folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaşamak İçin En Güzel İl Neresidir.

Yaşamak İçin En Güzel İl Neresidir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aybke
    aybke's avatar
    Dişi

Wizard bunu yazdı:
    -----------------------------

Edirne-Tekirdağ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

UmuT38 bunu yazdı:

kayseri ye gelmede neretye gelirsen gel.

kayseri güzeldir modern dir he aradığını bulursun iş imkanları fazladır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı:

rocketadam bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:
    Bence Adana gibisi yok ya hocam :) bi araştır derim :) ha doğuda yaşarım diyorsan tatvan da iyidir :) karşında Van gölü olur :)

adana mı yanıyok hacı:)

soruya gelirsek muğla datça gitmedim ama gidenler hayran..

Haberlerde kavga gürültü haberleri diğerlerine göre en çok olan il adanadır herhalde. Ayrıca sıcak kısmına hiiiç girmiyorum.

Iyi tamam ya. Adana bize kalsın :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Şu espiriyi yapabilmek için banımın açılmasını bekledim arkadaşlar :D

Yaşamak a Pm atabilirsin :D http://www.tahribat.com/Murit-Yasamak

:D hahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istanbul

edit ; tabi şimdi nerde yaşadığına bağlı eğer istanbuldaysan birkere alışmışsan istanbula yapamazsın başka yerde,

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 15:42'da buiyimi tarafından düzenlendi.

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

ne işin var sakaryada :S

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

Olgunisik bunu yazdı:

Tekirdağ hakkında bilgisi olan varmı? Ağırlık gittikce tekirdağ tarafına kayıyor.

abi tekirdağda oturuyorum..

13 senedir burdayım, annemin görevinden dolayı geldik sonra emekli oldu.

tunceli, ordu dan sonra batıda görev yapacağım dedi geldi batının en lanet iline..

tekirdağ gerçekten güzel bir yer, biraz lüx kenttir ama iyidir. 

paran varsa iş yönünden dolayı ya da emekliliğin vs varsa tam sana göre.. insanı biraz açtır..

yaz oldumu pek canlanır buralar, altınova barbaros kumbağ..

öğrenci mekanı değirmenaltıdır. ordada güzel yerler vardır.

10 bin tl ye arsa bulman zor köylerden bulabilirsin ancak nusratlı karacakılavuz naip merkez civarı bulman cok zor. o da birinin acil hastası vs olacak ki sıkışacak ancak öyle verirler.

kızları izmirin kızlarına bin çeker. !

insanlarla rahat diyologlara girebiliyorsun hele ki bayanlarla. kendini aşmış bir kent burası.

içki konusunda sıkıntı yok, adam gibi içmeyeni, içmeyeni de bilmeyeni saçma sapan içenleri yanından siktir eden bir toplumdur.
    önemli bir mecliste içmeyen adama da oldukça takabilirler diğer meclislerde illa içeceksin diye zorlarlar. ( çok yaşadım )

( tabi içkiyi bıraktım, kimse birşey diyemiyor şimdi :D )

anason kokusu her derde devadır tam 100. yıl mahallesinin bitişinde rakı fabrikası vardır onun eşsiz anason kokusuna, denizin kokusu eklenince resmen pilota bağlıyorsun :)

kendi açımdan söylüyorum, şimdi ; çok lanet bir yer amk buraya adım attım maddi manevi ne varsa kaybettim bu sikim memlekette.

yüzüm hiç gülmedi inşallah senin için hayırlısı olur hocam.

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 15:55'da Amd-x tarafından düzenlendi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:

Olgunisik bunu yazdı:

Tekirdağ hakkında bilgisi olan varmı? Ağırlık gittikce tekirdağ tarafına kayıyor.

abi tekirdağda oturuyorum..

13 senedir burdayım, annemin görevinden dolayı geldik sonra emekli oldu.

tunceli, ordu dan sonra batıda görev yapacağım dedi geldi batının en lanet iline..

tekirdağ gerçekten güzel bir yer, biraz lüx kenttir ama iyidir. 

paran varsa iş yönünden dolayı ya da emekliliğin vs varsa tam sana göre.. insanı biraz açtır..

yaz oldumu pek canlanır buralar, altınova barbaros kumbağ..

öğrenci mekanı değirmenaltıdır. ordada güzel yerler vardır.

10 bin tl ye arsa bulman zor köylerden bulabilirsin ancak nusratlı karacakılavuz naip merkez civarı bulman cok zor. o da birinin acil hastası vs olacak ki sıkışacak ancak öyle verirler.

kızları izmirin kızlarına bin çeker. !

insanlarla rahat diyologlara girebiliyorsun hele ki bayanlarla. kendini aşmış bir kent burası.

içki konusunda sıkıntı yok, adam gibi içmeyeni, içmeyeni de bilmeyeni saçma sapan içenleri yanından siktir eden bir toplumdur.
    önemli bir mecliste içmeyen adama da oldukça takabilirler diğer meclislerde illa içeceksin diye zorlarlar. ( çok yaşadım )

( tabi içkiyi bıraktım, kimse birşey diyemiyor şimdi :D )

anason kokusu her derde devadır tam 100. yıl mahallesinin bitişinde rakı fabrikası vardır onun eşsiz anason kokusuna, denizin kokusu eklenince resmen pilota bağlıyorsun :)

kendi açımdan söylüyorum, şimdi ; çok lanet bir yer amk buraya adım attım maddi manevi ne varsa kaybettim bu sikim memlekette.

yüzüm hiç gülmedi inşallah senin için hayırlısı olur hocam.

Mesaj 25 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 15:55'da Amd-x tarafından düzenlendi.

Övüyonmu Sövüyonmu hiç anlamadım ki.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

kajmerpac bunu yazdı:

hocam karadenizi neden hiç düşünmedin?

Zaten karadenizdeyim. Nemden yüzgeçlerim çıkacak. Yazın kapalı hava, kışın kapalı hava, pahalı, düz yeri samsun ordu dışında yok. En çokta nemden muzdaribim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Kimse Giresun dedimi bilmiyorum,yorumları okumadım ama bi bakabilirsin Giresun'a da.

Karadenizin gözde illerinden biridir.Yeşil ve mavinin tam ortasında yaşayabilirsin :)

Yapabilecegin aşırı bir aktivite yok ama arkadaş çevren yada muhabbet etmekten zevk aldıgın ailen varsa sahil kenarında denizi izleyerek,yeşilligin ve çayın kokusunu içine çekerek muhabbetin dibine vurursun.

Alkol kullanmıyorum demişsin,kullanan var elbette burada.özellikle yeni nesil ama kimseye bi terbiyesizlilk yapmaz insanlar..

Genelde tum ınsanlar kendı yolunda gıder gelır,işine gucune bakar.Misafirperver insanlardır.

Milliyetcilik bakımından aşırı diyebilecegimiz bi noktadadır cogu ınsan.

Din bakımından serbesttir.Isteyen ıstedıgıne ınanır...Bazı eski kafa(kötü anlamda degıl:) buyuklerımız var elbet,ayıp gorur bazı seylerı ama onlarda eskısı kadar baskın degıl.

Ne fazla acılan bı sehır,nede kıyıda sıgıda yuzen bır sehir...Benim için İdeal :)

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 10723 Toplam Mesaj: 113