folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Kurulum & Wordpress Satın Alma Hakkında ..

Wordpress Kurulum & Wordpress Satın Alma Hakkında ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

arkadaşlar bir yakınıma wp kurmayı istiyorum fakat bazı konularda sıkıntılar mevcut bu yüzden sizlerin bilgisine ihtiyacım var ..

1.si wordpress.com'dan free üyelikle şimdilik basit bir site açtım fakat yakınım bunu siteadi.wordpress.com diye istemiyorda , kendi şahsi domaini olsun istiyor ve wp'de böyle birşey 18.99 $ yazıyor ; asıl sorum şu ki , ben burdan domaini istediğm gibi alsam hala wp free olarak kullanmaya devam edebilirmiyim "sıkıntı çıkmayacak , ilerde kapanmayacak" şekilde yoksa illa bir yerde bi patlak verirmi (kapanma,reklam vs şeklinde)

2.si eğer wordpress'i kendi sitelerinden download edip kendi aldığım host domain üzerine kursam lisans işleriyle ilgili bir sıkıntı ortaya cıkarmı , fiyat olarak ne isterler  ve açık bulunmaktamıdır sistemlerinde ? Lisans işi varsa izleyeceğim yol olarak ne önerirsiniz ?

3.sü ise wordpress'in kendisinden alsam tüm sistemi yıllık 99$'a denk geliyor (resim: http://a1209.hizliresim.com/11/l/d59y9.jpg )

burda bana verilenler hosting domain üzerine sistem kurulu geliyor anladığım kadarıyla  , fakat genede kafam karıştı ne yapacağımı şaşırdım; önerilerinizi bekliyorum 

Konu geyiğe alınmazsa sevinirim. Gerçekten bilgilerinize ihtiyacım var, herkese teşekkürler .))

dipnot: konuyu yanlış yere açtıysam ilgilenilirse sevinirim 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

1. soru için para veriyosun hiç bi sıkınıt çıkmaz indirip kurarsan yine bişey olmaz lisans falan yok wpde free

birde

99 dolar biraz fazla değil mi bir firmadan domain ve phpa host al firmada tek tık wp kurulum varsa kur temanı yükle geç
    tema ücretli ise yaklaşık yine aynı fiyat olabilir ama

zone tarafından 18/Eyl/12 16:39 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

wp ücretsiz bir sistemdir. En alttaki powered by wordpress.com u silmediğin sürece sorun olmaz. ( herkes siliyo kimse gelip senin sitenede telif davası açmaz merak etme silsende :)

Kendin bir host ve domain alırsan istediğini yaparsın sitende hiç kimse hiç bi halt diyemez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Wordpress ile ilgili lisans sıkıntın olmaz. Diğer konuyla ilgili de özel mesaj attım, karşılıksız yardımcı olabilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

1-wordpress ücretsizdir.sitesinden scriptini indirir babalar gibi kendi domainine kurarsın.reklam kapanma gibi sıkıntı yok

2-yok hocam ne lisansı senelerdir kullanıyorum.sen de çok pimpirikli çıktın :D  

3-domain 8dolar..host şimdilik 10 liralık yeter ( ne sitesi olacağına bağlı)..emek alın teri site kurulur hacım..free tema da buldun mu tamamdır.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

hacım sana maliyeti olacağı toplam yıllık 30 tl wp zaten beleş tam mezarlık humarcılarının işi takıldığın yer de olursa müritler yardımcı olur bende yardımcı olurum saygılar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

usta host domain wp yi kurulumu yapar sana teslim ederim. 100 TL ye. bir yillik

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı

Adam sikmek dedikleri bu olsa gerek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    byhewal bunu yazdı

her b*ka maydanoz olmakta buna denir galiba

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    byhewal bunu yazdı

her b*ka maydanoz olmakta buna denir galiba

müritlik bu olmasa gerek

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam Domain al  ( 16 17 tl  ilkkez domain alicaksan isimtescilden al )

Bir yillik Hosting al  ( Videojockey Arkadasimizdan http://www.tahribat.com/Forum-Linux-Reseller-Hosting-Eylul-164740 )

Sonra Bana pm at sana ücretsiz olarak Wordpress ini kurup temanida ayarlayip teslim edeyim..

HoLyCat tarafından 18/Eyl/12 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 2294 Toplam Mesaj: 18