folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

Yaptığınız En Büyük İğrençlik ? :)) (Fırlamalık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sadistcik
    sadistcik's avatar
    Erkek
    çok küçüktüm,nereye gidersek gidelim gördüğüm genç kızların bacaklarına cimcik atıyordum.Kızlar beni okşuyor bu da bana o yaşta güzel bir haz veriyordu.Bu yaşlardayken mayğın tekiydim,kolanyanın ateş göründüğünde alev aldığını fark edince abimin üzerine döküp yaktık.Abim psikopattı o da kolanyayı kullanarak cam ların diplerine döküp alevlendiriyordu.O evde çatlamadık cam bırakmamıştık.Son olarak babannemin yatağını  yakınca,her şeyin farkına varıp,bir temiz dövdüler.Abim haşant olmuşdu.İlerleyen yaşlarımızda torpil alıp patlatırken arkadaşın elinde patladı ve kulağı sağır oldu zavallı çocuk.Ateşleyici ve barutla alakamız arttıkça abim artık çalar saatin hoparlöre giden (+) ve (-) kutuplarını birleştirerek çıkan enerjiyle barutu zaman ayarlı ateşliyebiliyordu. Nice torpil ve kız kaçıran barutlarını çeşitli oranda birleştirerek tahrib gücü  güçlü patlayıcılar yapabiliyordu.(anca tuğla kırmakdan ibaretti ).Ve birgün ayağı yanınca bu işten soğudu ve karambol çetesi kurdular.Haliyele mahalledeki her çocuk bu işe ortak olunca taciz etmedik kız,çalınmadık zil,alarmını öttürmedik araba bırakmıyorduk.Yan sokaklardaki kedi döven ve traş eden çocuklarla her zaman kavga eder bizden büyük olduklarından dayak yer gelirdik.aradan yıllar geçti..... büyüdük.... Abim lisede,iki hafta önce bir arkadaşlarını camdan attıp ayaklarını kırdıkları için okuldan atıldı.Ben ise sınavlara hazırlanıyorum.Yaptığımız psikopatlık dolu serüvenleri kitap haline getirebilirdik.Sanırım son psikopatlığı abimin evden uzaklaşması oldu.Akşam caddede yakalamışlar.Çok pis dayak yedi gene

NE MUTLU HACKERİM DİYENE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    beyler size manyakça gelebilir ama ben 6 yaşındayken(çocuğuz a.q işte) tuba die bi kuzenim var benden bi yaş büyük film falan izlioz böle yabancı filmlerdede hep öpüşürler ya(şunu yazarken bile kuzenimle bu konuyu konuşup gülüoz şu anda) bizde meraktan kuzenle yatağın altına girip öpüşmüştük :D a.q hala gülüom la ve o sırada annanemler falan evde bizi arıo bizde yatğın altından ayaklarına bakıoz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    bende bi anımı anlatiim 10 yaşında falandım heralde amcamın oğluyla çok iyi arkadaşız onunla bigün mahalleye bi kız gelmişti çok tatlı bişeydi bizim yaşımızda falandı. Bigün karar verdik bayıltıp yapacaktık kızı. kafamızda çalışmıyo fazla filimlerde nuri amcadan görüğümüz bi taktikle yapcaktık azıına bez tutup bayıltacaktık. Neyle bayılttığını bilmediğimiz için 80 derecelik bi limon kolanyası alıp kızı çağırdık habersizce azına tuttuk kız başladı tepinmeye biz tutuyoz o tepiniyo. Bi müddet sonra ikimiz bile zapdedemedik kızı elimizden kaçtı. :D babası yarım saat sonra bi geldiki bizi görcen götümüz üç buçuk atıyo bizi zkecek diye :D:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

bundan 8/9 sene önce bizim bir komşu vardır evin yanında ben siyah poşedin içine pisledim onların havlusuna attım :)

birde bizim oduncu hatice abla vardı cöp kutusunun içinden çöp poşedini alıp kapılarını calıp onların kapısının önüne koyup kacmıştık :):):)

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Sınıfta kösele ayakkabıyı gösteride giymek için aldığım ayakkabıyla alay edip sınıfın orasına burasına asan kızın götüne o ayakkabıyı sokmak..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

duygu !

Menemen 4 ever ..

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo
    küçükken yazlığa gittimizde kuzenle terasa çıkar ordaki korukları yan evdekilere atardık :D

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    bende hiperaktiflik vardı anasınıfında yerimde duramazdım kızın biri beni çok sinirlendirmişti kızın yüzüne işemiştim :D :D :D :D. Gülmekten karnıma kırapmlar girmişti ama anasınıfıda beni postaladı okuldan :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Bi an yeco hortlattı sandım :D:D

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

delichoban bunu yazdı:
    -----------------------------
    beyler size manyakça gelebilir ama ben 6 yaşındayken(çocuğuz a.q işte) tuba die bi kuzenim var benden bi yaş büyük film falan izlioz böle yabancı filmlerdede hep öpüşürler ya(şunu yazarken bile kuzenimle bu konuyu konuşup gülüoz şu anda) bizde meraktan kuzenle yatağın altına girip öpüşmüştük :D a.q hala gülüom la ve o sırada annanemler falan evde bizi arıo bizde yatğın altından ayaklarına bakıoz
    -----------------------------

bunu bende yapmıştım aq :s 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 11638 Toplam Mesaj: 51