folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Mi 10 Ultra - Xiaomi'nin En İyi Telefonu

Xiaomi Mi 10 Ultra - Xiaomi'nin En İyi Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Çok para ya. Yaklaşık 3 senedir mi 6 kullanıyorum.

2 sene daha kullanırım gibi ben bunu. 5 sene iyi gitmiş olur. 

Mi 6'nın dehşet rom desteği var. Bırak 2 seneyi arıza yapmazsa 5 sene daha götürürsün. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şimdi şöyle bir cümle var

o fiyatlara çıktıktan sonra diye başlayan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

2,5 senedir mi6 kullanıyorum sanırım birkaç yıl daha atar beni bunun vadesi dolunca alırım ancak:=)

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Çok para ya. Yaklaşık 3 senedir mi 6 kullanıyorum.

2 sene daha kullanırım gibi ben bunu. 5 sene iyi gitmiş olur. 

Mi 6'nın dehşet rom desteği var. Bırak 2 seneyi arıza yapmazsa 5 sene daha götürürsün. 

Aslında donanımı hazırlayıp yazılımı da kullanıcılara bıraksa bence efsane tutulur. Bazı gruplar var zaten bedava rom hazırlıyor. Onlar ücret alacak olsa çok daha iyi işler çıkartır. Düşünsene telefonu aldın üzerinde her türlü yazılıma erişimin var. Attın istediğin romu kullandın. Çöktü yeniden yükledin falan. Bence çok tutulur.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Aslında donanımı hazırlayıp yazılımı da kullanıcılara bıraksa bence efsane tutulur. Bazı gruplar var zaten bedava rom hazırlıyor. Onlar ücret alacak olsa çok daha iyi işler çıkartır. Düşünsene telefonu aldın üzerinde her türlü yazılıma erişimin var. Attın istediğin romu kullandın. Çöktü yeniden yükledin falan. Bence çok tutulur.

Rom merakı her sene azalıyor hocam. Samsung Galaxy S2-S3 dönemlerindeki kadar merakı kalmadı milletin. Yurtdışında telefon bizdeki kadar pahalı olmadığından adamlar cihaz sorun çıkarmaya başlayınca çöpe atıp yenisini alıyorlar. Bizim fiyatlar sağolsun Xiaomi harici telefon alacak gücümüz yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

https://benchmarks.ul.com/hardware/phone/Xiaomi+Mi+10+Ultra+review

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

7 bin tl hak getire :) korsanı 8den başlıyor

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çin satış fiyatları :

• 8 GB RAM + 128 GB depolama - 5299 Yuan 
    • 8 GB RAM + 256 GB depolama - 5599 Yuan 
    • 12 GB RAM + 256 GB depolama - 5999 Yuan 
    • 16 GB RAM + 512 GB depolama - 6999 Yuan 
    mkyb tarafından 01/Eki/20 17:30 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Beyler benim de mi max 2 telefonum var. Telefon elimden düştü. Ekran uzunlamasına ortadan ikiye bölündü. Uzun düz çizgiler oluştu. Yaptırmak için 350 TL istiyorlar. Yaptırayım mi yoksa yeni mi alayım? Çizgilerde elime tırtık gelmiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Beyler benim de mi max 2 telefonum var. Telefon elimden düştü. Ekran uzunlamasına ortadan ikiye bölündü. Uzun düz çizgiler oluştu. Yaptırmak için 350 TL istiyorlar. Yaptırayım mi yoksa yeni mi alayım? Çizgilerde elime tırtık gelmiyor. 

Çok istemişler. 200-250 liraya halledilir.

Toplam Hit: 3463 Toplam Mesaj: 30
xiaomi