folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Wow A Başlıyoruz

Wow A Başlıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Meraba arkadaşlar. 

Arkadaşım ve ben wow a başlamayı planlıyoruz.

Araştırdığım kadarıyla WoW Classic sürümünü almamız gerekiyormuş. 

İkimizde lise yıllarında mal gibi knight oynadığımız için mmorg oyunlarına bihayli aşinayız.

Sormak istediğim soru ise; birsürü karakter ve ırk var, 2 kişi takılacağımız için hangi hangi karakterleri seçmeliyiz ?

2 Priest yada 2 assasin açalım diyoruz ama wow nasıl işlediğini bilmediğimiz için tavsiyeniz lazım.

Eğer başlamak isteyip arkadaş bulamayan varsa bize katılabilir :) beraber takılırız. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

sınıf olarak kafanızda hiç setup kurmayın şimdiden çünkü ilk açtığınız karakterle oynamıcaksınız büyük ihtimal :D arkasında oynamaktan en çok zevk aldığınız ırk ve karakteri açın raciallara takılıp sevmediğiniz bir karakteri açmayın en önemlisi bu. 

Bu arada Warlord of dreanor harika olmuş 100'e kasma keyfi ^^

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

tam 2 yılımı yedi, kuzenimin hala yıllarını yemekte :) bence hiç girmemek en güzeli.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Başlangıç için range classlar tercih edin hunter ve mage gibi, 2 pri açmayın kasarken dungeon gireceksiniz 2 pri sıkıntı yaşarsınız, twisting nether serverında oynuyorum en çok türk burda yanlız şu ara oyuna girmek zor yeni paket geldi girişte 400 min. Queue dediği için hiç denemiyorum bile artık girmeyi, knight tecrübenizin işe yarayacağını düşünmeyin knight gibi kolay bir oyunla kıyaslanamaz bile şimdi teldeyim pc ye geçince pm den ulaşıp yardımcı olacağım her konuda

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

wow'a başlamak hatadır. ömrünüzü çürütmeyin kuşlar,böcekler en azından camdan giren ışığı görme ihtimalini sevebilirsiniz :)

FCN tarafından 16/Kas/14 17:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Dps açın hocam başlangıç için.

Twisting Nether realmine gelirseniz beraber takılırız forumdan 3-4 arkadaş beraberiz.

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

hocam para harcamak istemiyorsanız "molten" server'i var benim bildiğim, kalabalık bi' server. onda oynayabilirsiniz. tabi battle.net in yanında lafı olmaz ama her ay battle.net e para vermeye değmez gibi (eskiden her ay para ödüyordun oynayabilmek için, halen öyle mi bilmiyorum) .. yine de siz bilirsiniz hocam tabi ki battle.net in zevki başkadır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

Başlangıç için range classlar tercih edin hunter ve mage gibi, 2 pri açmayın kasarken dungeon gireceksiniz 2 pri sıkıntı yaşarsınız, twisting nether serverında oynuyorum en çok türk burda yanlız şu ara oyuna girmek zor yeni paket geldi girişte 400 min. Queue dediği için hiç denemiyorum bile artık girmeyi, knight tecrübenizin işe yarayacağını düşünmeyin knight gibi kolay bir oyunla kıyaslanamaz bile şimdi teldeyim pc ye geçince pm den ulaşıp yardımcı olacağım her konuda

katılıyorum. hunter özellikle lvl kasarken acayip kolay ve hızlı. range bi classla önce oyun akışını kavrayın, 50 60 olduktan sonra başka bir classa geçiş yaparsınız beğenmezseniz. 60 iken 'bu kadar emek verdim şimdi class değiştirip emeklerimi çöp etmiyim' demeyin çünkü oyuna max. lvla geldiğinizde lvl kasarken verdiğinizden kat kat fazla emek vereceksiniz.

tanklık biraz dungeon ve oyun bilgisi gerektiriyor ama dungeona girmeden önce taktik okuyabilecek üşengeç olmayan biri varsa birinizin en azından off-speci tank olan bi class açması end-gamede işinizi kolaylaştırır, sıra beklemezsiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bende 90 lvl feral druid vardı. dps. 2nci healer talenti vardı. itamleri full.

birde 90 lvl undeath vardı tank olarak kasıyordum. yeni kısma para vermek istemediğimden öyle duruyor. istersen satabilirim. içinde bir miktar parada olması lazım.

feral rotasyon açısından tutturması sıkıntılı olsa da, druid karakteri oynama bakımından bana göre en güzel karakter. rotasyonu tutturunca da keyif veriyor.

oyuna sıfırdan başlıcaksanız, tavsiyem dps warrior açın. ileride sağlam dps oluyor.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

wow'a başlamak hatadır. ömrünüzü çürütmeyin kuşlar,böcekler en azından camdan giren ışığı görme ihtimalini sevebilirsiniz :)

güzel tespit :)

Frisky...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Hocam herkesinde dediği gibi paranızı başka bişeye harcayabilirsiniz :D 

ama oynamak istiyorsanız şunları söyliyeyim en son paketi çıkalı 1 hafta olmadı bu yüzden aşırı derecede sıra ve lag var serverlarda. 

ikincisi oyunun 1 toplu paketi 85de panda paketi 90da WoD paketi almanız gerekiyor. eğer oyuna yüksek levellarda devam etmek istiyorsanız. ama dediğim gibi bu aralar oynancak gibi değil. 

ama parasız knight'ın private serverı gibi olan yerler var. ben molten'de oynuyorum arada. molten-wow.com buradan bakabilirsin. 3 versiyonda oyun sunuyo wotlk cataclysm ve panda. ama ben pandayı orjinalde oynadım açtıkları serverda hiç birşey çalışmıyo. bunları onlar düzeltene kadar oynamak sadece vakit kaybı. 

kararını ver ona göre mesaj at yardımcı olmaya çalışırım sana :)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 4970 Toplam Mesaj: 48