folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yardım Edın Murıtler Aılemın Guwenını Kazanmam Lazm:S

Yardım Edın Murıtler Aılemın Guwenını Kazanmam Lazm:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    Slm arkadaslar sıgara konusunda aılemın guwenını kazanmam lazm. Bı yerden sıgara kullandıgımı duymuslar bnde tabıkı ınkar edıyorum ama kullanıyorum. Ole bısı yapmam lazmkı aılemın guwenını kazanayım.
      Not:Bn Babamla oturup karsılıklı ıckı ıcebılıyorum ama sıgara konusunda ole deıl eger ıcdıgını gorursem senı dıkerım dıo:D ne yapıcamda guwenlerını kazanıcam yha:S

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    rehabilitasyon merkezine git xD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

karşında içki içmene izin veren pederine söyle hiç kızmasın sana sigara içiyo diye bence. ne tezattır anlamadım,ama

yapacağn adam olmuş hissi vermek kendine. ben çok nadir içerim sigara,bizim çocukların paketlerini ewde ben saklarım

hep onlar çsok içer paketleri bana weririler,gider masaya koyarım kimsede bu ne sigarası demez bilirler içmiyeceğimi.

ama yakalanman kötü olmuş

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    Bence biraz demagoji yaparak konuş... aç konuyu.. ya da de ki ben sigarayı özentiden falan içmiyorum ama sigaranın bir ağırlığı var. onu içmek, içerken envai çeşit düşüncelerde boğuşmak bana haz veriyor.. içkiye uyuşturucuya benzemez bu.. onlar içiyorsa veya birisi içiyorsa bunu da araya sıkıştırarak bşiler söle.. falan filan ben öle demiştim bana bşi demediler sonra..

yıkılma sakın !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    bence delikanlı gibi geç karşısına konuş. ben buna başladım ve bırakamıyorum gibisinden. en fazla bir kere dikilirsin sonra rahat edersin (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hoca sigara ictigini niye inkar ediyon..Ailen senin yalan soyledigini bilmiyomu sanki..Git deliaknlı gibi itifar et baba biliyorum bundan hoslanmıcaksın ama ben sıgara iciyorum de.Yalan soyleyerek guven saglayamazsın onlarda olgun bi şekilde tepki gosterirler..Sende utanır sigara icmeyi bıraksın :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    SWAT bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca sigara ictigini niye inkar ediyon..Ailen senin yalan soyledigini bilmiyomu sanki..Git deliaknlı gibi itifar et baba biliyorum bundan hoslanmıcaksın ama ben sıgara iciyorum de.Yalan soyleyerek guven saglayamazsın onlarda olgun bi şekilde tepki gosterirler..Sende utanır sigara icmeyi bıraksın :D

Haklısın Laa tutdm bu tawırı:D

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynen geç babanın karşısına böyle de .

baba bi eşşeklik yaptım sigaranın tadına baktım zaten pek güzelde değilmiş. ayrıca atmosferde deliniyormuş zehirli gazlardan dolayı hem sigaraya verdiğim parayada yazık baba biliyon mu o parayı bulamayan insanlar var bundan sonra sigaraya vereceğim parayı aylık olarak izmirdeki mehmetçike bağışlayacağım babacım deyip büyük bir güven sağlarsın :)

mehmetçiğin hesap numarası (gereken hassasiyeti göstereceğine eminim :)

3447 0713722 İzmir / yeşilyurt şubesi :)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

siki tuttun

güven kazanmanın en iyi yolu yalan söylememek git doğruları babanın üstüne kus.

sonra da yemin et içmicene .

ama içmiceğin tek şey sigara olsun :|

nargile ye ,tömbekiye,puroya tövbe etme a.k

olaki yanlışlık la tövbe edersin

o zaman yine;

siki tuttun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    rehabilitasyon merkezine git xD

oha! :)

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

sigarayla güven kaybediliyor ise

sen zaten o güveni hiç kazanamamışsındır.

18 yaşında eşşek kadar adamsın babandan çekinme çık karşına ben sigara içiyom de.

emin ol başkasından duydupu zaman hem kendini daha kötü hisseder hemde mahçup olur.(ki bu zihniyeti de sikeyim çok afedersiniz) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 2876 Toplam Mesaj: 20