folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yakın Dövüş Dersleri

Yakın Dövüş Dersleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hocam kısa vadede etkili olsun istiyorsan boks.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ben dövüş derslerine başlasam sokak kavgasında olası aniden aldığım yumruk darbelerine karsı beni en dirençli yapacak dövüş sanatını bulurdum. Galiba bu da boks oluyo. Zamanında Jason Bourne'dan etkilenerek Krav Maga öğrenmek istemiştim. Ancak onunda büyük kısmını Wing Tsun ve Eskrima oluşturuyo diye biliyorum. O yüzden son tahlilde istediğim Eskrima idi.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Tavsiyem boks, bu islerin mektebi bokstur. Refleksler savunma, koordinasyon, savunma ogretir. Boks ile refleksleri ve koordinasyonu sagladiktan sonra istedigin bransa ziplayin, tabi birakmak icinizden gelirse.

Krav Maga ogrenmek isteyenler icin Krav Maga Turk Istanbul var, Kadikoy Rihtim'da.

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

herşey bir kenara o kiloyu nasıl aldığını merak ettim benimde almam lazım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ya olm bu yazdıklarınız yakın dövüş sanatları mı yoksa bulduğunuz japon isimlerini mi kakalıyonuz

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Bu kanalı takip et sağlamdır. Çok iyi eğitim videoları var.

https://www.facebook.com/learnselfdefensenow/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

7.65 tabanca ve yakın uzak kullanım dersleri :D

:) :) 7,65 mermisi az bulunuyor hocam. 

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Dövüş dersi diye bir şey olmaz. Salon da çok iyi olsan bile sokakta bir işe yaramaz. Ama sanırım senin amacın zaten dövüş öğrenmek değil de zayıflamak. O halde ;

1- Hemen beslenma alışkanlıklarını değiştiriyorsun. Şeker, un ve yağlı yiyeceklerden uzak duracaksın.

2- Body Salona gitme imkanın varsa hemen git. Oradakiler sana uygun proğram verir. Gıdaya dikkat eder, proğramı da uygularsan 2 ay içinde siluetin değişmeye başlar.

3- Salona falan gidemem diyorsan, yine gıdaya dikkat ve hergün yarım saat tempolu yürüyüş. Bu en azından seni göbekten kurtarır.

4- Bu yaşta 56 dan 85 çıkmak nedir? Bedenini mahvediyorsun. İleri yaşlarda perişan olur, 40 yaşın da ( O yaşa  kadar kalbin dayanırsa) yanında ilaç torbası ile dolaşmaya başlarsın.Yazık etme kendine. Bu kilodan kurtul ve bir daha alma.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Dövüş sporlarının ''eğlenceli'' bir yanı yok ki hocam. Tamamı istikrar hırs ve yetenek odaklı. Başarılı olmayı hedeflemedikten sonra ilk hafta sakatlanıp bırakırsın, en büyük eğlencesi de yine şekerli şeyler yerken arkadaşlarınla sakatlanma anını anlattığın dakikalar olur.

Hem eğlenmek hem de spor yapıp kilo vermek istiyorsan özellikle bu aylarda yol veya kumsal koşusu yapabilirsin. Bu günlerde vücudu serin tutmak gerek.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Savunma sanatlarını öğrenebilirsin. Aikijijitsu var. Bayrampaşa Terazidere'de salon var. Oraya gidip detaylı bilgi alabilirsin.

Toplam Hit: 3410 Toplam Mesaj: 23
judo dövüş karete