Wildfire Android 2.2 Güncellemesi TR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

desire var elimde, sistemi düzgün kullanmayı bilir ayarlarını yaparsan 2 gün sorunsuz gidiyor...

bende de desire var bir gün gidiyor meret. sendeki ayarlar nasıl hocam? root yapmadım daha ama işlemcinin mhz'sini düşürebiliyormuşsun şarj için.

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bende yeni telefon alıcam ve htc wildfire ı düşnüyorum.Yanlız kafamda birkaç küçük oru işereti var:

1)ekran çözünürlüğü çok düşük diyorlar yakından bakınca pikselleri sayabiliyormuşun

2)Yine ekran çözünürlüğünden dolayı androidin 3.0 versiyonunda wildfire gibi düşük çözünürlüklü ekranlı modellerde desteklenmiyeceğini okumuştum

3)Bide oyun program açısından işlemcisinin düşük olmasından kaynaklı çoğu oyun ve programya çalışmıyor ya da ço yavaş çalışıyor denmiş.(örnek:angry bids)

Eğer bunlar hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim yoksa biraz daha para biriktirip desire alıcam.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

wifi şebekeden daha az mı şarj kullanıyor bunu merak ediyorum, ve wildfire için istediğimiz mp3 ü zilsesi yapamıyor muyuz, o kadar kurcalamama rağmen bulamadım 

http://yigitdemirag.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

wifi şebekeden daha az mı şarj kullanıyor bunu merak ediyorum, ve wildfire için istediğimiz mp3 ü zilsesi yapamıyor muyuz, o kadar kurcalamama rağmen bulamadım 

ben yaptım :D
    müzik çalarda menüye bas zil sesi yap var direk

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı:

Bende yeni telefon alıcam ve htc wildfire ı düşnüyorum.Yanlız kafamda birkaç küçük oru işereti var:

1)ekran çözünürlüğü çok düşük diyorlar yakından bakınca pikselleri sayabiliyormuşun

2)Yine ekran çözünürlüğünden dolayı androidin 3.0 versiyonunda wildfire gibi düşük çözünürlüklü ekranlı modellerde desteklenmiyeceğini okumuştum

3)Bide oyun program açısından işlemcisinin düşük olmasından kaynaklı çoğu oyun ve programya çalışmıyor ya da ço yavaş çalışıyor denmiş.(örnek:angry bids)

Eğer bunlar hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim yoksa biraz daha para biriktirip desire alıcam.

ekranı çok abartıldığı gibi değil.video izlerken falan sorun yapmıyor,hatta belli bile olmuyor denebilir.2. sorunun cevabını bilmiyorum ama büyüh ihtimal öyle birşey olmaz.3. oyun açısından yavaş olmasının nedeni kendi ekran kartı yok , bu yüzden yük de cpu ya biniyor.ama angry birds vs çalışıyor,normal oynanabiliyor.şarj süresine gelirsek benimki günlük 30 dk wifi,mesaj,tel görüşmesi,vs, 4-5 gün gidiyor.hepsini daha az kullanırsam 10 gün gittiği de oluyor.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Wildfire almayı düşünenlere lg optimus oneyi tavsiye ederim. Özelliklerine bir bakın wildfirela aynı daha ucuz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:
    torpedo_XL bunu yazdı:

ekranı çok abartıldığı gibi değil.video izlerken falan sorun yapmıyor,hatta belli bile olmuyor denebilir.2. sorunun cevabını bilmiyorum ama büyüh ihtimal öyle birşey olmaz.3. oyun açısından yavaş olmasının nedeni kendi ekran kartı yok , bu yüzden yük de cpu ya biniyor.ama angry birds vs çalışıyor,normal oynanabiliyor.şarj süresine gelirsek benimki günlük 30 dk wifi,mesaj,tel görüşmesi,vs, 4-5 gün gidiyor.hepsini daha az kullanırsam 10 gün gittiği de oluyor.

hocam ayarları ne gözünü seveyim sırayla girip söylesen ya benimki neden 8 saatte bitiyor 2.2 kullanıyorum

http://yigitdemirag.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sims
    sims's avatar
    Erkek

bende de desire 2.2 var. ancak mesaj gönderirken değil de alırken saat farkı oluyor bunu çözebilen var mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:
    torpedo_XL bunu yazdı:

Teşekkürler kafamda baya birşeylerin şekillenmesini sağladın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 3059 Toplam Mesaj: 20