Wireless Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Bir wireless alacağım fakat kararsız kaldım sizin önerileriniz nelerdir fiyat aralığı 50-100 tl arasıdır.

Önerilerinizi bekliyorum.

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

alfa cihazlar iyi oluyor çekim kalitesi falan da iyi.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sakın gidip markaya para varme rezil olursun.

şu çin malları var çekim alanı bayağı kuvvvetli ören olarak aşağıda link var onlardan al.

80 tl orjinal bir ürüne para vereceğine 30 tl civarında birüsür aşşağıdaki modellerinden bulursun hemde felaket çekiyorlar.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/edup-150-mbps-usb-wireless-alici-adpt-cift-anten-107015596

eidt: csfrt mürdüdün dediği gibi alfa larda bu ürünlerin arasına giriyor oda kabuldür :)

zalimadam tarafından 20/Mar/14 16:17 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Buradan bakabilirsin hocam ;

http://www.eforchina.com/list/13/Wifi-Antenna-.htm

Artık mümkün olduğunca Çinden alışveriş yapıyorum.Küçük esnafın müşteri sikme politikaları sağolsun.Geç geliyor ama olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Artık mümkün olduğunca Çinden alışveriş yapıyorum.Küçük esnafın müşteri sikme politikaları sağolsun.Geç geliyor ama olsun.

HAcu sımdı bu antenlerden bı tane aldık dıyelım :)

Suanda kullandıgım Zyxel cihazın antenıyle degıstırsem ve bır tane de alsam acess poınt ın antenıne caksam (Airties)  uyumlu olur mu?

Çekımı harbıden etkıler mı?

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dbi ne kadar yüksek olursa o kadar iyi çeker.Tabi mekanın dizaynıda önemli.Önünde duvar, engel vs olunca çekim düşüyor.Uyum konusuna gelince antenlerin girişleri standart diye biliyorum, uyması lazım ama tam emin değilim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Dbi ne kadar yüksek olursa o kadar iyi çeker.Tabi mekanın dizaynıda önemli.Önünde duvar, engel vs olunca çekim düşüyor.Uyum konusuna gelince antenlerin girişleri standart diye biliyorum, uyması lazım ama tam emin değilim.

Hmmm ozaman once bı bızım modele bakalım modemın , antenın ozellıgıne bakalım sonra DBİ sı yuksek bı anten bakalım :)

Marka model önerılerını alalım? :)

Şöyle iyi çekecekj tarafından :)

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aslında markaya gerek yok.Zaten Türkiyede satılan wireless modemlerde bile Çin malı anakartlar vs kullanıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Pentest vs yapcaksan RTL chipsetli(Realtek)

Yok net hızlı olsun felan dersen Atheros çipsetli anten alıcaksın 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

http://www.eforchina.com/view/112119/X68-2.4GHz-3800mW-802.11b-g-150Mbps-USB-2.0-Wireless-WiFi-Network-Adapter--58dBi-Gain-Antenna--Support-Network-Decoder.htm

hocam bu ürün nasıl sence

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güzel fakat bu iç mekan için bilgin olsun.Dışarıya koyarsan yağmur geldi mi at çöpe.

Toplam Hit: 2046 Toplam Mesaj: 17