Xiaomi Ve Huawei Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi neden adam olmaz temalı bir görsel.

bunların hepsi aynı telefonda mı çekildi ? sadece kamera app i değişince mi fark ediyo bu kadar vay amısını.

bu arada şu telefona ne diyonuz ya çok cezbediyo amk : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-899-tl-lg-g5-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-703732261/detay

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

mi 9 se almayı düşünüyorum bende, şian mi5 var anneme verip, kendime eşdeğer cihaz alaym dedim, bence kağıt üzerinde çok iyi, sahibinden.com fln da 128 gb modeli 2200tl ye satılıor, garanti konusunda arkadaşlar haklı, apple olmadıktan sonra hiçbir marka garanti konusunda tm destek sunamıyor, mi markasıiçin ztn hiç şans yok..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Mi den Huawei geçtim p30 pro kullanıyorum 

Normal çekim

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Normal çekim

böyle günlük şeylerden bir kaçtane daha paylaşsana hocam p30 pro baya iyi diyorlar sence nasıl

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi neden adam olmaz temalı bir görsel.

bunların hepsi aynı telefonda mı çekildi ? sadece kamera app i değişince mi fark ediyo bu kadar vay amısını.

bu arada şu telefona ne diyonuz ya çok cezbediyo amk : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-899-tl-lg-g5-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-703732261/detay

Sol altta hangi telefonla çekildiği yazıyor. G5 ise alınmaz. Muhtemelen ikinci el cihazın kasasını sıfırlamışlardır. Kaldı ki G5 zaten sorunlu bir cihaz.

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

sunyy2003 kurulumu yaptıktan sonra deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

mkyb haklısınız  ama yinede bazen zorda olsa sonuca ulasabiliyoruz.

Note 6 prodan gectim resmi cihaz aldim miui arayuzunu begendim tekrar denemek istedim digertelde baglanamama sorunu olmustu yani ulasilamiyora dusuyordu telefon daha once hep samsung kullandim habire telefon degisen birisi degilim jeoblack nickli bir nurid var obu bulsana o sana daha iyi bilgi verir daha uzundur kullaniyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Bu konuda bende öneri istiyorum. 

Bataryası iyi olsun. 

Bir de çok büyük telefonları sevemiyorum,  kullanamıyorum. Bende konuyu takipteyim. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Hocam performans olarak kesinlikle Huawei öneririm, aynı fiyat skalasındaki Xiaomi telefonların bazı özelliklerinin daha yüksek olması seni yanıltmasın. Aynı hatayı vakti zamanında 2 defa üst üste Samsung yerine General Mobile alarak yapmıştım. Ben şu an p smart 32 gb kullanıyorum, tek çekincem Çin-ABD ilişkilerinden doğan sorunlar

edit: Yanlış anlayabilecek arkadaşlar için=Hayır Xiaomi ile GM'i aynı kefeye koymuyorum, Xiaomi de güzel işler çıkarıyor.

slanger tarafından 01/Tem/19 01:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Şu fotoğraf şahâne güzel çıkmış. Da, Yolu kesen karşıdaki binanın, Üstten 2nci katın altındaki, kırmızı zeminli beyaz yazılı kısmı, niye okunmuyor?

Orjinal foto'da okunuyor mu? belki de benim tel.den kaynaklıdır. Çünkü bu P30Pro  tanıtımı için paylaşılan WebTekno'da paylaşılan bir gökdelenin en üst katındaki Çalışanların toto'ları net bir şekilde gösterildiği ifade edilmişti, yanılmıyorsam. 

Bir de genel olarak bir önceki mesajındaki Hazır kahve kupalı ve laptop'lu olan fotoda; Önde, sol alt köşedeki Kupa çok net çıkarken Niye laptop belirsiz çıkmış? Halbuki ikisini de çok net çekmesi gerekmiyor mu?  yada çıkması daha güzel olmaz mı?

Foto bu;

manyaksi bunu yazdı
    Martech bunu yazdı

Normal çekim

böyle günlük şeylerden birkaç tane daha paylaşsana hocam, p30 pro baya iyi diyorlar sence nasıl?

RitmFarbRacourci tarafından 01/Tem/19 11:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
Toplam Hit: 2846 Toplam Mesaj: 47
telefon telefon