Windows 8.1 ISO (Tum Surumler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Peki lisanslı Win 8 kullanıyorum bilgisayardaki dosyalara zarar gelmeden Win 8.1'e yükseltebiliyor muyuz ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

win 8.1'in boyutu 8'in kendisinden daha büyük :) Nasıl yamalar,iyileştirmeler yapıldığı hakkında ufak bi ipucu olabilir :) ( en son hatırladığım kadarıyla öyleydi,arada ufak bi fark varsa taşlamayın hemen)

Ayrıca 8.1'i çıktığı gün orjinal indirdim,kesinlikle büyük fark var. Windows 8'de ki hayattan bezdirme olayı gitmiş,ilk yüklediğimde fontlar simgeler herşey birbirine girmişti ama 15-20 dakikalık driver vs. merasiminden sonra sistem kendine geldi gayet güzel stabil çalışıyor.

Kaspersky'ın hala resmi adamakıllı desteği yok 8.1'e. Çok bekledim,en son patch b'yi eklediler setup'a.  Ama internetin tarayıcının falan ırzına geçiyor.

Anlamıyorum arkadaş,16 gb ram var,ivy bridge i7 işlemci var ssd'ye yükledim birde hızlı çalışsın diye kasper hala sistemin ırzına geçiyor(2014 sürümü facia gibi gözüktü bana. Eskiden her otunu bokunu özelleştirebildiğimiz kaspersky yerine kasper for dummy versiyonu gelmiş.. Kasperin official forumunda bu konu tartışılmış,çoğunluğa hitap etmek adına böyle yaptıklarını söylüyorlar. Eski ayarlarımı atamadım kaspere o derece .)

Kısaca bazı çok yaygın programlarda bile 8.1 ile uyum sorunu olabiliyor. Ama zamanla düzelecektir. Sistemde stabilizasyon üzerine baya çalışmışlar belli.

Her windows 8 kullanan insan evladına 8.1'i tavsiye ederim.

Edit:19 eylül'de indirmişim,o zamandan beri kullanıyorum. Win8 hata dolu,8.1 rahat,sıkıntı yok. 8'den kaçanlar 8.1'e bi şans verebilir.

pcdoktor636 tarafından 18/Eki/13 21:42 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

eve geçince indireyim. tşk. ler paylaşım için.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

8.1 upgrade sürümü var  şimdi 7 yükleyecem sorna 8.1  yapacam bu kötü ama yinede yükleyecem 8 gerçekten iyi 8.1  çokdir .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

bu 0dan verilen 8.1 kıçı başı oynanmamışı dimi.. ayrıca bunun torrenti varmı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

beyler icerigi nasil bunun?

win8 var bende, 8.1'e upgrade edebiliyo muyum? veri kaybı yaşamadan.

bide benim win8 şu anda korsan olarak gözüküyor. win 8.1 icin loader var degil mi?

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek

Hocam Msdn çıkışlı orjinal iso'lar mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

kaspersky 2014 surumu normalde kasıyor, en iyisi 2013 surumu...

upgrade yaptıgımdan hiç veri kaybı yasamadım sizde yasamazsınız sanırım... siz yinede bi yedek alın. 

iso iyi oldu her zaman sistemi sıfır kurmakdan yanayım..update hantallastırıyor.

Sha1 ler tutmuyor microsoftun sitesiyle ?? Yanlış dosya olmasın sakın?? Gerçi indirdim ama orjınal değilse boşuna kullanmayım..

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/#searchTerm=&ProductFamilyId=524&Languages=tr&FileExtensions=.iso&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0

sha1 5AAE05E92C94988D43385BEBA6ABDB8804124BB0

md5 916D55026FEDCE3CBB9936AE12FA4275

Sizinkilerde aynımıdır??

Sha1 ile md5'leri googlede aratıyorum hiçbir sonuc cıkmıyor..

_Dert_ tarafından 19/Eki/13 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

ei.cfg bakıyım calsııyor mu calsııyorsa candır cann :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akpinarli
    akpinarli's avatar
    Erkek

teşekkürler indirdim ama daha kurmadım. cacık değildir inşallah

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok. Ben zaten kralın oğluyum.
Toplam Hit: 13699 Toplam Mesaj: 63