folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yapacağım Site İçin Ne Kadar Talep Etmeliyim.

Yapacağım Site İçin Ne Kadar Talep Etmeliyim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

bardağın ne tarafından bakarsam bakayım 1000 tl absürd geliyor

sadece saygı duyarım :) dediğim gibi bakkal çok ;)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

Yanlış mı anladım hocalar wordpress kurup, tema ekleyip 1000 lira fiyat çekiyoruz müşteriye?

Bu çok büyük bir civdansızlık.

2 bin lira ödeyeni gördüm. Bana sormuşlardı nasıl olmuş diye diye bende anlattım durumu adamlar paralarını geri aldılar.

Herkes keriz bulma derdinde.

Şahsen 300 500 hadi neyse 700(domain+host) tamam ama bin çok fazla.

Kendi scriptini yazmışındır herkese 2 binden satarsın onda sıkıntı yok.

Ama tema yok html yok kod yok db yok hiç bişey yapmadan template kurmaya bin lira verilmez alınmaz.

Yapan yok mu var. Bana denk geldi mi ben itiraz ediyorum dediğim gibi ilerde biri karşınıza çıkar ve utanmadın mı bunu isterken diyebilir.

Şuana kadar aldığım max para 700 ve domain host da içinde. Çeviri yaptım bir sürü araştırma dan sonra içerik ekledim vs vs.

Bu senin fiyatın diyebilirsiniz. Ama arkadaşlarım sırf hayır işi diye domain i hostu olana ücretsiz kuruyor :)

Onun için aldığınız parayı alın terine denk getirmeye çalışın. Yoksa vicdanen rahat edemezsiniz.

Arkadaşların hayrına adamın sırtında işe götürüp getiriyor mu?

Madem arkadaşların bu kadar hayırsever adama bide hayrına sakso çeksinlerde adam geneleve gitmesin boş yere.

Hayrına hiçbir berber saçını kesiyor mu ? Hani kafanda 30 dk uğraştığı halde o bile hayrına kesmiyor.Yani hayrına diyip millete bu işi yapan mallarda bu işden para kazanacak adamın ekmeğini kesiyor.Hayır amk siteyi kurduran herif bu işden yara para kazanacak yada kazanmayacak sonuçda bir beklentisi,çıkarı var.Hayrı git yetimhaneye,yardıma muhtaç olana yap.

Sen ne aşağılık sen ne şerefsiz sen ne soysuz birisin.

bu lafları yüzüme söyleyebilir misin götoğlanı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

Yanlış mı anladım hocalar wordpress kurup, tema ekleyip 1000 lira fiyat çekiyoruz müşteriye?

Bu çok büyük bir civdansızlık.

2 bin lira ödeyeni gördüm. Bana sormuşlardı nasıl olmuş diye diye bende anlattım durumu adamlar paralarını geri aldılar.

Herkes keriz bulma derdinde.

Şahsen 300 500 hadi neyse 700(domain+host) tamam ama bin çok fazla.

Kendi scriptini yazmışındır herkese 2 binden satarsın onda sıkıntı yok.

Ama tema yok html yok kod yok db yok hiç bişey yapmadan template kurmaya bin lira verilmez alınmaz.

Yapan yok mu var. Bana denk geldi mi ben itiraz ediyorum dediğim gibi ilerde biri karşınıza çıkar ve utanmadın mı bunu isterken diyebilir.

Şuana kadar aldığım max para 700 ve domain host da içinde. Çeviri yaptım bir sürü araştırma dan sonra içerik ekledim vs vs.

Bu senin fiyatın diyebilirsiniz. Ama arkadaşlarım sırf hayır işi diye domain i hostu olana ücretsiz kuruyor :)

Onun için aldığınız parayı alın terine denk getirmeye çalışın. Yoksa vicdanen rahat edemezsiniz.

Madem arkadaşların bu kadar hayırsever adama bide hayrına sakso çeksinlerde adam geneleve gitmesin boş yere.

Hayrına hiçbir berber saçını kesiyor mu ? Hani kafanda 30 dk uğraştığı halde o bile hayrına kesmiyor.Yani hayrına diyip millete bu işi yapan mallarda bu işden para kazanacak adamın ekmeğini kesiyor.Hayır amk siteyi kurduran herif bu işden yara para kazanacak yada kazanmayacak sonuçda bir beklentisi,çıkarı var.Hayrı git yetimhaneye,yardıma muhtaç olana yap.

ben söylerim.

ben de zeybekustasi'na katılmıyorum, seninle aynı fikirdeyim. sonuçta bilgi satıyorsun, template kurmak diye geçiştirdiğin basit bir şey bile birçok kişi için çok zor. Sanayiye arabanı götür 2dklık iş için 50 tl kitliyorlar adama, sebep? sen bilmiyorsun o biliyor.

ama her ne kadar katılmasam da böyle abuk subuk konusmam. senin uslubun doğru bir uslup değil sevgili kardeşim. 

