folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Hack (FBI Ve Alman Polisi Tarafından Kullanılan)

Wireless Hack (FBI Ve Alman Polisi Tarafından Kullanılan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar ne oluyor size anlamadım, çözemedim bi türlü sizi.. warez-bb.org ta gezinirken gördüm orda açıklayanlar öyle açıklamışlar, FBI nin kullandığı şeymiş, alman polisleride kullanıyormuş, ben zaten indirmedim denemedim, bunuda belirtmişim ilk mesajda. zaten bende wireless te yok. tahribattakilere belki yarar dedim, ne öyle ban man diyosunuz,?? 2005 ten beri burda takılırım, kimseye durduk yere neden zararlı bişi veriyimki?? öyle bi kişliğede sahip deilim zaten. herkeste haddini bilsin, saçma saçma konuşmasın, ban atacakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    RedMILITAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sana FBI ve Alman polisine yakisir bir ban atsak nasil olur :)
    hoca ban atma işini bırak adminler yapsın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

damn small linux olması lazım bildiğim kadarıyla. indiren varsa söleyebilir mi ?

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:
    ya arkadaşlar ne oluyor size anlamadım, çözemedim bi türlü sizi.. warez-bb.org ta gezinirken gördüm orda açıklayanlar öyle açıklamışlar, FBI nin kullandığı şeymiş, alman polisleride kullanıyormuş, ben zaten indirmedim denemedim, bunuda belirtmişim ilk mesajda. zaten bende wireless te yok. tahribattakilere belki yarar dedim, ne öyle ban man diyosunuz,?? 2005 ten beri burda takılırım, kimseye durduk yere neden zararlı bişi veriyimki?? öyle bi kişliğede sahip deilim zaten. herkeste haddini bilsin, saçma saçma konuşmasın, ban atacakmış...

Dostum bir önceki mesajdada belirttim lafim sana olmadigini. Sadece bir espriydi. Yanlis anlasildi.

renegadealien bunu yazdı:
    hoca ban atma işini bırak adminler yapsın... 

Tabiikide öyle olacak dostum.Dedigim gibi sanirim niyetten bagimsiz sert cikmis gibi olduk.Ama aslinda sadece olayi tiye almakti niyetim.Neyse kusura bakmayin yanlis anlasilmadan ötürü.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 4689 Toplam Mesaj: 15