Yalan Makinasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    boyle bir makina var midir? Varsa nasil calisir? Calisirsa dogru mudur? Dogruysa ne kadar dogrudur? Varsa kimler kullanmistir. Hala kullaniliyor mu? vs. vs.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    yalan makinasi var ondan eminim. tam olarak nasil calistigi konusunda bilgim yok ama sanirim sinir sistemindeki akim ile ilgili birseyler. bir dergide okumustum ama tam hatirlamiyorum. birde aldatilmasi mumkun. ayrica bu aralar satilan yalan oyuncaklari falan var link bulursam yazarim buraya.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    Sinir sistemindeki akımla değilde kalp ritim yani nabız hızlanması ile en ufak sinyalleri kaydediyor,vücuttaki elektriği hesaplaması zor zaten,fakat şunuda hatırlatayım yalan makinası her nekadar sorgu işlemlerinde yasal olarak kullanılsada,kanuni bir geçerliliği yok yani yalan makinasında yalan söylediğiniz görüldü diye türkiye dahil hiç bir ülke kanunu sizi tutuklayamıyor,bunun hükmü sadece suç araştırmasında yol gösterici olarak geçiyor,yani şüpheleri üstünüze çekiyorsunuz ama mahkemeye kanıt olarak sunulamıyor.
    Burdanda anlaşılıyorki okadarda güvenilir bir tarafı yok yada aldatılabilir,e ozaman yalan makinası demek de doğru olmuyor aslında...

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeNGaVeR
    CeNGaVeR's avatar
    Erkek
    böle bir makina vardır bunu devletin üst yetkilileri kullanırcook siz hic türk filmi izlemezmisnizz

k.i.b
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Böyle bi makina vardır, yapmasıda zor değildir.
    makina basit olarak sizin nabzınızı, derideki terlemeyi fln ölçer, eğer heycan yapmazsanız bu makine hiçbirşey ifade etmez.

yani isterseniz yalanın kuyruklusunu sıkın eğer panik yapmazsanız makina doğru yada yanlis bişe solediğinizi asla bilemez, sonucu kesin doğru değildir. dünyadaki birçok yerlerde mahkemelerde bu aracın verdiği sonuca güvenilmez

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eğer göz altı, dudak kaslari gibi yerlere reseptörler konulursa kesin sonuc alınabilir çünkü gülünç durumlarda yalan söyleyen bir insan gülemez.

on error go to hell
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    http://www.hepsiburada.com/product_oyun.asp?dept%5Fid=10285&pf%5Fid=oyunint46304&mscssid=F1JT101E1HM18KJWB0X5PH0TMEV64VB0

linke bakin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ra_Mu
    Ra_Mu's avatar
    Erkek
    bence en temizi işkence yapmak :P

http://www.tatangalar.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nietzsche
    Nietzsche's avatar
    Erkek
    işkence guzel bir yontem!

Benim Dışımda bir çok şeyin canı cehenneme!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIBRISLI
    KIBRISLI's avatar
    Erkek
    acizmendi bunu yazdı:
    -----------------------------
    boyle bir makina var midir? Varsa nasil calisir? Calisirsa dogru mudur? Dogruysa ne kadar dogrudur? Varsa kimler kullanmistir. Hala kullaniliyor mu? vs. vs.
    -----------------------------

kalp atışını damarlarını falan kan atım sayısını ölçer , yalan söyleyince sinirlerin falan beyin herşekilde değişik yönlendirir vicudu bu da ölçer işte

yoksa yalan makinesi bence çok aptal bi makine :) sinirlerini vicudunu kan atım sayını falan kendin ayarlayabilirsen ( ki imsaknsız ) istersen çık makinenin karşısına ben 400 yaşındayım de makineye yutturursun :)
    yeter ki vicut kan dolaşımını falan kontrol et

----------------------- Www.TahribaT.CoM -----------------------
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cetin
    cetin's avatar
    Erkek
    bu konu da ra_du ya katılıyorum. yalanı alışkanlık haline getirmiş insana insan yapımı makina fayda etmez.
Toplam Hit: 2723 Toplam Mesaj: 28