folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Windows 10 İso - Microsoft Orjinal İndirme Linki

Windows 10 İso - Microsoft Orjinal İndirme Linki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kobay olmak isteyenlere Microsoft'tan dev hizmet :

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/preview-iso

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

2 haftaya updateler geliyor zaten hocam, aceleye gerek yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Windowsu alın diye bir şey geliyor ordan da yükleyebiliyoruz sanırım? Birde nasıl acaba bu windows 10 merak ettim :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Windowsu alın diye bir şey geliyor ordan da yükleyebiliyoruz sanırım? Birde nasıl acaba bu windows 10 merak ettim :)

Yine pc'nin düğmesine basınca açılacak Yine internete girebileceksin ne bekliyorsunuz yani anlamıyorum neyini merak ediyorsunuz. Bok değil kaka sadece bu :)

evsiz tarafından 18/Haz/15 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben sadece Cortana'yı merak ediyorum :

https://www.youtube.com/watch?v=H7U2N4PvziM

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

2 hafta civarında kullandım

daha olmamış bi sürü sorun var.mesela durduk yere sign out dior pc yeniden başlatmazsanız olmuo.driverler biraz sorunluydu ama düzelttiler.

cortana daha çalışmıordu.bizim bölgelere hizmet vermiomuş.yani cortana biraz geç gelebilir

onun dışında gayet güzel.start olayı ve arama kısmı güzel olmuş ben baya beğendim.sorunlar olmasa kullanacaktım

stabil hali iyi gider yani

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

1.5 aydır win8.1 i ücretsiz 10a güncelle diyip duruyor. Güncellemeyeceğim arkadaş. Hele bir stabil hal alsın denemiyorum işletim sistemini stabil olasıya kadar. Zorla dayatıyorlar pezevenkler.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ben sadece Cortana'yı merak ediyorum :

https://www.youtube.com/watch?v=H7U2N4PvziM

elamanın ingilizce bomba yalnız

there is no place like home u 'orası mekan değil eve benziyor' diye çevirdi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

XP,  kalbimizdesin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

çiktiktan sonra 1 ay sonra felan düzene girer o zaman bakarım ama pek umudum yok win 8 kırpılmışı gibi duruyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Şimdi Windows 10 güncellemesi için yerimizi kaptık, herkes güncelleme korsan kullananlara felan bedava diyor. Windows 10'a güncelledikten iki gün sonra aktivasyon hatası vermesin?

while (1<2)
Toplam Hit: 2811 Toplam Mesaj: 16
microsoft bill emmi windows 10 iso