folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yakıcı Lazer Yapımı :|

Yakıcı Lazer Yapımı :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar dün gece gezinirken böyle bişeye rastladım cok ilgimi cekti videoda ing anlatıyo buyrun: http://www.teknokampus.com/haberler/90/Normal+bir+el+fenerinden+yakici+bir+lazer+tabancasi+yapmak.html

not: hocılar bu videoda ing üstelik adam cok hızlı anlatıp geçmiş arada bazı baska detaylar oldugunu düşünüyyorum okadr da anlaşılır bi dilde anlatılmamış acıkcası. sizlerin bu konu hakkında bi bilgisi varsa veya bunu türkçe olarak anlatabilecek bi mürid varmıdır :)) cok lazımda işe yarayacak bişi oldugunu düşünüyorum tabi sizlerinde işine yarar eski bi DVDRW varda bende kullanim diyorum :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

boş ver. yapacam diye uğraşma. bunu satan yerler mutlaka vardır.

araştırırsan haber ver. alalım:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

aga yok be kim satacak bunu hem satılsa bile dünya paradır :) ama bi araştıralım bakalım belki kelefir bi mal buluruz he ne dersin :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Lazer satan yerler bulabilirsin ancak çok pahalı satıoyorlar en dandikleri (70-100mw filan) 150-200 ytl.Sağlam birşey almak istersen paran olacak biraz yada videodaki gibi kendin yapacaksın.Bu videoyu bayağı önce izlemiştim ve yapılışı da anlatılıyordu sanırım ama unuttum :)

Eski dvd rw niz varsa deneyin bakalım eğer yaparsanız haber verin biz de yapalım:)

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    yok hoca yaw cok para okadar para veremem ama bi denicem bakalım yapabiliyomuyum yaparsam sizede haber veririm  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

yapılmayacak bişey gibi durmuyor.

fenerin ampulunun takılı olduğu duy yerine dvd dw içindeki ledi ampulu yerleştirecen. el becerine kalmış bişey;) bant havya işini fazlasıylan görür.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=lazer&folderid=45702
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebul
    Rebul's avatar
    Erkek
    110 Milyona Yeşil Renkte Balonu Patlatan Kibriti Yakan Lazer Satabilirim. Isteyen Olursa Mesaj Atsın Göndereyim Anlaşırsak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/100mw-Etiketli-YESIL-LAZER-GREEN-LASER-POINTER_W0QQidZZ5522728

150 ytl :| kredi kartım olsa alırdım :D:D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iyide usta adam sadece cd-rw veya dvd-rw daki lazeri söküp el fenerine takıyo zaten writer ların çalışma prensibi cdyi aşırı derecede ısıtarak yazmak olduğundan yapamicak bişi yok :D:D
Toplam Hit: 19707 Toplam Mesaj: 22