folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yakıcı Lazer Yapımı :|

Yakıcı Lazer Yapımı :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

52x lg yi parçaladım...

bi kere göz o şekilde değil, gördüğümüz göz sadece lens aslın ışını yollyan yaklaşık 1 cm arkadaki incecik bi parca, 8 cıkışı var... 2 cıkış yerine...

ordanda hiç birşey cıkmıoyor bırak yakmayı ışınını bile göremiosun olan 52 x lik cdroma oldu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

52x lg yi parçaladım...

bi kere göz o şekilde değil, gördüğümüz göz sadece lens aslın ışını yollyan yaklaşık 1 cm arkadaki incecik bi parca, 8 cıkışı var... 2 cıkış yerine...

ordanda hiç birşey cıkmıoyor bırak yakmayı ışınını bile göremiosun olan 52 x lik cdroma oldu...

abi seninki lg52x cd rw miydi acaba adam orda dvd den bahsediyodu belki dvd olmadıgı için göz orda gösterdigi gibi olmayabilir.o cıkıs olayını bende anlamadım aslında cok karmasık bazı detaylar var diye sanıyorum okadar da kolay bişeye benzemiyo yaw :S

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rom olmaz writer olcak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Writerdı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Alet çok şekilli ..Elime geçmesin ... O kadar diim yani :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ankistizm
    ankistizm's avatar
    Erkek
    bizim bölüm aldı bir tane 10000 euro filan almanyaya hoca gönderdiler bu iş için alet 0.001 mm genişliğinde 1 metre deliyor giriş bu cıkısta 0.01 mm siz düşünün artık neler yapabileceğinizi adamın beynine sık öldür bir saat içinde sonra otopside rapora beyin kanaması diye gecsin insanın katil olası geliyo not : görmedim aleti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    Writerdı...
    Yazık olmuş abü :)

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Bizim selçuk (codemaster) da yapmı$tı olmamı$tı yada becerememi$ti :B sanırsam o dual writerlarda oluyordu ahha :D çevremde deneyenler oldu ama yapan çıkmadı pek. codemaster da yapcam dedi :D yapamadı olan athzai_khaine nin dvd yazıcısına oldu : D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    ankistizm bunu yazdı:
    bizim bölüm aldı bir tane 10000 euro filan almanyaya hoca gönderdiler bu iş için alet 0.001 mm genişliğinde 1 metre deliyor giriş bu cıkısta 0.01 mm siz düşünün artık neler yapabileceğinizi adamın beynine sık öldür bir saat içinde sonra otopside rapora beyin kanaması diye gecsin insanın katil olası geliyo not : görmedim aleti
    aga ne yapacaz biz 1 mt delen aleti sondaj yapmicaz sadece ilgi cekici geldi bana işe yarar yani şaka felan xD

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 19709 Toplam Mesaj: 22