Yarın Üniversiteye Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

benimde ilk yılım ev tuttum full eşyalı 2+1 ama tek başımayım =I

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

benimde ilk yılım ev tuttum full eşyalı 2+1 ama tek başımayım =I

diger herseyle beraber, kapi acik sicmanin zevkini sonuna kadar yasa hocam.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

6 ay sonra bir güncelleme yapasım geldi.odama ısınamadım ve 1 ay önce değiştirdim.gayet de iyi oldu.geceleri paso cs1.6,half life,fifa 2013 takılıyoruz ama o da güzel :D

tek sorun nostaljik olmamdan mütevellit evdeki düzenimi özlüyor olmam.anne ilgisi yok tabi.yemekleri,demli çayı,kahvesi,sohbeti,eski arkadaşlar filan özleniyor.onun dışında zaman burda çok acayip hızlı geçiyor.haftalar birbirini kovalıyor farkına bile varmıyorum la :D

bu ara bir ingilizce telaşı saldı.yıl bitmeden bir şeyler kapmak lazım.seneye kalbura dönmeyelim :D

onun dışında,sıcak bir memleketten geldiğim için soğuğa alışır mıyım sorusu vardı aklımda.şansıma oldukça hafif bir kış geçirdik,alışmama yardımcı oldu :D

edit:en nefret ettiğim şey çamaşır yıkamak.abi o ne zor şey ya git yıka,kurut,geri taşı,katlı,as,kirlileri biriktir :D

cem-engine tarafından 18/Mar/13 23:06 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

6 ay sonra bir güncelleme yapasım geldi.odama ısınamadım ve 1 ay önce değiştirdim.gayet de iyi oldu.geceleri paso cs1.6,half life,fifa 2013 takılıyoruz ama o da güzel :D

tek sorun nostaljik olmamdan mütevellit evdeki düzenimi özlüyor olmam.anne ilgisi yok tabi.yemekleri,demli çayı,kahvesi,sohbeti,eski arkadaşlar filan özleniyor.onun dışında zaman burda çok acayip hızlı geçiyor.haftalar birbirini kovalıyor farkına bile varmıyorum la :D

bu ara bir ingilizce telaşı saldı.yıl bitmeden bir şeyler kapmak lazım.seneye kalbura dönmeyelim :D

onun dışında,sıcak bir memleketten geldiğim için soğuğa alışır mıyım sorusu vardı aklımda.şansıma oldukça hafif bir kış geçirdik,alışmama yardımcı oldu :D

edit:en nefret ettiğim şey çamaşır yıkamak.abi o ne zor şey ya git yıka,kurut,geri taşı,katlı,as,kirlileri biriktir :D

abi yaklaşık olarak kader ortağıyız senle :)

İmkansizla imkan dahilinde olanin arasindaki tek fark, insanin kararlilik derecesidir. Tommy L.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    yurtta mı kalıyosun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    yurtta mı kalıyosun?

evet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hacı nerede okuyorsun :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

abi yaklaşık olarak kader ortağıyız senle :)

sende mi hazırlıtkaydın hocam,nasıl gidiyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

odtüdeyim hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

odtüdeyim hocam

yat uyu allasen :D benim gibi dağda olsan keçileri kaçırır çobandan fidye istersin herhalde :|

benim 3. yılım bitecek neredeyse ben hala alışamadım evden uzak kalmaya :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 5283 Toplam Mesaj: 74