folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yabancı Hapishanedeki Mahkumlar Nasıl Kas Yapıyor

Yabancı Hapishanedeki Mahkumlar Nasıl Kas Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek

gazman haykirarak seni alkişliyorum gülmekten yirtildim mk :D

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

sen kastan önce hapisteki adamlara ne yapıyorlar onu bi araştır :)

yada american history x izle :)

? yazdıklarımı anlamadın mı ki ? sadece örnek verdim ben çünki oradaki şartlar çok iyi değil ( alet bakımından spor malzemesi bakımından bir uzun bar ve dumbell veriyorlarmış ) o aletlerle o şekilde vucut yapılabilir mi onu sordum

Tavsiyene gelince izledim merak etme Bende sana Oz dizisini öneriyorum

Oz da özellikle Alvareze dikkat edin son sezon fena bişey oluyordu.

Cesnist tarafından 22/Ara/12 19:50 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

sen kastan önce hapisteki adamlara ne yapıyorlar onu bi araştır :)

yada american history x izle :)

? yazdıklarımı anlamadın mı ki ? sadece örnek verdim ben çünki oradaki şartlar çok iyi değil ( alet bakımından spor malzemesi bakımından bir uzun bar ve dumbell veriyorlarmış ) o aletlerle o şekilde vucut yapılabilir mi onu sordum

Tavsiyene gelince izledim merak etme Bende sana Oz dizisini öneriyorum

Oz da özellikle Alvareze dikkat edin son sezon fena bişey oluyordu.

Teşekkürler 4. sezondayım merak ettim :) şimdi

Gimme Some Tits
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Oz u bende merak ettim indireyim bakalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Öncelikle kas ve güç aynı şey değildir hocam onu baştan söyleyip başlayım.

Aletle çalışmak yerine doğal fizik çalışırsan,barfiks,şınav,mekik gibi daha kısa sürede daha sağlam kas yaparsın vegüç bakımındanda çok etkisi olur.

Benim çevremde gördüklerim hep fitness yada body ile yapanlar. Onlarda hacimce büyüme var ama sıkılaşma yok yani çalıştığı belli oluyo göğüsten koldan ama sıkı değil vücut.

O yüzden çalışırken hacimce büyümeye çalıştığın kadar sıkılaşmayada çalış. Hem kas hacmi artar hem daha sıkı olur güce etkisi olur daha güzel görünür.

Benim tavsiyem barfiks çek çekebildiğin kadar. Barfiks çekerken ayakları karına çekip aşağı bırakırsan mideyide çalıştırmış olursun ki böylece neredeyse tüm vücudu çalıştırmış olursun barfiks harika bir hareket.

Tüm arkadaşlara teşekkürler pc sanada teşekkürler bende fazla kas olayını sevmiyorum fakat merak ettim yiyecek yok heriflerde acayip kas var sadece dizilerden değil

http://www.youtube.com/watch?v=fh8mhmf-l_E

buyrun belgesel

hocam özür dilerim konuyla alakasız ama bu belgeselin alt yazılısı fln varmı acayip merak ettim şimdi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

costantin onun altyazısı yok :( bu tarz belgesellerin nedense türkçe altyazısı olmuyor heralde fazla takip edilmediği için ama discovery chanel da veriyorlar dublajlısını

Gimme Some Tits
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

costantin onun altyazısı yok :( bu tarz belgesellerin nedense türkçe altyazısı olmuyor heralde fazla takip edilmediği için ama discovery chanel da veriyorlar dublajlısını

tüh be ama çok ilginç bir belgesele benziyor aryan brotherhood çetes filan kurmuş elemanlar neyse sağlık olsun hocam saolasın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

tüh be ama çok ilginç bir belgesele benziyor aryan brotherhood çetes filan kurmuş elemanlar neyse sağlık olsun hocam saolasın

pınar batuma söyle çevirir heralde moruk : https://www.facebook.com/pinarbatum?ref=ts&fref=ts

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

aryan brother hood aslında aryan kardeşliği nazilerin oluşturduğu bir çete

http://tr.wikipedia.org/wiki/Aryan_Karde%C5%9Fli%C4%9Fi

ReeX tarafından 23/Ara/12 10:53 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Dostlar bu arada vucut tipininde çok önemi varmış gelişim sağlamada vucut tipleri şunlar

- Endomorf : Endomorf tiplerin beden yapısı yuvarlak ve yumuşaktır. Endoderm’den oluşan dokuların hakim olduğu vücut yapısıdır.Kalın kemikli çabuk şişmanlamaya eğilimli kısa boylu ve sağlam yapılı kişilerdir Endomorflar çok çabuk gelişebilirler kısa zamanda yüksek ağırlıklarla çalışmalarını sürdürebilirler. Vücutları kütleli ve adelelidir.Ancak bir o kadar şekil sahibi ve definisyona yatkın oldukları söylenemez bu nedenle yağ almaya yatkın ama yağ atma konusunda zorluk çekerler.
    Bu tipler rahatı, zevki, yemek yemeyi ve toplumsal ilişkileri severler.

- Mezomorf : Mezomorf tiplerin kas ve kemik yapıları gelişmiştir, güçlü ve adalelidirler.Anatomik olarak ağırlık çalışmasına en yatkın vücut tipi bu tiptir. Bu tip vücutlara sahip olanlar geçiş bir yapıya sahiptir. ve çabuk adelenmeye müsaitlerdir. Bu tipler, hareketli, enerjik, atılgan ve saldırgandırlar.

- Ektomorf : Ektomorf tipler, ince, uzun ve narin yapılıdırlar. İnce kemik yapılı uzun ve zayıf adeleli olan insanlardır Ektomorfların güç kazanıp hacim yapmaları gerçekten uzun zaman gerektiren bir iştir.Bu tipler de içe dönük, duygusal ve entelektüeldirler.

============

Ben  Ektomorf'um sizin vucut tipiniz hangisi bu arada  Ektomorf  vucut tipi body içinde en az gelişimi sağlıyacak vucut tipiymiş

3 ayda endomorf veya mezomorf un kat ettiği yolu daha uzun sürede kat edermiş

Gimme Some Tits
Toplam Hit: 6227 Toplam Mesaj: 34