Xiaomi Telefonlarda Volte Aktif Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Oneplus 5 için bir yöntem mevcut mudur ?

*#*#4636#*#* 

Yaptım hacı da bunu işlemedi açılmıyor volte yazıyor ama aktif edemiyorum şöyle bir yöntem söylemişler iphone yada samsung cihazlara takın hattı mesaj atın aktif edin çalışıyor demişler ne kadar doğru bilmiyorum

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Oneplus 5 için bir yöntem mevcut mudur ?

*#*#4636#*#* 

Yaptım hacı da bunu işlemedi açılmıyor volte yazıyor ama aktif edemiyorum şöyle bir yöntem söylemişler iphone yada samsung cihazlara takın hattı mesaj atın aktif edin çalışıyor demişler ne kadar doğru bilmiyorum

Kullandığın operatör nedir ? Vodafone ise direk tanıması lazım. Telekom ise biraz cins. Faturalı hat zorunluluğu var. Turkcell'de ise dediğini yapman gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vowifi için :telefon uygulamasında *#*#869434#*#* yazın.
    Sim kartlar & Mobil ağlar ekranında vowifi ile ilgili seçenekler görünecektir.
    Ben henüz çalıştıramadım. Muhtemelen Xiaomi'nin roma Vodafone'nun kullandığı sunucunun adreslerini girmesi gerekiyor. Oda güncellemeler ile gelir herhalde.

Mi 8 ve Mi 8 SE'de denendi.

bende rom veya imei yüzünden olmuyor olabilir mi? ne volte, ne de vowifi çalışmadı. tel: mi8 se, operatör: vodafone, rom: masik 2.2 sirius (china dev pie 9.1.10 based)

Kernel_Panic tarafından 21/Oca/19 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Vowifi için :telefon uygulamasında *#*#869434#*#* yazın.
    Sim kartlar & Mobil ağlar ekranında vowifi ile ilgili seçenekler görünecektir.
    Ben henüz çalıştıramadım. Muhtemelen Xiaomi'nin roma Vodafone'nun kullandığı sunucunun adreslerini girmesi gerekiyor. Oda güncellemeler ile gelir herhalde.

Mi 8 ve Mi 8 SE'de denendi.

bende rom veya imei yüzünden olmuyor olabilir mi? ne volte, ne de vowifi çalışmadı. tel: mi8 se, operatör: vodafone, rom: masik 2.2 sirius (china dev pie 9.1.10 based)

Ben xiaomi.eu'nunkini kullanıyorum. VoLTE aktif Vowifi ise dediğim gibi çalışmıyor. Xiaomi Türkiye forumda General Mobile'ın modem dosyalarını flaşlayıp çalıştıranlar var ama cihazda çakma imei olduğundan cesaret edemedim. İmeiyi falan silerim birde ele almayayım telefonu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Volte kullanın

Vowifi yi fiber internet varsa kullanın yoksa ses geç gidip gelecektir kalite de düşük olur 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Biri de çıkıp demiyor ki volte ney hımaamınaa.. 

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Biri de çıkıp demiyor ki volte ney hımaamınaa.. 

Hay ağzını yidigim bende şimdi Google android volte nedir yazacaktım mesajını gördüm :) ama yine de yazicam :)

Edit: Google ladim:) 4G'nin zenginleştirilmiş hali olarak belirtilebilir. VoLTE ile birlikte hayatımıza giren en büyük yeniliklerden birisi, HD+ olarak adlandırılan berrak ses kalitesi. WhatsApp gibi uygulamalar ile yaptığımız sesli görüşmelerin pürüzsüz ve kaliteli hali.

Özetle buymuş.

rappermcs tarafından 22/Oca/19 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Volte'nin en büyük olayı ses kalitesinin yanı sıra telefonun her aramada 4G-3G arası geçiş yapıp şarjın içine etmesinide engelliyor. Ayrıca Volte ile yapılan aramalarda arama tuşuna basar basmaz aramanız şebekeye iletiliyor. 3G'de 5-6 saniye telefonun şebekeye bağlanmasını bekliyorsunuz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

mi6 var hepsini yaptım ayarlarda (daha önce olmayan) volte etkinleştir ayarı da çıktı ama hd veya başka bi yazı çıkmadı. turktelekom var.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 2871 Toplam Mesaj: 20
xiaomi