folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yandex +32 Gb Sınırsız Alan

Yandex +32 Gb Sınırsız Alan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

ssh dan yandex diske nasil veri kopyalarim ? webdav ustunden buraya yedek aldirmak istiyorum.

google da cikan sonuclari hatim ettim ama hepsi sikinti cikardi, bilen biri yesillendirebilir mi ?

Hocam webdav ile ben Ubuntu sunucuya otomatik senkronizasyon yaptırıyorum 

hacı abi kodunu atar mısın ?

https://yandex.com.tr/support/disk/cli-clients.html

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

biraz da ben fişleyeyim mi diyor?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

fotoğraf ve videolar için en sağlam cloud ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar şahsi dosyalarınızı yüklemek için nasıl kullanıyorsunuz aklım almıyor.

Ben birisine dosya göndermem icap ettiği zaman buraya yüklüyorum. Link gönderip, indirildi kaydını görünce siliyorum.

Arada grafik yapıyorum. Kaliteyi bozmadan göndermek vs. amaçlarla kullanıyorum.

Yandex.Disk için söylemiyorum sadece; sunucuda neler döndüğünü göremediğiniz, "sil" butonuna bastığınız anda nasıl bir işlem oluyor bilmediğiniz bir yere nasıl yükleyebiliyorsunuz? Ben mi fazla paranoyağım?

CIA veya FBI beni takip ediyor şeklinde değil. Elbette benim kıçı kırık fotoğraflarımı ne yapsınlar ama, bu tip sitelerin ne kadar hedef olduğunu hepimiz biliyoruz. Devasa bir veri söz konusu neticede. Tüm hackerların hedefi değil mi bunlar? Eskaza bir tanesinin atağı başarılı olursa (ki örnekleri mevcut), ananızın, babanızın, eşinizin normal bir şekilde gülümsediği fotoğrafın bile bir başkasının eline geçmesi rahatsız etmez mi sizi?

Veri güvenliği denince akla neden direkt CIA, FBI geliyor onu da anlamış değilim. İnsanların verilerini korumak istemesinin nesi absürd? Kim "ne kadar güvenli?" diye basit bir soru sorsa, hemen abanıyorlar adama "CIA seni napsın haaha" diye. Korsanlık ve veri ihlali anlayışı CIA'dan ileri gitmiyor kimilerinin. 

Kullanana elbet saygım var da, ne bileyim. İnternete vesikalık fotoğrafımı bile koymam diye düşünüyorum. 2-3 tane uzaktan çekilmiş var o kadar :)

Neyse, havamı da atayım :) 

Th3Ultra tarafından 04/Nis/17 12:00 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://cloud.google.com/products/calculator/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam dünyada 2 tane saglam altyapıya sahip firma var

1. google tabiki

2. amazon web service

tüm büyük firmalar dropbox olsun upload siteleri olsun cloud siteleri ne biliyi imageservisleri apple icloud olsun bu 2 firmadan hizmet alırlar.

yandex ve mail ru rus oldugu için farklı olabilir ancak onların çapıda farklı oyüzden

1. google a yedekleyin 2. yandex vb. 2. bir cloud a yedekleyin  3. fiziki bir harici hdd alıp onun içine yedekleyin

biri patlar diğeride patlar ama 3. durur.

amazon ve google dışındaki firmalara saglam demek biraz saçma çünki onlarda başkasından hizmet alıyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam dünyada 2 tane saglam altyapıya sahip firma var

1. google tabiki

2. amazon web service

tüm büyük firmalar dropbox olsun upload siteleri olsun cloud siteleri ne biliyi imageservisleri apple icloud olsun bu 2 firmadan hizmet alırlar.

yandex ve mail ru rus oldugu için farklı olabilir ancak onların çapıda farklı oyüzden

1. google a yedekleyin 2. yandex vb. 2. bir cloud a yedekleyin  3. fiziki bir harici hdd alıp onun içine yedekleyin

biri patlar diğeride patlar ama 3. durur.

amazon ve google dışındaki firmalara saglam demek biraz saçma çünki onlarda başkasından hizmet alıyor. 

(Bilmediğimden soruyorum)

Neden ki hocam? Koskoca Apple kendi alt yapısını, servisini kuramıyor mu o kadar parayla? Eksik olan nedir?

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fotoğraf ve videolarım nete düşer diye korkuyorsanız winrar ile rar yağıp zor bi şifre koyarak yükleyin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5219 Toplam Mesaj: 49
yandex disk