folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yardım Edın Murıtler Aılemın Guwenını Kazanmam Lazm:S

Yardım Edın Murıtler Aılemın Guwenını Kazanmam Lazm:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratkaradag
    muratkaradag's avatar
    Erkek
    vay amk dertlendim sigara içiorum :(
    bende ailemden gizli iciorum bakalım nereye kadar

Bu Alana REKLAM Verebilrsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    yazının sonuna "yha" eklediğin için yardımcı olmucam aq msnde hiç bi işe yaramayan tek bildiği mp3 indirmek ve msne girmek olan tikky kızların lafı o :S

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

bi daha sorduklarında evet içiyorum de.en fazla bi tokat atar ki bence yapmaz böyle bişey.sana zararlarını anlatır zaten sende biliyosun zararlarını.gerçi ailen öğrendikten sonra fazla içiyosun ama neyse.harçlığınada zam alabilirsin baban sigara paranı düşündüğü için.

neyse ne laannn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

ben o yaşlardayken malbora yada parlament içerdim babama ilk enselendiğimde yediğim laf bayağı koydu a.q çocuğu dedi ben tekel 2000 içiyorum sen niye malbora içiyon vicdansız sigara içersen iç eşşek kadar adamsın ne edersen kendine edersin   bari yerli malı içde para burda kalsın dedi.

nasıl olsa sen bu sigarayı bırakamıcan itiraf etmenede gerek yok zaten ne olduğunu biliyolardır babalardan kaçmaz ole şeyler annen zaten sen eve girdiğinde sigaranın kokusunu alır ailene fazla diklenme ne derlerse tamam de yağ gibi üste çıkmaya çalışma yanlarındada içme gerisi önemli değil güven dediğin şey kişiye biat etmekten geçer

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    ya beyler sorun dowmesı deıl ıstedıgı kadar dowsun ama adam laflarıyla dıkıo ebemı aq:S

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

DioNYsoS bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya beyler sorun dowmesı deıl ıstedıgı kadar dowsun ama adam laflarıyla dıkıo ebemı aq:S
    -----------------------------
    normaldir zaten benmkiside öle bi laflar sokuo anamı miktiini bilmesem ben onu mikecem o derece .

he bu arada bende içiorum bnmkilerde bilio kızmıolarmı kızıolar paketi yakalarsam yediririm sana fln üstüm hep sigara kokar normaldir kapalı mekanlarda içmekten anlıolar kızıolar laf sölüolar yine dewam bi kulaktan girer dierinden cıkar yha o benm kulaımdan hiç girmio bile içeri =)

bide benm paramla sigara içme der yha o koyar adama =)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

nereye kadar saklıyacaksınız hoca bak bızım nıksız babasıyla kavgalıytken geçmış o anda sıgara içmiş  :D bırden oğrensınler gıtsın saklamanın sureklı yakalanma korkusunda ıçmeyın bu zakkumu onunda bır adabı var :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Her x elemandır "D"  için ;

p(x):"Kendini ispatlamak isteyen kişilerin kümesi"

q(x):"Karşısında içki içilmesine izin verip bişe denilmeyen kişilerin kümesi"

r(x):"Sigara içen kişilerin kümesi"

[r(x)-->p(x)] ^ q(x)

D=Boş Küme

bunu  çözdüün zaman  sorunun  hallolucaktır

Not:inş. doru denklmedir aq.

ve ispat biter ;)

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

benim  tavsiyemi oku...

ilk babam sigara icersen bu eve gelme dediydi. bende ertesi gun elimde sigarayla eve gittim.kapiyi babam acti sanirim 16 yaslarindaydim yada 15.caaat tokati bir vurdu sigara bi tarafa ben bi tarafa uctuk.ama o tokatla hersey bitti.babam artik biliyordu lisede hocaya yakalandim tuvalette icerken babami cagirdi babamda ocaya donup ee beni bunun icinmi cagirdin dedi.o gun bugundur cok rahatim 24 yasina geldim onun yaninda pek icmiyorum ama balkona cikip rahatca icebiliyorum tavsiyem bu tercih meselesi soyle kardes 

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
Toplam Hit: 2880 Toplam Mesaj: 20