folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yediğim En Fena Dayak.

Yediğim En Fena Dayak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Lise 1 de milli güvenlik dersimiz vardı.1 yıl boyunca boş geçen dersin son haftalarıydı.Ders boş sanılıyorya sınıfta tam bir ergen patlaması yaşanıyor.uzun eşşek oynayanlar,birbirine kalem batıranlar,babasının not alsın diye aldığı defterin yapraklarından f16 yapıp birbirine atanlar,tren yapanlar :)

..kapının öyle bir açılıp kapanışı vardıki içeri askerden başkası girmiş olamazdı.sınıfa attığı ilk adımıyla birlikte bağırmaya başladı ;

-Eşşek herifler bu ne gürültü,susun!!!

-Nerde sınıfın başkanı çabuk çıksın tahtaya!

Sınıfın başkanı yok tabi.Nereye gittiyse artık.En öndede ben oturuyorum.Bağırmayı kessin diye el kaldırıp kalktım tahtaya başkan benim dedim.zaten hep sınıf başkanı olmayı hayal ederdim :D 

-Tekmil ver dedi.

Ben nerden bileyim tekmilin ne olduğunu.Tekbirdir dedim heralde.

-Tekbirrrrr !!!

dememle birlikte,sanki daha önce herkesle anlaşmışız gibi hepbir ağızdan sınıf ;

-ALLAHUUUUUUUUU EKBERRRRRRRRRRRRRRRR.... 

diye bağırmaya başladı.

Sınıfta bildiğine göre doğru şeyi yaptım sandım.Bana doğru yaklaşan Rütbeli öğretmenin beni tebrik edeceğini , ne güzel organize olduğumuzu söyleyeceğini zannediyordumki,yediğim tekmeyle sınıfta turneye çıktım.Arkasından gelen aparkatlarla yığılıp kaldım :|

çocukluğuma inseler kesinlikle bu dayağı bulurlar :D

Sizde yediğiniz en pis dayağı yazarsanız eğleniriz biraz :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

ah o lise müdürü yokmuydu bi defasında bi dövdü 3 ay ağzıma pamukla su verdiler...

........................................
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

zuhauhauahuahua :D süpermiş :D

6 ci sınıftayım ders bos bende sınıfı susturdum takılıorum ögretmen masasında yeni ortaokullu olduugmuzdan hava diz boyu bizde neyse bizimkiler eglenelim dedi eglenioz ses cıkartmısız farkında bile değilim neyse müdür yardımcısı akif hoca geldi amk cocugu :D 

girdi sınıf baskanı kim dedi benim hocam buyrun dedim lan bu sınıf nie bu kadar ses cıkartıo dedi bende ya hocam susmuolar dedim amk bana bir tokat atmıs ben hayatımda böle tokat dedigimi hatırlamıorum:d yag ne ulan dedi ne yagı ya dedim gine 1 tane daha attı sonra sustum basladım aglamaya :D nie aglıosun lan dedi erkek adam aglar mı dedim o tokatı sende yesen sende aglardın korkudan altıma işeyecktim ya böle tokat unutmuorum sonra abimlere sölemiştim:D bi daha hec vuramamıstı ama cok koydu ya dedim die tokat attı bana ibiş hoca :D aramızda kalsın bu :W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

koptum hocam :D

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

gülmekden sandelyenin bacağı kırıldı W:

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

walla 3 hafta önce 2 kişiden saat 11 de yediğim dayak hayatımda öyle dayak yememiştim 1 hafta öncesine kadar katı yiyecekleri geverken çenem acıyordu ağzım yüzüm tarumar olmuştu :D ama arada lazım böyle bir şey hoşuma gitmedi değil :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

en yaratıcı olan benimki heralde :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

İyi güldüm hocam sayende tekbir :D Buda benden olsun;

