Windows 10 Etkiket Özelliği Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

herkese selamlar,

normalde macos kullanıcısıyım ancak yaptığım projelerde işlemci yetersiz geliyor haliyle yeni pc aldım ama malum yeni mac fiyatları çok uçuk özellikle benim yaptığım işlere yetecek düzeyde olanlar ancak mac'ta olan bir özellik var benim işime aşırı yarıyor dosyaya ya da klasöre renkli etiketler ekliyorsun bu sayede neyi kullanıp kullanmadığımı takip edebiliyorum sonuçta projede kullandığım dosyalar milyon tane dosyalar arasında seçildiği için takibimi kolaylaştırıyor bu özellik windows 10'da mevcut mu? aşağıdaki resimdeki gibi.

Not: pcyi daha yeni topladım dün topladım gelmedi ondan şimdiden sorayım dedim.

arkinfes tarafından 28/Haz/19 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

foldercolorizer kullanıyordum windows7'de ancak 10da stabil çalışmadı. Yeni versiyonları vardır mutlaka

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Windows!un kendisinde öyle bir özellik yok hocam. Ancak 3rd party yazılımlarla belki benzer bir özellik kazandırılıyordur, bakmak lazım.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Satılık macbook pro var istersen sıfır ayarında 10k 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam bana en az 8 çekirdek lazım ki aldım bile adm ryzen 8 gerçek 8 sanal çekirdek toplam 16 çekirdek bir makine topladım zaten bendeki de macbook pro . macbook prolar ve normal imacler system overload hatası veriyor projelerim en az 120 kanal oluyor ondan denedim her makinede bir tek 8 çekirdek mac proda giderli oldu bir de 32 gb ram gerekli her şeyi topladım kargo bekliyorum.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

foldercolorizer kullanıyordum windows7'de ancak 10da stabil çalışmadı. Yeni versiyonları vardır mutlaka

ücretli mi hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

ücretli mi hocam?

https://softorino.com/foldercolorizer2/

10$

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://filemarker.net/

http://foldermarker.com/en/

Şunları deneyebilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şey varmı peki windowsta dark thema 

mac os dark mode gibi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

şey varmı peki windowsta dark thema 

mac os dark mode gibi

+1 ya da şöyle windows için macos teması olsa on numara olur :D

Toplam Hit: 2804 Toplam Mesaj: 23
macos windows 10