folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Windows 8 Phone Sizce Windows'un Elinde Mi Patladı ?

Windows 8 Phone Sizce Windows'un Elinde Mi Patladı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet Apple artık öldü.Eskiden iPhone'nun yeni modeli tanıtıldığında ağzım açık izlerdim telefondaki zerafete hayran kalırdım.Ama Jobs öldükten sonra Apple çöküş sürecine girdi.ios 7 ilede tüy diktiler saçma sapan tasarım yapmışlar.Zaten çevremde gözlemlediğim kadarıyla iPhone sayısı giderek azalmakta.Çünkü artık millet Apple logolu telefon görmekten bıktı ve Android artık ios ile yarışabilecek kıvama geldi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Bakış açınız hatalı. Windows için ms nin düşüncesi en çok kullanılan olmaktan ziyade en kolay kontrol edilen olmak.
    Yamulmuyorsam ms yöneticilerinden biri android için çok fazla müdahaleye açık, yönetilemez demişti. Yönetimden kasıt telefon sahibinin yönetmesi değil, işletim sistemi firmasının trentleri belirlemesi. Anlayacağınız ms nin amacı apple gibi otur deyince oturan, kalk diyince kalkan kullanıcılar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Çoklu işletim sistemli telefon yaptılarda bizmi almadık

Windows Phone exe dosyası çalıştırdığında WP a geçeceğim

DE5TROY3R tarafından 27/Ara/13 23:01 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Outlook bagimsisiysan mecbur wm :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

saka mi yapiyorsunuz. apple cosmaya ve costurmaya devam ediyor. hem isletim sistemi hem de donanim olarak iphone'lar deli gibi satiyor ve gelecege de damga vurmaya devam edecek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cyanogen 11 li samsung s3 akar :=)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada başlığa Microsoft'un elinde patladı yerine Windows'un elinde patladı yazmışım kimse farketmemiş :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Bu arada başlığa Microsoft'un elinde patladı yerine Windows'un elinde patladı yazmışım kimse farketmemiş :)

marka bilinirliği böyle birşey olsa gerek :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Android pazarda lider kalır. WP 2. ios 3. olur. Şuan WP nin ilerleyişi devam ederken ios yavaşlamış durumda.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Elinde patlama gibi bi olay söz konusu bile değil  hocam , microsoft zaten nokia yı satın alırken  android ve ios'un çok gerisinde kalacaklarını tahmin ediyordu bile bence

Toplam Hit: 3541 Toplam Mesaj: 33