Xiaomi Powerbank 16000 Mah Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

şimdi denedim şarj olurken şarj ediyor.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

şimdi denedim şarj olurken şarj ediyor.

Teşekkür ederim,

@livane ve @Kaan müritlerden de cevap geldiğinde net sonuç ortaya çıkar diye tahmin ediyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

10.000lik var ediyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Bende de Oneplus var. Sarj olurken sarj etmemesi normal kardesim. Eğer orjinalse etmiyor olmasi lazim zaten. Bu guc korumasindan dolayi diye hatirliyorum bende. Xiaominin sitesine baksana orda yaziyordur mutlaka

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam bende de Xiaomi 16000'lik var bende de şarj olurken şarj edebiliyor, orjinal Xiaomi olup olmadığını hatta buradan kontrol edebiliyorsunuz şeklinde yüzlerce video var, birde xiaominin alt kısmında mah'ın yazdığı yer silik şekilde olacak, çok belirgin olmayacak kontrol edebilir misin ya da fotoğraf çekebilir misin?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Pass through deniyor o özelliğe hocam. 

Eğer cihaz özellikleri arasında pass through görüyorsan, şarj etmesi gerekir aynı anda. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Sevgili müritler,

İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Youtube ve internet üzerinden yaptığım araştırmalara göre bu cihazın pass through yani benim bahsettiğim aynı anda hem şarj edip şarj olabilme özelliği var.

Ama maalesef benim üründe böyle bir özellik yok.

İlk postumda ürünün orjinalliğini doğruladım demiştim. Doğrulama sayfasında 319 kez bu kod kullanıldı yazıyordu. Halbuki bu kodun unique yani benzersiz olması gerekiyormuş. Buda ürünün orjinal olmadığını gösteriyor.

Sonuç olarak, ürünü yarın iade edeceğim. Bir daha da hepsiburada üzerinden alış veriş yaptığımda başka satıcılardan değil direk hepsiburadadan alacağım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

eğer aynı anda ikisini şarj edersen yani xiaomi prize takılı telefonda xiaomiye o zaman duvardaki enerjiyi alıp veriyor.Yani xiaomi yi pas geçiyor.

Adı gitarda true by pass mıydı pass through mu öyle bir şeydi.Yani xiaomi devre dışı kalarak senin telefonu duvar şarjı şarj etmiş oluyor.

Xiaomi banggooddan 10000 10400 5000 16000 hepsini aldım hepsi de öyleydi.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Şarj olurken sarı ediyor, artı olarak daha hızlı dolduruyo 

Tengri Türkü korusun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

bende de mi powerbank var hatırladığım kadarıyla şarj olurken şarj ediyor fakat etmesede olur neticede powerbankı kullanma amacım dısarıda ya da seyehat halindeyken yanımda taşımam. + bence hem kendisini hem cihazı sarj etmesi powerbankın ömrünü tüketir neticede lityum iyon pil kullanıyor

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 2365 Toplam Mesaj: 30
powerbank xiaomi