folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaz Aylarında Kumburgaz UFO Videoları Etkinliği

Yaz Aylarında Kumburgaz UFO Videoları Etkinliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

51. bölge de saklı herşey.  çook fenalar çook.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Biraz garip gelecek belki siz uzaylıların var olup olmadığını düşünürken ben başka güneş sistemlerinde dünya ile aynı yaşam koşullarına sahip farklı dünyalar olduğunu ordada insanların yaşadığını düşünüyorum. Kaldı ki daha evren konusunda hiçbir şey bilmiyoruz.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Size su kadar soyliyeyim normal sartlar altinda anlatilanlar gordugum videolar felan benim icin hep bir muamma olarak kalabilirdi fakat 99 depreminde yasadigim olay gordugum seyler kendi icimde bu evrende kesinlikle yanliz olmadigimizi ve bizden cok ileri seviyede zeka seviyesine sahip canlilarin varoldugu gercegine inandirdi ve bu gercegi hic birsey degistiremez cunku insan gozuyle gordugune net olarak inanir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Biraz garip gelecek belki siz uzaylıların var olup olmadığını düşünürken ben başka güneş sistemlerinde dünya ile aynı yaşam koşullarına sahip farklı dünyalar olduğunu ordada insanların yaşadığını düşünüyorum. Kaldı ki daha evren konusunda hiçbir şey bilmiyoruz.

Bilimsel olarak bakıldığında dünyaya yaşamın dış uzaydan geldiği varsayıldığından, aynı olasılıkların gerçekleştiriği aynı koşulların oluştuğu başka gezegenler de vardır elbet evrende. 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Size su kadar soyliyeyim normal sartlar altinda anlatilanlar gordugum videolar felan benim icin hep bir muamma olarak kalabilirdi fakat 99 depreminde yasadigim olay gordugum seyler kendi icimde bu evrende kesinlikle yanliz olmadigimizi ve bizden cok ileri seviyede zeka seviyesine sahip canlilarin varoldugu gercegine inandirdi ve bu gercegi hic birsey degistiremez cunku insan gozuyle gordugune net olarak inanir.

Anlat da dinleyelim hocam en sevdiğim hikayelerdir valla 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

uzaylıyla bire bir sevişmiş arkadaşımı tanıyorum hocam. Var yani uzaylı. Arada bir 5mily. ışık yılı öteden gelir arkadaşımlar sevişir gider.

DrKill tarafından 27/Mar/16 04:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hıhı evet, var.
    Şaka bi yana olması muhtemelde neden bizden daha taşaklı bi teknolojiye sahipler fantezisinden kurtulamıyoruz bir türlü onu anlamıyorum.

Ulan belki daha yeni tekerleği keşfettiler. Kendi güneşlerine tapıyorlar falan.
    Ohoo daha yazıyı bulacaklarda, yerleşik hayata geçeceklerde, elektirik ya da benzeri bi bok bulacaklarda. 
    Uçan şeyler yapacaklarda, ohoooo dur dur daha peygamber falan gelcek, haçlıya benzer seferler olcak tam çoğalmışken birbirlerini öldürecekler.

Lan uzun iş valla. Biz gideriz onlar gelene kadar belki de...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    ufoların insanlarla temas kurmamasının sebebi nasıl biz uzaylıların dış görüşünü tuhaf görüyorsan onlarda bizim görüşümüzü garip görmesi olabilir ve bu görüşünümüzün onları korkutması olabilir yada eğer bizim le temas kurarlarsa insanların uzaylıların teknolojisini ele geçirilip onları yok edeceğimiz düşüncesi olabilir

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Gece saat 1 civari havada duran bir isik topu gordum renkleri surekli kamaşan renkleri icine dogru kivriliyordu top gibi ve kirmizi mavi yesil sari isiklari surekli ic içe geçiyordu bir zaman sonra bulunduğu yerden kayboldu ve 1saniye geçmeden farklı bir konumda belirdi bunu ortalama 4 5 kere yapti ve yer değiştirdiği yerler arasında kilometrelerce mesafe vardi gök yuzune baktığımızda gördüğümüz 1 karislik iki nokta arasındaki mesafeyi hayal edin? Ayrıca uzaklık olarakta pek yakın sayılmazdı... Simdi kimse bana göz yanilmasidir lazerdir gibi yaklaşımlarda bulunmasin bu cismi benim gibi çıplak gözle görmüş olsaydınız o anki hissiyatinizi kelimelerle tarif edemezsiniz hayranlıkla izledim olup biteni... uzun lafın kısası birakin manevrayı gidişi duruşu bu bildiğiniz isik hızında (belkide daha fazla)yer değiştiren bir şeydi.

DeepInside tarafından 27/Mar/16 14:37 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Gece saat 1 civari havada duran bir isik topu gordum renkleri surekli kamaşan renkleri icine dogru kivriliyordu top gibi ve kirmizi mavi yesil sari isiklari surekli ic içe geçiyordu bir zaman sonra bulunduğu yerden kayboldu ve 1saniye geçmeden farklı bir konumda belirdi bunu ortalama 4 5 kere yapti ve yer değiştirdiği yerler arasında kilometrelerce mesafe vardi gök yuzune baktığımızda gördüğümüz 1 karislik iki nokta arasındaki mesafeyi hayal edin? Ayrıca uzaklık olarakta pek yakın sayılmazdı... Simdi kimse bana göz yanilmasidir lazerdir gibi yaklaşımlarda bulunmasin bu cismi benim gibi çıplak gözle görmüş olsaydınız o anki hissiyatinizi kelimelerle tarif edemezsiniz hayranlıkla izledim olup biteni... uzun lafın kısası birakin manevrayı gidişi duruşu bu bildiğiniz isik hızında (belkide daha fazla)yer değiştiren bir şeydi.

senden başka gören var mı ?

edit: şimdi bi dk. bi de gece saat bir civarı diyosun depremden önceyi mi kastediyorsun, yoksa olduktan sonra takip eden gecelerden biri mi?

Opsiyonel_Bilgiler tarafından 27/Mar/16 16:04 tarihinde düzenlenmiştir

imza mı gelmiş?