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sunu kaciriyorsunuz, evet wp bir tik tema secimi yarim saat duzenlemesi yarim saat falan filan. Ama bunun bir de arkaplani var. Ilk kez yaptiginizda ornegin drupal mi wordpress mi daha iyi acaba iki tane iyi cms var diyorlar da hangisi ne yapiyor, ayrica cms ne yahu, aa opencart diye bir sey de varmis, ee wp kurdum da dosyalari neyle atayim, aa filezilla diye bir sey varmis, isimtescil yerine godaddy mi kullansam ama bir sey yazmislar ingilizcem iyi degil dur sunu bir cevirteyim.. diye ogrenmeye harcanan zaman neden sayilmiyor?

Uyusturucu testi yaptim laboratuarda. Harcanan vakit: 30 dakika. Bunun 10 dakikasi aletleri acma kalibre etme. Cekilen fiyat: 15000den baslar. Neden? Cunku ben bunu yapabilmek icin 4 sene harcadim.

Wp kolay mi, evet. Ama ogrenmek icin harcadiginiz vakti gormezden gelmeyin. Neticede siz bana manueli de versem yapamayacaginiz testler deneyler icin geleceksiniz. Ben de size manueli de verseniz kuramayacagim uyelik sistemi icin.

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyu acan arkadas, alt tarafı fiyat konusuyla ilgili olarak bilgisi olan kisilerden fikir beyanında bulunmus, sonuc :

küfürler, hakaretler, racon kesmeler.. kurtlar vadisi tahribat'a dönmüs konunun icerigi, en ufak tahammülsüzlükte herkes birbirine giriyor, ne gerek var bu kadarına ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

konuyu acan arkadas, alt tarafı fiyat konusuyla ilgili olarak bilgisi olan kisilerden fikir beyanında bulunmus, sonuc :

küfürler, hakaretler, racon kesmeler.. kurtlar vadisi tahribat'a dönmüs konunun icerigi, en ufak tahammülsüzlükte herkes birbirine giriyor, ne gerek var bu kadarına ?

aynen öyle, neden tartışmak kelimesi fikir alışveriş değilde kavga etmek maksatıyla kullanılıyor anlamış değilim.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı

*

Arkadaşı ona hiç laf söylenmediği halde yaptığı bu terbiyesizlikten ötürü yöneticilere bildirmiştim.

Onlarda gerekli uyarıyı kendisine yapmışlar.

Bu temiz iş için tbt ye teşekkür ediyorum.

Tartışmaya girmeye gerek yok basın şikayeti gerekeni yönetim yapıyor. 

zeybekustasi tarafından 21/Kas/15 15:08 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Az önce sunumu yaptım 3 kişi vardı biz domain hosting anlamayız falan dediler sen fiyat söyle dedi 400 dedim ama şirket değilsin dedi bende dedim bi şirkete yaptırsanız 1k den aşağı yapmazlar dedim 3 kişiden birisi dedi aslında bende biliyorum ama zamanım yok dedi ben istediğim siteyi ping ile çökertebiliyorum dedi adamın aslında tek bildiği ping atmak. biz yarın haber veririz dediler ama o cahil cesareti olan kişi olursa yapmam bunların işini. bide benden fatura istiyorlar. ayrıca tanıdığa iş yapılmıyor onu tecrübe ettim

Aress tarafından 21/Kas/15 16:32 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Aress bunu yazdı

Az önce sunumu yaptım 3 kişi vardı biz domain hosting anlamayız falan dediler sen fiyat söyle dedi 400 dedim ama şirket değilsin dedi bende dedim bi şirkete yaptırsanız 1k den aşağı yapmazlar dedim 3 kişiden birisi dedi aslında bende biliyorum ama zamanım yok dedi ben istediğim siteyi ping ile çökertebiliyorum dedi adamın aslında tek bildiği ping atmak. biz yarın haber veririz dediler ama o cahil cesareti olan kişi olursa yapmam bunların işini. bide benden fatura istiyorlar. ayrıca tanıdığa iş yapılmıyor onu tecrübe ettim

Vay :D ben de ip -t -n yazip entera basabiliyorum ben de webmasterim diye dolasicam B)

Bi cay ismarlarsin yapariz abi demeni bekliyorlarmis herhalde.

Edit.Burdan fatura kesen olursa tamam fatura hazir 3k'ya yapiyorum desene parayi kirisirsiniz. 

izzmarit tarafından 21/Kas/15 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    izzmarit bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Vay :D ben de ip -t -n yazip entera basabiliyorum ben de webmasterim diye dolasicam B)

Bi cay ismarlarsin yapariz abi demeni bekliyorlarmis herhalde.

Edit.Burdan fatura kesen olursa tamam fatura hazir 3k'ya yapiyorum desene parayi kirisirsiniz. 

öyle deme ama

adamlar işi biliyorlarmış ama domain hostingden anlamıyorlar

şirket olmasını da tamamen teşvif etmek şirket kurmayı özendirmek için sormuşlar.

parada fazla tabi yoksa piyasada bu işler 50 25 tl gibi bir meblaya yapılıyor . haddini bilmeden 400 istemiş bak densize.

izmarit adamların günahını alıyorsun hiç yakışmadı :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 9394 Toplam Mesaj: 91
site cafe