folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaz Aylarında Kumburgaz UFO Videoları Etkinliği

Yaz Aylarında Kumburgaz UFO Videoları Etkinliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @deepinside ciddi seninle beraber duruma şahit olan var miydi? ?.?,)?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

uzaylıyla bire bir sevişmiş arkadaşımı tanıyorum hocam. Var yani uzaylı. Arada bir 5mily. ışık yılı öteden gelir arkadaşımlar sevişir gider.

benim amcaoğlu da cinlerle yatıp kalkıyor

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

deepinside ın anlattığı hikayeyi bir kaç farklı ağızdan duydum.

hatta direk annemle babamdan duydum.

https://www.youtube.com/watch?v=4YMP9DrwUKg

arkadaşın anlattığı olay şu.

şu videoyu gördükten sonra annem kendisi söyledi aynısını 99da babanla gördük biz demişti hatta.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı

şu videoyu gördükten sonra annem kendisi söyledi aynısını 99da babanla gördük biz demişti hatta.

videonun sonunda diyo ki

"rusyann yaptığı kıtalar arası balistik füze denemesiydi"

imza mı gelmiş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Size su kadar soyliyeyim normal sartlar altinda anlatilanlar gordugum videolar felan benim icin hep bir muamma olarak kalabilirdi fakat 99 depreminde yasadigim olay gordugum seyler kendi icimde bu evrende kesinlikle yanliz olmadigimizi ve bizden cok ileri seviyede zeka seviyesine sahip canlilarin varoldugu gercegine inandirdi ve bu gercegi hic birsey degistiremez cunku insan gozuyle gordugune net olarak inanir.

Anlat da dinleyelim hocam en sevdiğim hikayelerdir valla 

Gece saat 1 civari havada duran bir isik topu gordum renkleri surekli kamaşan renkleri icine dogru kivriliyordu top gibi ve kirmizi mavi yesil sari isiklari surekli ic içe geçiyordu bir zaman sonra bulunduğu yerden kayboldu ve 1saniye geçmeden farklı bir konumda belirdi bunu ortalama 4 5 kere yapti ve yer değiştirdiği yerler arasında kilometrelerce mesafe vardi gök yuzune baktığımızda gördüğümüz 1 karislik iki nokta arasındaki mesafeyi hayal edin? Ayrıca uzaklık olarakta pek yakın sayılmazdı... Simdi kimse bana göz yanilmasidir lazerdir gibi yaklaşımlarda bulunmasin bu cismi benim gibi çıplak gözle görmüş olsaydınız o anki hissiyatinizi kelimelerle tarif edemezsiniz hayranlıkla izledim olup biteni... uzun lafın kısası birakin manevrayı gidişi duruşu bu bildiğiniz isik hızında (belkide daha fazla)yer değiştiren bir şeydi.

senden başka gören var mı ?

edit: şimdi bi dk. bi de gece saat bir civarı diyosun depremden önceyi mi kastediyorsun, yoksa olduktan sonra takip eden gecelerden biri mi?

Deprem olduktan sonra bir okulun bahçesinde cadirda kalıyorduk bizim gibi bir sürü insan vardı... olaya şahit olduğumda yanimda 3 kişi daha vardı birisi ablam diğerleride yasitlarimdi ve onlarda benimle birlikte şahit oldular. Son olarak arkadaşın paylaştığı video ile uzaktan yakından alakası yok şu erzurum da yasanan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı

videonun sonunda diyo ki

saçma geldi üstümüzde mi deniyomuş ? israilde görünmüş ne alaka anlamadım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    öteki gündem programında haktan akdoğan anlatıyor şuanda haberturkte egede ufo düşmüş burdanda izleyebilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=DtNJ_Q8Tpnk&itct
    flybatwin tarafından 28/Mar/16 00:42 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

videonun sonunda diyo ki

saçma geldi üstümüzde mi deniyomuş ? israilde görünmüş ne alaka anlamadım

Israil'dede, Türkiye'dede güneş görülüyor usta. Yeterli yükseklikte ki bir denemede gözükebilir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

deprem 01:00 civarında olmadı saat 03:00 e doğru oldu. @DeepInside in gördüğü ışık depremde oluşan çatlaklardan sızan gazların yükselerek yanması olarak açıklanmıştı. Hatta depremden öncede denizin üstünde bunları gördüklerini söyleyenler vardı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    elnino bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Çevre galaksileri azçok gözlemleyebilmiş durumdayız. Görünürde herhangi bir yaşam belirtisi yok. Bu demektirki yüzyıllar sürecek bir yolculuk için - andromeda dan geldiklerini varsayıyorum -hibernasyonu çözmüş olmaları lazım (biyolojik bir yaşam biçimi olduğunu varsayarak). 

Bizim teorik-fizik sınırlarımız içerisinde düşünürsek, mantıklı olan tek yolculuk şekli, Einstein'ın görelilik kuramına göre uzay-zamanı bükmektir. 

Alqubierre sürücüsünü araştırın isterseniz bu konuda. Çok zaman geçmeden bir 50-100 yıla ışığın bile ulaşmak için milyon yıllara ihtiyaç duyduğu mesafelere istanbuldan izmite gider gibi gidebilme kapasitesine sahip olacağız. 

3. Dünya savaşı çıkmazsa tabi :D

Işık hızı bunları çözdüğümüzde gereksiz bir ayrıntı olarak kalacak.

bi film vardı bir gezegene iniyordu geri geldinde çocukları ondan yaşlı oluyordu. gezegene gitmek için zaman bükülmesini kullanıyordu. yıldızlar arasıydı sanırsam  hocam benim kafa pek fazla kaldırmıyor böle seyleri 

http://www.phys.boun.edu.tr/~semiz/is/TUR/Books/50SG.html

Bu kitap hiç bilmeyene çok şey öğretir. Tavsiye ederim. 

Bu kitabi bana hediye edip gondermek isteyen murit çıkar mı (:

Not: yurtdisindayim o yüzden soruyorum :D

ste1n tarafından 28/Mar/16 04:46 tarihinde düzenlenmiştir