve güncellemek için lazım olan reklam para değeri olmayan şeyler.

bunların işlediği veriler ise asıl para eden kısım

konumun neresi? 

bu en önemli kısım çünkü lokal reklam verenler genelde çevre bölgeyle reklam verir veya bölge hedefler örnek kayseride pastırma üreten adam pazar olarak geliri ve nüfusu yüksek illeri ister.

anahtar kelimeler

bisiklet bebek bebek bezi saat gibi anahtar kelimeler işlenip sizin karşınıza o reklam çıkartılır örnek balayı yazarsın gogle veya Facebook da kapadokya reklamı çıkar

yaş sıkalası

buda reklam verenler için çok önemlidir örnek satılan ürün çocuklara gençlere hitap eden bir ürün değilse reklam verirken genelde 25 yaş ve üstü seçilir çünkü 25 yaş altı biri internetten çanakkale salçası veya ege zeytin yağı sipariş etmez

bu firmalar bunları ayırt edemez ise reklam satamaz 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Kararlarından dönmüşler galiba. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Kararlarından dönmüşler galiba. 

Öyle diyolar memleket meselesine döndü konu ne gizli verilerimiz varmış ülkece 😀

umit tarafından 10/Oca/21 23:05 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Milleti alternatiflere yönelttiler resmen. Telegram bedavadan reklam yapmış gibi kullanıcı kazandı.

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

@TheAvenqer yayını izledim efsane olmuş hocam.

Bu pandemi sürecinde ilkokul çağındaki çocuklar, öğretmenleri ve velileri ile süren iletişim whatsapp üzerindeydi.

Sanırım MEB öğretmenlere bu konuda telkinde bulunmuş ve bundan sonra iletişimi BİP üzerinden sürdürmelerini istemiş.

@mkyb hocamın dediği gibi BİP, instagram başta olmak üzere reklamı hunharca bastırmış her yere.

Https tarafından 10/Oca/21 23:25 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

fake haber mi ?

kUz3y tarafından 10/Oca/21 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Neden desin ki bir kesim whatsapp dan kaçıp ptt messengera gitti yani adam çatır çatır takip ediyor 

Ulu şeyhimiz varken başkalarıyla bu röportajı yapmanı kınıyoruz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Yalan diyenlerde var 

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Ulu şeyhimiz varken başkalarıyla bu röportajı yapmanı kınıyoruz.

Şeyhimizi yayınıma konuk olarak beklerim her zaman kapımız açıktır kendisi gelmek isterse onunlada bir yayın yapabiliriz

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 24302 Toplam Mesaj: 122
whatsapp gizlilik sözleşmesi 8 şubat 2021