Ya IDE Kodlarımı Gönderiyorsa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

çok kılım ya :D

böyle şeyler size de oluyor mu arkadaşlar? olmaması için ne yapmalıyız?

şimdi mesela code tidy tarzı bir şey kullanacaktım https://www.dirtymarkup.com interneti kesip clean dedim clean'lemedi, kıllandım ben de :D

ha çok mu önemli bilgiler, yok... ama insan kıllanacağı varsa kıllanıyor...

napsak?

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Online IDE'den ne bekliyorsun hocam. :)

https://www.dirtymarkup.com/src/ajax/dirty.ajax.php

buraya post attığı için kapatırsan çalışmaz tabi.

ama PHP Storm, Visual Studio diyorsan eğer izlemek lazım bağlantılarını ne alıp, gönderiyor diye.

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Visual Studionun Developer kodlarını gördüğünü ve incelediğinden haberin var mı ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

şey aslında IDE olarak netBeans kullanıyorum. ama şu brackets i baya beğendim, tek eksiği tidy özelliği yok, gerçi eklentisi vardır kesin de ufak bi iş için online baktım öyle aklıma geldi, gelmişken sorayım  dedim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Visual Studionun Developer kodlarını gördüğünü ve incelediğinden haberin var mı ?

vaayanasını, ben bu microsoft'a google'a böyle büyük şirketlere güvenmiyorum ya zaten... ha neye güveneceğim onu da bilmiyorum. olabildiğince open source projeleri kullanmaya çalışıyorum ama, doğru yolu bu mudur onu da bilmiyorum...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Visual Studio codeye bir göz atın. En yeni haliyle bence efsane olmuş

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Visual Studio codeye bir göz atın. En yeni haliyle bence efsane olmuş

brackets e çok benzettim ama brackets benim için daha uygun (html css javascript) css için özel olarak yüklemiştim hatta. live preview özelliği falan çok güzel...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

vaayanasını, ben bu microsoft'a google'a böyle büyük şirketlere güvenmiyorum ya zaten... ha neye güveneceğim onu da bilmiyorum. olabildiğince open source projeleri kullanmaya çalışıyorum ama, doğru yolu bu mudur onu da bilmiyorum...

Hocam bu işler böyle yürüyor Linux kullansan proje geliştirsen çalınma riski var Windows da da var gerçi.  Ama Linux da risk daha fazla. Sağlam bi. Linux güvenlik uzmanı olman lazım mi öyle olsan bile karşındaki kişi senden daha bilgili ise gene erişilir kodlara.  :)  yani gider mi. Gider sen kodunu yaz geç Microsoftun 2 milyarlık 1 milyarlık 200 tl lik projeleri çalmaya ihtiyacı yok :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam bu işler böyle yürüyor Linux kullansan proje geliştirsen çalınma riski var Windows da da var gerçi.  Ama Linux da risk daha fazla. Sağlam bi. Linux güvenlik uzmanı olman lazım mi öyle olsan bile karşındaki kişi senden daha bilgili ise gene erişilir kodlara.  :)  yani gider mi. Gider sen kodunu yaz geç Microsoftun 2 milyarlık 1 milyarlık 200 tl lik projeleri çalmaya ihtiyacı yok :) 

Ya zaten çalmaya da ihtiyacı yok aynı işlevi yapan kodu çok rahat yazdırır hatta daha iyisini yazdırır. Bizimkisi boş beleş paranoya, öylesine düşünüyoruz işte :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Paranoya etmeye gerek yok. Altın bilgiyi unutma: "bir ürüne ücret ödemiyorsanız ürün sizsinizdir."

Sadece bi imza..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

orospu  çocuğu  Visual studio gönderiyormuş. Atoma  geçtim

https://atom.io/

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 2301 Toplam Mesaj: 27
paranoya