XP Vs Vista (Vista Cok Gereklimi?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    evet 32 biti ondan kurmadım ama vistaya geçmeyişimin nedeni sistemimi tam anlamıyla kullanmak istemeyişim değil tabe :)
    diğer vista sürümleri beni kesmez Xp Prodan başka sürümünü kullanamıyom oyuncak gibi geliyo.Xp Pro yuda Ultimate karşılar ancak ondan yüklemedim başka bir vista ama 64biti biraz daha beklicem eğer piyasaya düşmezse belki yükleyebilirim..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://64-bit-computers.com/windows-vista-32-bit-vs-64-bit-benchmark.html
    Vista 64 ve 32 bit sürümlerinin karşılaştırması.64 bit toplamda öne geçmiş.Fakat bazı işlemlerde 32 bit bazılarındada 64 bit öne geçmiş.Arada fazla fark beklemeyin performans olarak.

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bende yeni laptop alacakken bunları göz önünde bulundurdum ve 64 bitlik core2duo işlemci aldım 1gb de ram var oh oh :)

yüklersem Ultimate edition yüklerim onuda bulamadım heç kotalı ile netten cekmekte ölüm olur onu zaten artık elimize cd gecmesini beklicez

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    aa nası yani ya şimdi 32bit vista ult.'la 64 bit arasında hiç fark yok mu ee ben micro'nun sitesinde okuduğum yazıya gore arasında dünyalar kadar performans farkı war dıyo ondan yuklemedim bende ee o zaman kuram bari şu 32biti tabe once indiricez :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fark varda çokta fazla şey bekleme yani.Şimdilik 32 bit kursan iyi olur bence.Programlar açısından avantaj sağlarsın.64 bitlik kurarsan bir sürü program uyumsuzluk sorunu çıkartacak bu sefer.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hımmm bunu öğrendiğim iyi oldu yaw sağol.Ama yinede sen şu işe bak kardeş ya ben bi zamanlar inter c. 1.7 kullanıyodum programlar kasıyo oyunlar oynamıyo (tabe grafik kartından da o oda işte 1.7 ye yakışır dandık bişeydi) neyse gittim o kadar baba sistem aldım bu sefer yine kullanamıcam programları hay a.q ben boyle işin ya ! Ben bosuna mı para verdim bu bilgisayara yaw ? Yoksa ilerde 64bit sürümünde de kullanabilirmiyim her programı ? Herhalde uyarlarlar 64bit'e gore di mi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tabiki ileride programlar uyumlu hale gelecek ama eski ve yeni sürümleri çıkartılmayan durdurulmuş projeler ise tarihe karışacak malesef.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    vista türkçe olur yamaları da yerine oturursa yani 6 ay sonra tamamlanır heralde bu da demektir ki xp'nin ellerine verir show ... bilmem ne diye bi özellik war pencereleri öne alıyo falan o özellik bile yeter a.q. her bakıma vista gelince bi vista kuram gaza geldim :DDD

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yha tükürcem ne la bu vista vista die kafamızı şey ettiniz eve gidince kurcam 64 bitlik CPU da nası çalışıo annatırım kurunca.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Şubat 2007 chip özel sayı dağıtıyordu vista hakkında bulursanız okuyun bilgilendirici nitelikte

gaipten görüntüler
Toplam Hit: 4058 Toplam Mesaj: 21