Lise ikinci sınıfta başladığım tuvalette içtiğimiz falafoş olmuş sigaralar yüzünden az dayak yemedim. Ama en sağlamını okulda beden hocası atmıştı. 3ncu sınıfa geçtiğimde artık tuvaletlerde rahat sigara içemediğimi farketmem aynı tuvalette 2kişi yakalanmam ile başladı. Elimizdeki sigaraları yere atıp söndürmüştük ama hoca zorla kapıyı açıp ne yapıyorsunuz lan siz 2 kişi burda! dediğinde sigara içtik demek en mantıklısıydı tabi. Sonrasında okula giriş kapsının yan merdivenlerinde kantinin depo tarafını keşfettim. Tabi bu yer beden hocamızın da yanlız başına sigara tüttürdüğü öğrencilerin keşfetmemiş olduğu(yani bizim keşfedilmemiş sandığımız)mekanmış. İlk 2 saatimiz beden eğitimiydi. Bizde ilk tenefüsten sonra soyunma odasından sigara ve çakmaklarımızı alıp mekana gittik. Daha sigaradan 2.nci fırtımızı çekmeden hocamız mekana teşrif ettiler. Hiç konuşmadı zaten kakara kikiri gülüp muhabbet ediyorduk elimizde sigaralar yere atıp basmaya vakit bile bulamamıştık. Cebinizde ne var ne yok çıkartın dedi. Öyle bir durum ki eşofmanımda ve montumda farklı 2 çakmak, sigara yakmak için aldığım 3. çakmakla beraber yakalandım. Arkadaşda ise hiçbirşey çıkmadı tabi sigarayı yakmak için çakmağı ben almıştım. Neyse odasına götürdü bizi. Dolapdan öyle bir sopa çıkardı ki bildiğiniz ayıları terbiye edicek cinsten. Ben 3.5 atarken arkadaşın yüzünde öyle bir gülme ifadesi vardı ki çatlıyacak. 3 çakmağın etkisinde kalmış tabi. Daha hocam dediğim anda hocanın sopayı arkasına doğru gerdiğini farkettim. Sol bacağıma doğru bir hamle yaptı tabi bende siyah kuşak bir t.wondo cu olarak sopaya hamle yaparak kıramayacağımı bildiğimden zıpladım. Zıplamamla beraber bileğime çarpan sopa ve kafamı lambaya çarpmanın şiddetiyle yere 1:90 seriliverdim. Bunu gören arkadaşım öyle bir kahkaha atmaya başladı ki o an merhametin bittiği andı. "Sen neye gülüyorsun lan hıyar"deyip dahada hırslandı ve girişti bunada. İçerde mındar etti bizi. Gülen arkadaş tribe girdiğinden dayağın %75 ini üzerine alarak bana da ister istemez bir iyilik etmiş oldu. 5-10 dakika arası birşey sonra odadan çıktık ama 3 gün boyunca sekerek yürüdüm. Arkadaşım ile ben aldığımız hasarlar nedeniyle ve kılık kıyafet kontrolünü beden hocamız yaptığından 1hafta okuldan kaçarak tepkimizi gösterdik. 

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

seninkide iyimiş :D geyik konularının anasayfada çıkmadığını bilmiyordum.yoksa fena malzeme olurdu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Süpermiş :)

başka yokmu :))

Naber la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

amma guldum ha,

bi tanede ben anlatayim,

arkadasin oldugu sokaga girdim bir curcuna var, bahceye girmis cocuklar birini kistirmislar koseye dovecekler,

ev cocugun evi, gurultuye babasi cikiyor, bende o esnada giriyorum bahceye, cocugun babasi sinirleniyor tabi oglunu dovecekler zira,

adam kucagini acmis cocuklari durduruyor "durun bir dakika" falan demeye calisiyor da bir yanlislik var iste

bende o kalabaligin arasindayim ki olayla uzaktan yakindan alakam yok

cocuklarin onune gecip "amca benim bunlarla alakam yok" diyerek cikmaya calisiyorum

derken tek hatirladigim (abartisiz) bir simsek caktigini hissettim ve gozumu actigimda kendimi yerde bulmustum,

yanagimda bir kizariklik ve yanma hissediyorum hizla bahceden kactim geldigim araya tekrar girdim ve hicbirsey olmamis gibi tekrar ciktim aradan

gurultuleri gorunce

"ne oluyor burda bu ne curcuna" diye bir ses cikti ama

ses biraz aglamakli ve titrek cikiyordu.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 17167 Toplam Mesaj: 116