folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Mi 10 Ultra - Xiaomi'nin En İyi Telefonu

Xiaomi Mi 10 Ultra - Xiaomi'nin En İyi Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=4KPq1SMCir0

Malum satış yerlerine gelmeye başlamış. Efsane bir makine. 25 dakikada bataryayı fullüyor. Snapdragon 865 işlemci ve 8 GB ram ile geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=NtC79blyXJA

Xiaomi zayıf noktası olan kamera yazılımını iyileştirmiş. Telefonun yakınlaştırıp fotoğraf çekmesi gayet iyi.

https://www.youtube.com/watch?v=w6y3wQ2jUcE

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

yakında bana da geliyor :) satışlarım başlayacak 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

fiyat belli mi ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

6 lira Çin satış fiyatı. 1 lirada getiren kar koysa 7 lira civarı olur. Gerçi 7 liralara kadar çıktıktan sonra Türkiye cihazı iPhone 11'ler falan var ama tercih meselesi.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-11.html

iPhone 11'i 2 sene sorunsuz kullanıp garanti bittikten sonra elini öpene 3-4 liraya satarsın. Xiaomi'nin ise belli bir piyasası yok. Kaçak telefonların ikinci eli çabuk düşüyor ve herkes kafasına göre fiyat belirliyor.

mkyb tarafından 30/Eyl/20 17:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

fiyat belli mi ?

maalesef belli değil

üstüne ek olarak imei işlemi de daha çözülmedi yani almak için beklemeniz gerekiyor 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

üretilen telefonlara bak, mi8 bile bana fazla geliyor :)
    piyasaya çıksın şöyle bi zaman geçsin 1 sene felan hatuna hediye olarak alırım, onun telefonu da ben alırım her zaman ki planım yine mantıklı :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

piyasaya çıksın şöyle bi zaman geçsin 1 sene felan hatuna hediye olarak alırım, onun telefonu da ben alırım her zaman ki planım yine mantıklı :)

Mi 8'in rahat 2 sene daha gideri var. Bu telefona geçersen tek fark kamerada ve bataryada olacak.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Çinden sipariş verdim 22 gün sonra elime ulaşacak bu arad 5800 TL aldım

Martech tarafından 01/Eki/20 00:33 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Mi 8'in rahat 2 sene daha gideri var. Bu telefona geçersen tek fark kamerada ve bataryada olacak.

Hayatta geçmem hocam :)
    hatuna mi note 10 pro almıştım sene başında, 1 sene daha kullanır onu sonra  Mi10Ultra ucuzlayınca o senenin hediyesi de o olur ben de note10pro'ya geçerim :) e o da beni 1-2 sene daha götürür mis gibi :)

MaviGozluDev tarafından 01/Eki/20 01:01 tarihinde düzenlenmiştir

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

6 lira Çin satış fiyatı. 1 lirada getiren kar koysa 7 lira civarı olur. Gerçi 7 liralara kadar çıktıktan sonra Türkiye cihazı iPhone 11'ler falan var ama tercih meselesi.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/apple-iphone-11.html

iPhone 11'i 2 sene sorunsuz kullanıp garanti bittikten sonra elini öpene 3-4 liraya satarsın. Xiaomi'nin ise belli bir piyasası yok. Kaçak telefonların ikinci eli çabuk düşüyor ve herkes kafasına göre fiyat belirliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7Tp5nEjOjmE 

az insan çok huzur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Çok para ya. Yaklaşık 3 senedir mi 6 kullanıyorum.

2 sene daha kullanırım gibi ben bunu. 5 sene iyi gitmiş olur. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 3469 Toplam Mesaj: 30
xiaomi