folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Kurulum & Wordpress Satın Alma Hakkında ..

Wordpress Kurulum & Wordpress Satın Alma Hakkında ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Domaini İHs'den al. Yada isim tescil ama ben ihs tercih ediyorum. Hostuda VideoJockeyden al. Sonra kimseyi bulamassan bana mesaj at kurar teslim ederim. Tema filanda ayarlarız birtane. Ücretsiz bir script için 100 TL filan vermene gerek yok. Domain 16 TL olsun. Hostta videjockeyde beleşden biraz pahalı zaten.

Yok kardeş vala anlamıyorum dersen mesaj at messenger ve iletişim bilgilerimi veririm hallederiz. Ama ücretsiz birşey için tonla para dökme aman diyim.  

Düzenleme:

Domain: İHs veya İsimTescil 19 TL

Host: http://tahribat.com/Forum-Linux-Reseller-Hosting-Eylul-164740 20 TL lik paket sana çok fazla bile gelir.

Kurma: Sorun değil kurarız videojockey'e desen musaitse o bile kurar ver. Ama musit değilse buraya yaz boşta olan biri direk kurar ücretsiz.

kadirozdemir tarafından 18/Eyl/12 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

kardesim dolandirici yaptiniz ha bizi , 5 liraya hos verende var 500 lirayada 2 gunde bir siten kapali kalirsa gorursun ozaman bedavadan biraz pahaliyi. 1400 euro enayiyiz oduyoruz galiba sunucuya 20 30 liralik hostingide resellerinde cok tadina baktim ben 2 gunde bir ofis taniyip dururlar yada sunucuya saldiri olur senin hostingin yedekleride ucar bir dunya dalavere var istersen hepsini sayayim. tabiki git istediginle anlas onemi yok. ama dikkat et 5-10 lira diyip milleti milyarlarca dolandiranlari cok gorduk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam Domain al  ( 16 17 tl  ilkkez domain alicaksan isimtescilden al )

Bir yillik Hosting al  ( Videojockey Arkadasimizdan http://www.tahribat.com/Forum-Linux-Reseller-Hosting-Eylul-164740 )

Sonra Bana pm at sana ücretsiz olarak Wordpress ini kurup temanida ayarlayip teslim edeyim..

Haci banada kurda guvenlik seo ve diger ayarlarini yapsana :) bi tavuk doner ismarlarim :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı

kardesim dolandirici yaptiniz ha bizi , 5 liraya hos verende var 500 lirayada 2 gunde bir siten kapali kalirsa gorursun ozaman bedavadan biraz pahaliyi. 1400 euro enayiyiz oduyoruz galiba sunucuya 20 30 liralik hostingide resellerinde cok tadina baktim ben 2 gunde bir ofis taniyip dururlar yada sunucuya saldiri olur senin hostingin yedekleride ucar bir dunya dalavere var istersen hepsini sayayim. tabiki git istediginle anlas onemi yok. ama dikkat et 5-10 lira diyip milleti milyarlarca dolandiranlari cok gorduk

boşver sen takma bu işleri.. olur öyle

videojokey iyidir ondan alıp onada biraz sponsor olabilirsin müride yardım babından ;) kurar eder her türlü yardımı da yapar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    byhewal bunu yazdı

usta host domain wp yi kurulumu yapar sana teslim ederim. 100 TL ye. bir yillik

Adam sikmek dedikleri bu olsa gerek.

her b*ka maydanoz olmakta buna denir galiba

Adam mı sikeceksin burda? 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam Domain al  ( 16 17 tl  ilkkez domain alicaksan isimtescilden al )

Bir yillik Hosting al  ( Videojockey Arkadasimizdan http://www.tahribat.com/Forum-Linux-Reseller-Hosting-Eylul-164740 )

Sonra Bana pm at sana ücretsiz olarak Wordpress ini kurup temanida ayarlayip teslim edeyim..

Haci banada kurda guvenlik seo ve diger ayarlarini yapsana :) bi tavuk doner ismarlarim :)

Haci sana sozum var zaten :)

Hersey 1 pm e bakar ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı
    byhewal bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    byhewal bunu yazdı

usta host domain wp yi kurulumu yapar sana teslim ederim. 100 TL ye. bir yillik

Adam sikmek dedikleri bu olsa gerek.

her b*ka maydanoz olmakta buna denir galiba

Adam mı sikeceksin burda? 

ticaretin iyisi kötüsü olmaz beyler. belki adam ücretli pahalı bi tema kuracak zararına iş yapıcak. 

Toplam Hit: 2295 Toplam Mesaj: 18