Yabancı Hisse Senedi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Şu an halen araştırma aşamasındayım. Haftasonu daha ayrıntılı araştıracağım. Elle tutulur birşeyler bulursam burada paylaşacağım.

Öğrenci iken ABD Wells Fargo ve Bank of America hesaplarım vardı. Şimdiki aklım olsa kapatmazdım. Gerçi şimdiki aklım olsa dönmezdim de.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Borsalar çok tehlikeli önümüzdeki 2 sene için 

Gümüş al ve unut.. Zengin olursun 

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    ombra bunu yazdı

Şu an halen araştırma aşamasındayım. Haftasonu daha ayrıntılı araştıracağım. Elle tutulur birşeyler bulursam burada paylaşacağım.

Öğrenci iken ABD Wells Fargo ve Bank of America hesaplarım vardı. Şimdiki aklım olsa kapatmazdım. Gerçi şimdiki aklım olsa dönmezdim de.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=2366

Burasi baya bilgilenmenizi saglar, hatta borsa ve kagitlarla alakali olarak ulkedeki muhtemelen en buyuk forum.

Bu arada su wells fargo, insanlara onlarca hesap acip dolandiriciligi aciga cikan banka degil miydi?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Borsalar çok tehlikeli önümüzdeki 2 sene için 

Gümüş al ve unut.. Zengin olursun 

Hocam 2. plan o zaten şu an fizibilite aşamasındayım. Birde altın işide var ama onun için biraz yüklü sermaye gerekiyor. Şimdilik yaş.

gkhn bunu yazdı
    ombra bunu yazdı

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=2366

Burasi baya bilgilenmenizi saglar, hatta borsa ve kagitlarla alakali olarak ulkedeki muhtemelen en buyuk forum.

Bu arada su wells fargo, insanlara onlarca hesap acip dolandiriciligi aciga cikan banka degil miydi?

Hocam link için teşekkürler. Evet öyle bişeyleri varmış. Bende siz diyince araştırdım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ortalama 20 yıl oldu Türkiye de borsa yabancıların elinde sen elinde ki parayı borsa ya soktuğun an sinek gibi yapıştırıyorlar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Tekrardan Merhabalar;

Uzun dönemli yatırım olarak düşünüyordum. Daha sonra farklı bir iş fırsatı çıkıp paramı oraya yatırdım. Haliyle yabancı hisselere yatıracak para kalmadı. Bir yandan da sürekli koşturduğum için internete erişimim de çok kısıtlı oldu. Herhangi bir araştırma yapamadım. 1-2 hafta içinde tekrar rahat bir şekilde internete erişimim olacak. Araştırıp, gerekli bilgileri buradan yayınlayacağım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    ombra bunu yazdı

Tekrardan Merhabalar;

Uzun dönemli yatırım olarak düşünüyordum. Daha sonra farklı bir iş fırsatı çıkıp paramı oraya yatırdım. Haliyle yabancı hisselere yatıracak para kalmadı. Bir yandan da sürekli koşturduğum için internete erişimim de çok kısıtlı oldu. Herhangi bir araştırma yapamadım. 1-2 hafta içinde tekrar rahat bir şekilde internete erişimim olacak. Araştırıp, gerekli bilgileri buradan yayınlayacağım.

bekliyoruz dusuk komisyonlu nasil alinir yabanci hisseler. turk borsasi sacmalik endeks 3 sene oncekinden daha dusuk. turk borsasi yatirim degil kumardir 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 3 sene önce tesla hissesi alsaydik fena kar etmiştik

o değilde en ucuz online gram altın hangi bankada 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

İşin hisse seçimi yükselir düşer kısmından ziyade, Amerikan yada yabancı borsalardan hisse senedi nereden nasıl alınır, satılır tecrübeli (şahsen işlem yapan, yapmış) kişilerden yorum olursa iyi olur. Takip ederim

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

+1 bende aynı şeyi merak ediyorum.

Toplam Hit: 3171 Toplam Mesaj: 23
google yabancı senedi appple amazon dolar hisse