Yatak Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Yatsana göz atın gidin deneyerek test edin. Visco alıcam diye baya kafaya koymuştum, en son yatsan'da King Koil Amethyste denerken çok memnun kaldım. Yıllardır kullanıyorum. Çok memnunum. 
    Mağazada uzanarak test edin :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

bu fiyatlar ne ya. 40 taksit yapmaları lazım. sokayım.

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Alezsian bunu yazdı

Tartışmasız bana göre bu konuda ki en iyi marka yatsan ürünleri çok iyi ayrıca dünyanın en meşhur otelleri bile bu marka ile çalışıyorlar diye biliyorum.

işte o otellerdeki ürünlerle mağazada bizim aldığımız ürünler aynı mı ona bakmak lazım bi de ama

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

mondi fiyatları uygun ürünleri kalitelidir . mondiye bak kesin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Bir ara sırt ağrısından epey muzdariptim ve 10 yıllık eski döşeğime suçu atmıştım. O zamanlarda çok hareketsizlik, sürekli masa başındaydım, bunun da etkisi vardır muhakkak.

Hafızalı süngerli bir yatak arıyordum. Araştırmalarım sonucunda Wellmat'ı buldum. At kılı, yün, vs gibi doğal malzemelerden tutun, hafızalı süngerli, yaylı gibi çok çeşitli yatakları var.

Kargo ile kısa sürede gönderiyorlar. Yaysiz yataklar sıkıştırılmış şekilde geliyor, paketi açınca kocaman oluyor, hayretlik hakikaten.

Vücut ağırlığına, boya, yatış şekline göre yatak öneriyorlar. Arayışta olanların incelemesini tavsiye ederim.

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Alezsian bunu yazdı

Tartışmasız bana göre bu konuda ki en iyi marka yatsan ürünleri çok iyi ayrıca dünyanın en meşhur otelleri bile bu marka ile çalışıyorlar diye biliyorum.

işte o otellerdeki ürünlerle mağazada bizim aldığımız ürünler aynı mı ona bakmak lazım bi de ama

Aynı ürünler olduğunu söylemişti bir yatsan yetkilisi farklı olan kısmı dış tasarım olarak ve etiket olarak otellere özel olarak üretiliyor teknoloji olarak aynı üretiliyormuş. Dayanıklılık anlamında da ortalama olarak kullanım ömrü olan yatakların 2.5-3 katı süre kullanım sağlıyorlar bilgisini vermişlerdi. Otellerde kullanılan yastık ve yorganların farklı tiyoları var ama yatak konusunda şuanda alınabilecek en iyisi yatsan,  gidip mağazasında deneyip bir defa alıp yıllarca kullanmak en mantıklısı.

You Will Never Walk Alone
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

3 katlı bir villa alacak param olduğunda bu yatağa 54K verebilirim :(

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 895 Toplam Mesaj: 18
tavsiye yatak