folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yediğiniz Dayaklar :)

Yediğiniz Dayaklar :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

bende biz küçükken abim kardesim bazende arkadaslari gelirdi hep kavga oyunu oynardik o zamanlar hep dayak yerdim :D birde 6 aydir fln aikidoya gidiom çok iyi :p

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:
    -----------------------------

... bekçiye sataşıoz biz hafiften lan allahsız hoşt huşt diye..

...yere kapaklanamadan daldılar şerefsizler gavura vurur gibi vuruyo kafama kafamada bekçi vuruo artık dayak yemekten meme kıvamına gelirkene sıvıştım..

...yüzüklerin efendisinde son anda boromirin ordusu gelir ya o şekil güneş arkalarından vuruyo

... inceden göt korkusu var tabi komsere anlattık bunları adam çok ciddi dinlio sonra güldü siktririn gidin lan dedi bidaha gelirseniz kırarım bacaklaırnızı falan ayağı ilk vapurla geçtik karşıya (: hey gidi hey

ulan ilkin alemsin ya :D:D:D boromirin ordusu ha hiç gülesim yoktu :D:D Bide bekçiye lan allahsızhoşt huşt demeniz falan yokmu bitirdi beni zaten.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DemirKoc
    DemirKoc's avatar
    Erkek

Çok kötü bi hatıram aklıma geldi :(

Ufağız tabi futbol manyağıyız sınıf maçı yapcaz die bi okula gittik.Neyse bunları yendik tabi ben salağım hiç arkama

bakmıyorum.Yenilen elemanlarda babam yaşında.Bunlar dediler işte biz sizi döveriz die .En az 30 kişiler.Ben arkama

bi baktım topuk yapmış kankalar bi ben kalmışım =) . Walla 30 kişi birden daldılar. Ewe kadar kovaladılar sonra beni

okula gidincede ertesi gün kankalar benle alay etti salak salak die =)

Bu Dünya 2 Şeyden Yıkalacak 1 Binadan 1 de Zinadan Çağresi yok bunun....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Üfff be ben küçükken varya bir dayak yedimmi tam yerdim ağız göz şiş neyse sonra büyüdüm kalıplandım 1.80 boy 90 kg falan olunca 2 kişi birden harcamaya başladım sonra acısını hepsinden çıkardım.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

lan bu konuyu 50 defa okudum 1 kere yazamadım suan yazıorum

hayatta en kötü dayagı okulda yedim 2 okulun kavgasında :D resmen çete savaşlarıydı yaw

sarkuysan lisesinde okuyorum bilenler bilir gebzeliler var aramızda gebzenin 2002 yılına kadar en belalı okuluymuş.önünden sivil olarak geçen şahsiyet içeri bakamazmıs :D bakarsa da bakamazmıs :D anlatır abilerimiz o okula sadece fuhus için giderdik falan die nesye sadete gelelim

olay su Sarkuysan Vs Gebze lisesi

mevzu : Okul Servisleri Güzergahındaki laf atmalar

sonuc : gebze lisesi pert oldu. daha okulun 20 sokak yanına kadar gelemezler

ağır yaralılarımız vardı hatta can dostumun 20 kişi arasında ezildigini gördügümde kendi yedigim sopanın acısını unutmustum çünkü okulun en devesi beni tele asmıstı yumrukluordu allahtan biri kurtardıda o deve i inince sopayla dövdüm artık gebze lisesindeki kızları bile biz s*kioz :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi

babamdan 2 kere dayak yedim

Birincisinde : abimle kavga ediyordum terlik atiyim diye duvara gelmessinmi:D Duvarimizin üzerine  plastikten yaptirdik kirildi amk.. Yeni yaptirmisti babam ozaman 1 parcasi 100 euro toplam 200 parca falan 100x200 hesaplayin yani:D falan ve bitanesi kirilca hepsini tekrar sökup takman lazim busuru is ve masraf bilecegin iste. Neyse annem anlatti babama isten gelince Tugba terlik attip kirdi plastik parcaya falan diye.. Oof dayagin yarasini hatirlamiyom.. babamin zaten o gün moreli sifirdi. Bogunu cikartti valla.. Bi giristi etme gurbanin olam dedik ama nafile bi hafta sag yüzümü yastiga koyamadim.

Ikicinsindede : Ben düyünleri sevmem biliyo hic gitmek istemem neyse hazirlan dügüne gidiyok dedi asagdan bende yokardan dedimki yok ben gitmiyom siz gidin dedim. Gelirdin gitmezdin derkene yokara cikti bi tokat atti abüüüüü ben odamin obur tarafina üctüm came yapisip kaldim o ne tokatti amk..

Ama helal olsun isterse canimi alsin babam canim feda büüübaa seni cok seviyorum!! Babam aslan babam..!!!!

Bundan haric hic dayak yemedim cok zillilere giristim ama o ayri mesele:D

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

Hatiralar-Susmaz

toplamı 20 bin euro olan ve bi 100 euroluk parça için 20 bin euroluk tüm malzemenin değişmesinin gerektiği bu harikulade zengin işi bi o kadarda kolpa olduğunu hissettiğim duvar kaplaması ne ola ki ?

merakımdan sordum hani mazur gör.ziya da böle anlatırdı hep

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Abba - Money Money Money i armağan ediyorum Hatıralar-Susmaz a :)

http://youtube.com/watch?v=_VAgP2-ST1w :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    kokainman bunu yazdı:

Hatiralar-Susmaz

toplamı 20 bin euro olan ve bi 100 euroluk parça için 20 bin euroluk tüm malzemenin değişmesinin gerektiği bu harikulade zengin işi bi o kadarda kolpa olduğunu hissettiğim duvar kaplaması ne ola ki ?

merakımdan sordum hani mazur gör.ziya da böle anlatırdı hep

ha birde en önemlisi basit bi terlikten kirilacak 20 bin euroluk parçalar :D deprem fln olmuo demi sizin oralarda ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi

Onlari babam yabanci bir ülkeden getirtirti bir set olarak. Farzetki bir tabak seti biri kirilirsa ise yararmi? yaramaz demi :/ Ben hata anneme demistim ustunu kapatirsiniz bir tablo ustune cakin diye ama ayari kacta bikere atigimda o duvarin ayari kacti hepsi yamuk duruyordu. Ugrasti babam yapamayanci o duvardaki parcalarini söktu oylede cirkin durdu bi duvar bombos babam kizginliginla hepsi söktu simdi duvarimiza kafa atsan  bile kiraman mermer den yaptirdik.

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
Toplam Hit: 15802 Toplam Mesaj: 66