Yarım Kaldık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek

depremin bilmem kaçıncı günü ben deprem görüntüleri çekmeye devam ediyorum... elimden birtek bu geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=df2psg214pI&t=1s

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Geçenlerde eski Antakya sokaklarında gezdim biraz. Inanilmaz, bir tarih yok olmuş. Ya yıkılmış ya kullanilmayacak kadar hasar görmüş evler. Carsi berbat durumda. Heryer enkaz. Enkaz calismalrindan da heryer toz duman. Asbest tehlikesi var. İnsanlar mutsuz kimse gülmüyor. Antakya Maraştan daha kötü yaşadı deptemi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

yok yok antakya yok artık,komple silindi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yıkan da insanoğlu yapan da insan, kendi ülkesin de bizim halkımız kadar asimilasyona uğrayan halk olmaz menfaat için yanlamaya satmaya devam.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yanlış anlamayın kizmayin 

yi e mi siyaset demeyin ama

deprem denilince aklıma sadece oy oranları geliyor artik.

şu yaşımda anlayamıyorum. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam biz yarım kalmadık, kadermiş bu ,fıtratmış bu , evet hepimiz yaşayabiliriz böyle birşey ama artık gördükkü celladına aşık olmuş birileri için üzülmüyoruz.... umarım tez zamanda toparlanır.

unutmadan depremzedeler için tv lerde toplanan paracıklar ne oldu ? deprem bölgesindekiler bir sorsunlar diyeceğim ama sormazlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu görüntüler yenimi  ?

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben de son oy oranlarindan sonra kaderci oldum. Kader diyip geciorum bunca izdirabi yasayip ayni yolda devam karari alan bir topluluktan daha mi iyi bilcem sonucta.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

İzmir depreminde de yıkımlar oldu ve İzmir CHP yönetiminde. Peki kaç izmirlinin oy tercihi değişti?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

İzmir depreminde de yıkımlar oldu ve İzmir CHP yönetiminde. Peki kaç izmirlinin oy tercihi değişti?

böyle baktığımızda iki depremi yan yana koymak mantıklı mı hocam

dahası, akpye oy veren seçmen ağırlıklı bölgede; 3 gün depremlere müdahale edilmedi biz halk olarak gittik

biri şehirleri sildi biri hasar verdi, mesela hatayda depremde bir şey olmayan ilçe akpli olsaydı(öyle değil diye biliyorum da örnek olarak) oradakiler değişmeseydi mantıklı olurdu ama şehri bir deprem siliyorsa belediyeler ve devlet göz yumuyorsa hangi il ve deprem olursa olsun yönetim değişsin ve kontrol edilsin tabii ki

arada dağlar kadar fark var

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    esinti bunu yazdı

böyle baktığımızda iki depremi yan yana koymak mantıklı mı hocam

dahası, akpye oy veren seçmen ağırlıklı bölgede; 3 gün depremlere müdahale edilmedi biz halk olarak gittik

biri şehirleri sildi biri hasar verdi, mesela hatayda depremde bir şey olmayan ilçe akpli olsaydı(öyle değil diye biliyorum da örnek olarak) oradakiler değişmeseydi mantıklı olurdu ama şehri bir deprem siliyorsa belediyeler ve devlet göz yumuyorsa hangi il ve deprem olursa olsun yönetim değişsin ve kontrol edilsin tabii ki

arada dağlar kadar fark var

Hocam iki depremin lihter ölçeğinde bile dağlar kadar fark var ve iki kere deprem oldu bölgede. Ben belediyecilikte partizanlığı sevmiyorum çünkü hepsi menfaat için geliyor. Bak İstanbulu 20 sene Akparti yönetti ve esenyurt gibi bir değişik ilçe meydana geldi. Mimari diye birşey yok önüne gelen lego dizer gibi gökdelen konut diziyor şehirde.

İmamoğlu geldi ama değişen birşey yok. Şuan istanbulda Akparti li olan icraat yok diyor CHPli olan bizim adamımız olsun da ne olursa olsun diyor.

Toplam Hit: 4829 Toplam Mesaj: 35
deprem