folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yarın Dan Bir Beklentisi Olanlar Bizi Aydınlatın

Yarın Dan Bir Beklentisi Olanlar Bizi Aydınlatın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

“The best day of your life is the one on which you decide your life is your own. No apologies or excuses. No one to lean on, rely on, or blame. The gift is yours - it is an amazing journey - and you alone are responsible for the quality of it. This is the day your life really begins.”

Bob Moawad

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Nurk , bu cümleyi çocuğa iyi öğretmek lazım. bu arada sürprizi bozacagım ama deneme çalışması olarak görün.

Bob Moawad :

Hayatınızın en güzel günü, hayatınız hakkında kendi kararınızı verdiğiniz an olacaktır. özür yada af dilemezsiniz. birine dayanmak, güvenmek yada suçlamak yoktur. bu hediye sizindir - şaşırtıcı bir yolculuk gibidir - ve hayatınızın kalitesinin sorumluluğu, yalnızca size aittir. işte bugün tamda gerçekten hayatınızın başladığı gündür. "

eksik yada fazla ama bu parça aklıma geldi : Pinhani. Bana hediye.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

edit

snnyk tarafından 11/Mar/16 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    @Snnyk hocam tabi senin kararın da.

keşke mesajı silmeyeydin. öğlen okumuştum. öyle çok da özel hayat bilgisi içermiyordu, ama finalde güzel epik, efsane bir cümle vardı.

yazık oldu. ^^//

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    SamSara bunu yazdı
    @Snnyk hocam tabi senin kararın da.

keşke mesajı silmeyeydin. öğlen okumuştum. öyle çok da özel hayat bilgisi içermiyordu, ama finalde güzel epik, efsane bir cümle vardı.

yazık oldu. ^^//

Neydi o efsane cümle :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    işte tam hatırlayamıyorum ki. ^^// izmarit topladığından bahsetmiş. sonrasında vardiyalı çalıştığı dönemde, yastık kılıflarını değiştirdiğinden bahsetmişti. sonunda da güzel bir cümle kurmuştu. söyle ki : " ..,vazgeçtiğinde gerçekten kaybedersin." gibi ama dediğim gibi hatırlayamadım.

and the Fight begins. :D ^^//

RitmFarbRacourci tarafından 11/Mar/16 22:44 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Orta Doğu'da orman kanunları işler. Deprem gerçeği gibi cehalet, ilkellik ve ahlaksızlık gerçeğini de kabullenmek gerekli.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek

beklentim yok. gelecek kaygı verici, saldım gitti hayatı.

Selam ve dua ile(f)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

Taşınabilir internet teknolojisini görmek benim için bir devrim niteliğinde olur, büyük beklentim bu. Bununla kafa yoran varmı bilmiyorum ama birgün olacağından eminim.

Veni, vidi, vici
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Hayat çok güzel bende çok mutluyum.  Sağımda solumda hep mutsuz insanlar ben nasıl mutlu kalabiliyorum anlamadım gitti.  

Toplam Hit: 7966 Toplam Mesaj: 74
tecrübe aydınlanma