folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    bana göre her ne kadar normal olsada nicksize göre anormal bi durum1olay şöle:ben birinin ağzından birşeyler alıp yiyebilirm mesela gecen gün okulda arkadaşımla çizi almıştık we paketteki son çiziyi ceren ağzına attı we o benim hakkımdı çiğnedi fln bende dedimki çıkart dedim cerende çıkarttı bende yedim bunun kadar normal bişi ne warki arkadaşımla çizimi paylaştık dimi!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi

sahi bide şu war yalnız bunu okuduktan sonra menemen yiyemeyebilirsiniz açıkcası menemen kusmuğa benziyor içinde her renk war we hayal edin kusmuğunuzuaynı menemendeki renkleri almıyormu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    iğrençsinnnnn + menemen lezetlidir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

duygu midene zıçım arkadaşının ağzındakini alıp yiyon ıykkkk.....ulan nicksiz menemeni nasıl yiyon olm iğrenç bişe bi ben yoqum onun içinde :)

Bu arada organize olarak yaptığımız bir fırlamalık..yetimhanedeyiz 6.sınfa gidiok bize haftalık para vermeleri gerek vermediler bizde yurdun güneş enerjilerini satmıştık....sonra cumartesi günü duş günüdür :)..müdür baba müdür baba koşş enerjileri çalmışlar die bağırıoz biz o arada müdür odasından çıkıp enerjilere bakmaya gidio müdürün odasındaki kalorifer peteğini sökmeye çalışıyorduk sökemedik tabi tüm şebekeyi sökmek gerek bizde müdürün odaya işeyip dışarı çıktık :))..

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    aşkım(nicksiz)aldınmı cewabı içinde bi o bide ben yokum ayrıca arkadaşımın ağzından nolcak gerçi herkesin ağzından yerim doru sölüosun benim kadar midesiz yoktur 
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    isterse boka benzesin ben yinede menemene hastayım :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    menemeni sevmeyen ölsün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

5 kişi sokakdaki bütün camları indirdik gece bakkalla eczaneci kovaladı...

bide yolu kesmişdik bomba ihbarı var diye :) bütün arabalar geri dönüodu taa e5 den dolandırıyoduk eheh..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    nicksize ayıp olcak bişi demiim neyse menemen goruntusu kotu ama tadı guzeldir bu arada iğrenc demeyin gunahtır yav..o deilde bende kızlara seker veriorm dillerinde bole suruolar falan tabi sonra ağzıma atıolar fln ama ne bilim çiğneme olayına girdikden sonrada :S (bu arada anlatdığım olay şimdi iğrenc gorune bilir ama yaparken..neyse yazmiim bayanlarda bakıor bu konuya demi??)

NesTo | same shit diffirent asshole
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

muhahahaha operim olm ne var alla o ... bak gene bayanlar var.. neyse ama o olayı bi gorcen varya dar biyere cekiolar bole her tarafımız birbirimize deiyo sonra baslıo bole topitopun ucunu dudaklarının ucuyla sexy sexy yalamaya  topitop değil ben eriyorum zaten tonra onu yavasca dudağıma getiro ıyyşş hatırladıkca fena oldum a.q nerden actınız konuyu...

bu arada müdürü parmaklayan arkadaşımız hll olsun nasıl oldu anlatsana..

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 11664 Toplam Mesaj: 51