folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Yardım Lazım..DEEP FREEZE Programını Kaldırmak İçin

Yardım Lazım..DEEP FREEZE Programını Kaldırmak İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Yedeklerini aldıktan sonra (tabii başka HDD e), Partition Magic veya Fdisk ile partitionları kaldır, sonra yeniden oluştur ve formatla...
    Eğer Partition Magic kullanıyorsan hepsi 45 sn alır.MSDOS dan FDISK ve FORMAT komutlarını kullanırsan uzun sürer. 
    Onun dışında o programla alakam olmadı ama kesin çözümdür önerim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek
    ARKADAŞLAR BUNLARIN HİÇBİR GERÇEĞE DAİR İFADELERİ BULUNMAMAKTADIR.DEEP FREEZE PROGRAMINI KALDIRMADAN BİLGİSAYARDAN SİLMEK İMKANSIZDIR BU LAFIMINDA SONUNA KADAR ARKASINDAYIM.KENDİNE GÜVENEN BİR BABA YİĞİT VARSA YAPSINDA GÖRELİM.ŞİFRE BİLMİYORSAN O PROGRAMI SİLMEK DE BİR HAYLİ İMKANSIZDIR.AMA PROGRAM 5.0 İSE

HAYAT İÇİN HERŞEY BURADA www.blogcu.com/halilcandemir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

internet kafelerde bilgisayara bu proram kurulmadan önce ana makineye bu programın yönetici programı kuruluyor. eğer onu kurmazsan bir daha kalkmıyor nereden mi biliyorum? bi kafede bu hataya düştüm. peki nasıl mı kurtulacaz? ghostla bi başka diskin imagesini alıp bu diske açıcaz sonra da bi format atıp yeniden kurucaz windowsu. oldu bittiiiiiii

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

halilcandemir bunu yazdı:

ARKADAŞLAR BUNLARIN HİÇBİR GERÇEĞE DAİR İFADELERİ BULUNMAMAKTADIR.DEEP FREEZE PROGRAMINI KALDIRMADAN BİLGİSAYARDAN SİLMEK İMKANSIZDIR BU LAFIMINDA SONUNA KADAR ARKASINDAYIM.KENDİNE GÜVENEN BİR BABA YİĞİT VARSA YAPSINDA GÖRELİM.ŞİFRE BİLMİYORSAN O PROGRAMI SİLMEK DE BİR HAYLİ İMKANSIZDIR.AMA PROGRAM 5.0 İSE

Benim yöntemimi dene ve denemeden önce iddaa etme.Eğer HDD'i MSDOS da açıp formatlarsan ve partition yapısını kaldırırsan, bütün sektörlerdeki bit ler 0 olur ve HDD partition yapısı içermez.Yani fabrikadan yeni çıkmış haline döner.Yazılımsal olarak işaretlenmiş Bad Sector falanda kalmaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturanpanda
    oturanpanda's avatar
    Erkek
    BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLAT 98 CD SİNİ TAK''BİLGİSYARI CD ROOM DESTEĞİ İLE BAŞLAT BİTİNCE KOMUT İSTEMİ GELCEK BAŞLANGIN 98 DİSKETİNİ DE TAK "FDISK /MBR" YAZCAKSIN İKİ 3 DEFA AYNI KOMUTU TEKRARLA BU ŞEKİLDE DEEP FREEZE TAKLA ATMIŞ OLCAKTIR....KOLAYGELSİN

MUTLULUK ; İNSANIN BEYNİ İLE YÜREĞİ ARASINDA BİR PARMAK SIĞACAK KADAR BOŞLUK KALMASIDIR…PARMAK FARKETMEZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halilcandemir
    halilcandemir's avatar
    Erkek
    iyide arakadaşlar deepfreeze den bahsediyoruz.bilgisayarı reset attırmamız gerekmiyormu bu işler yaptıktan sonra.Reset atıncada zaten otomatikmen bu bilgisayar aldığı imagesini tekrar kendi beynine yüklüyor..Reset atmamızı gerektirmeyen bir başka yol varsa bunu önerin..ben denedim vallaha kendini resetledi ve herşey eski halde şuanda....

HAYAT İÇİN HERŞEY BURADA www.blogcu.com/halilcandemir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

üstat benim dediğimi yaptın mı? ben yapıyom oluyo

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aaaa
    aaaa's avatar
    Erkek

bu programı kaldırmanın kolay yolu var

Defreeze i yazan salaklar Dos ortamında silme özelliğini kaldırmayı unutmuşlar 

komut işlemini aç

dir C:\ de

sonra burda sy0s1.exe die hatırlamıom böle bi dosya vardı herneyse onu bul sonra

C:\dosya adı /delete yaz defreeze deactive!!! bu kadar ben bunu 1.5 seneden beri biliom  bilen bu allahın kulu yoqmuş!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astronot
    astronot's avatar
    Erkek
    deep freez aynı sürümünü bulabilirsen  onunla kaldırabilirsin ama eğer yok ise işin zor anca aynı süründe kaldırabiliniyo ben yaptım 5.50 vardı  intern. downloads ettim ve kaldırdım hemde 18 makinadan ama eger deepfreez açar açmaz kitleniyosa yapacak bir şeyin yok formattan başka
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astronot
    astronot's avatar
    Erkek
    ctrl + shift + alt +F6 tuşuna bas ekran gelecek eğer şifre koymadıysan hemen ok de açılsın varsa yaz açılsın aktif etmek için en üsttekini disable etmek için en alt takini kullan
Toplam Hit: 13479 Toplam Mesaj: 25