folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Win İşletim Sisteminden Çalışan Bütün Uygulamalar Hakkında Yardım

Win İşletim Sisteminden Çalışan Bütün Uygulamalar Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    -----------------------------

bosuna arıyorsun hocam, windowstan baska alternatifim yok anlattığın durumda.

bakcaz bakalım paşam araştıralım belki çıkar bir yazılımcı derki böyle bişey var bizde dua ederiz ona olur biter

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Mycity bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

bosuna arıyorsun hocam, windowstan baska alternatifim yok anlattığın durumda.

bakcaz bakalım paşam araştıralım belki çıkar bir yazılımcı derki böyle bişey var bizde dua ederiz ona olur biter

yazılımcıyla alakası ne hocam, popüler oyunların linux sürümü olmadığını herkes biliyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Bu uygulamaları linux'ta düzgün çalıştıramazsın, hadi çalıştı diyelim istediğin gibi microsoft harici bir işletim sistemi var, onu da gelen müşteri anlamayacak ki bu da senin için dezavantaj. Herkes windows'u bilir, tanır. Cafe'de kullanıcaksan windows'a mahkumsun malesef

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hocam sp3 te handy cafe çalışmıyor die biliyorum pcler ana makinada görünmüyor... Bir bilene daha sor senin sorduğun soruda zor be hoca yüzlerce uygulama var hangi birini söyleyek ki.

the man who gets tired after eating a ban
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Windows'un farklı sürümünü kullanabilirsin ancak. Genel olarak herkes xp'ye aşina yani 7'yi bilmeyen bi ton hödük var. 7 kullanıyordum evveli ve çalıştıramadığım oyun yok. Programların hepsi çalışıyor zaten dert etme onu. Cafecisin linux filan hiç aklından geçirme, batarsın. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Caliber bunu yazdı:
    Windows'un farklı sürümünü kullanabilirsin ancak. Genel olarak herkes xp'ye aşina yani 7'yi bilmeyen bi ton hödük var. 7 kullanıyordum evveli ve çalıştıramadığım oyun yok. Programların hepsi çalışıyor zaten dert etme onu. Cafecisin linux filan hiç aklından geçirme, batarsın. :D

hocam lisans çok pahalı adamlar her pc ye 1 lisans istiyor :( nasıl alcam ben her pcye 1 lisans 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki Arkadaşlar Bu Microsoft Tepemize Bindi Lisans Alcaksınız Diye Buna Nasıl Bir Çözüm Bulabilirim Nerde Ucuz Alabilirim Alternatif Lütfen :(

Toplam Hit: 1486 Toplam Mesaj: 19