Wifi Duck

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    YeniHarman bunu yazdı

Olay sadece HID emülasyonu ise esp8266 ile başardığını söyleyen biri var: https://github.com/cnlohr/espusb/wiki/Getting-Started-Guide

mantık olarak baktıgımızda temel konu HID elimde var esp 8266 3-5 taen becerebilrimiyim bilmiyorum :D

şimdi bende nodemecu var elimdeki bir usb girişinin kablolarını kesip bu şekilde baglarsam ve 3.3 v verirsem sanırm çalışacak ama tabi spacehuhn un yazılımı çalışmaz sanırm onu modifiye edemem  ama denemektende b irşye kaybetmem denerim olursa ucuzundan bi cihazımız olur herkes kullanır :) 

bilgisi olan destek olursa  tabşki başka olur .

elimde dirençler var ama  kahve siyah altın altın 

kırmızı kırmızı altın altın

kırmızı kırmızı kırmızı altın

turuncu turuncu kırmızı altın 

kahve siyah altın altın

kahve siyah sarı altın

hayır elimde potasyo metrede var diyotlarda ve kondasastörde var  sanırm 2005 de lisa dönemimde almıştım

KaptaN tarafından 20/Şub/21 23:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Bune abi resimden beynim yandı başkan gözlerine yazık bunla ugrasicagina hazirini al

itsin oglum sen adam degilsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ustura bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Bune abi resimden beynim yandı başkan gözlerine yazık bunla ugrasicagina hazirini al

hocam hazırını almak sorun degilki önemli olan birşeyler öğrenmek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

yaw netten baktim da tam anlayamadim bu usb keylogger mi yoksa pc ye usb bagladigimiz an hicbir aktivite yapmadan pcde backdormu calistiriyor ne ise yariyor bu

hocam  uzaktan klavye  bunu pc ye takınca  wifiyle baglanıp komut gönderiyorun mesela windows r bas gibi  sheel i aç gibi ...  hid klavye olarak geçiyor 

hoca bu biraz mesgale istiyor acaba bunun daha gelismisi felan varmidir direk usb bagladigimiz zaman backdoru calistiracak oyle bisey biliyormusunuz ?

bad USB, diye birşey vardı, sanırım bu dediğin şeyi yapıyor gibiydi. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

USB arabirimi basitçe https://urun.n11.com/diger/stm32f103c8t6-arm-gelistirme-karti-stm32-stm32f103-arduino-P456210082 ile çözebilirsiniz. Yalnız yanında st-link v2 almanızı ve piyasadaki yanlış üretim bluepill'lerden birine denk gelmemek için dua etmenizi tavsiye ederim.

Bluepill ile esp8266'yı birbirlerinin rx-tx pinlerinden bağlayıp seri iletişim sağlayabilirsiniz.

Olaylara karışmayın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Bu wifi duck ne ise yariyor?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Bu wifi duck ne ise yariyor?

taktıgın bilgisayara klavye komutları gönderiyorsun bad usb olarakta geçiyor ama onda wifi yok bunda wifi var ağdan baglanıp istediğin zaman istediğin komutu verebiliyorsun 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bunu U3 belleklerle yapardık zamanında...

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Bunu U3 belleklerle yapardık zamanında...

senin dediğin şey bilgisayara usb yi taktıgın gb autorun ile istediğin exeyi çalıştırmak degilmiydi?

u3 belleklerde hid klavye özelligi yok diye biliyorum

Toplam Hit: 4336 Toplam Mesaj: 35
wifi duck hid