folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Yabancı Dilde Kelime Ezberleme Sitesi Projem. (Sen De Bi El At Kodcu Kardeş)

Yabancı Dilde Kelime Ezberleme Sitesi Projem. (Sen De Bi El At Kodcu Kardeş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Henüz yeni yeni birşeyler düşünüyorum ve kodlama öğreniyorum arkadaşlar. Önce tasarım sorunlarını giderip daha sonra yeni özellikler ekleyip herşey tamam olunca siteyi .com uzantısı ile yayınlayacağım. 

Aslında benim yapmak istediğim antik dillerin öğrenimi için bir site veya uygulama geliştirmek. Şimdilik kelime ezberleme, cümle kurma, boşluk doldurma, günlük konuşmalar vs. kodlayıp ileriki yıllarda bu sistemi Sumerce, Hititçe gibi dillere uyarlamayı düşünüyorum. Örneğin Hititçe kelime ezberleten bir site veya uygulama yok. 

Sanksritce isteruh

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

kodcu kardeş şu sitedeki kodlar işimi görür: 

https://codepen.io/AnyaCraig/pen/yJNypL

js dosyasındaki bat, cat, dog kelimelerinden sonra bir satır atlatıp alt satıra kelimelerin anlamlarını ekleyebilirsem süper olacak. Ama js de html'deki <br> kodu çalışmıyor. örnek: cat<br>kedi, dog<br>köpek gibi kelime ve anlam göstermek istiyorum. js kodunda nasıl bir değişiklik yaparsak kelime ve anlamı alt alta yazdırabilirim? Teşekkürler

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Henüz yeni yeni birşeyler düşünüyorum ve kodlama öğreniyorum arkadaşlar. Önce tasarım sorunlarını giderip daha sonra yeni özellikler ekleyip herşey tamam olunca siteyi .com uzantısı ile yayınlayacağım. 

Aslında benim yapmak istediğim antik dillerin öğrenimi için bir site veya uygulama geliştirmek. Şimdilik kelime ezberleme, cümle kurma, boşluk doldurma, günlük konuşmalar vs. kodlayıp ileriki yıllarda bu sistemi Sumerce, Hititçe gibi dillere uyarlamayı düşünüyorum. Örneğin Hititçe kelime ezberleten bir site veya uygulama yok. 

Hocam temelinde sıkıntı var. br ile pozisyonlandırma falan yazmışsın. Udemy, udacity vs sitelerinden eğitim al.  Şu an yaptığın işin sana faydası yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

siz bu adami hatirlamadiniz heralde. balik kardes 7 senedir seni ariyoruz nerelerdesin ya

Love is nothing without fucking.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Hocam temelinde sıkıntı var. br ile pozisyonlandırma falan yazmışsın. Udemy, udacity vs sitelerinden eğitim al.  Şu an yaptığın işin sana faydası yok.

Eğitim sektörü için hangi dilleri önerirsiniz? Teşekkürler 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

siz bu adami hatirlamadiniz heralde. balik kardes 7 senedir seni ariyoruz nerelerdesin ya

Maalesef öyle oldu. Geri döndüm hocam. Selamlar, Saygılar ☺️

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Eğitim sektörü için hangi dilleri önerirsiniz? Teşekkürler 

python bottle framework ü

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Basit, sade ne güzel. Altına da kelimenin geçtiği örnek basit cümleler koy. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istemeyerek ezberlediğim kelimeleri unutuyorum ben amk :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Üstat baltalamak gibi olmasın ama bir işe yaramaz. Anca bununla uğraşayım derken, yazılımda bir şeyler öğrenebilirsin. Çünkü bu konseptte çok fazla app var ve çıta yüksekte.

Toplam Hit: 5868 Toplam Mesaj: 39
html css javascript ajax