"Yeminli" Hacker

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmaster
    netmaster's avatar
    Erkek
    bende bu kursun kurucularından biriyle konustum msnsi : askin_18@hotmail.com adam bende bircok sitenin cpanel şifreleri var diyor.İstese tahribat . com u cok kolay hacklermiş . Buradakilerin cogu lame*miş bunlar eskiden devlet için pkk sitelerini fln hackliyorlarmiş sonradan devletten ayrılmıslar ve böyle bir kurs kurmaya karar vermişler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek
    devletten ayrilmak o kadar kolaymi diye sorsaydin :)

The turth is somewhere over there
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşım konuya açıklık getiriorum ahhh keşke o aşkin in logları silmeseydim her nese o askin_18 denen arkadaş o kursa gidiomuşi şimdi hatırladıklarımı yazıcam size bakın adam cpanel ile domain panelini ayırt edemio bu 1 ikincisi beni newbie sandı bi sie söledim al dedim panel pass ını bana kaynak kodlarını yapıştırdı sölediği söz aynen şu dün gibi hatırlıorum gülmekten ölmüştümm çünki
    "off ulan linklerinde hepsi açık hemen index i atarım istesem"

ahh allam işte kurucluarından birisi böle:)) hesap edin adam cpnaleden nsleri deişştirmeye çalışıo:))))
    bide şey demişti forumların cpanel i oluomu demişti... bizim evin bile cpaneli var sen ne dion:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zaten millet pc yi alır format atar windows kurmayı öğrenir buda cpanel kurmayı öğrenmiş demekki zaten bu sıralar devlet için iş yapanlar çoğaldı helal olsun devlette dışardan ne çok adam çalıştırıyormuş: )

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    way lamer :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brock
    brock's avatar
    Erkek

s.a arkadaşlar.
    şunu dile getirmek istiyorum ki ben bu ve bu tür kurslara karşıyım.yani ben buraya gitsem bana benim bildiklerimin yarısını bile öğretemezler.çünkü bunlar dışarıda öğrenilen şeyler.FAKAT!!! Şunu da belirteyim.dışarıda işler yapıp(anladınız siz) çok büyük firmalarda çalışan çok kişi yok.fakat bu tür kurslar Certified Ethical Hacker yani etik hackerlık sertifikası verdiği için bu tür kurslara başvurmak BELKİ uygun olabilir.şöyle örnek vereyim.mesela üniversiteye gitmiyoruz fakat üniversitedeki öğreneceğimiz şeylerin hepsini biliyoruz.bu bize iş verir mi? vermez tabi.yani elinde bir diploma yada bir sertifika olmadıkça bir hiçsin!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

"300 milyon lira karşılığında üç ay süren ve 72 saat eğitim" amk ne sikim iş bea.

şimdi 300 milyon veren heykırmı oluyo bukadar kolaymı. :)))

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3RTXx
    M3RTXx's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:
    -----------------------------

"300 milyon lira karşılığında üç ay süren ve 72 saat eğitim" amk ne sikim iş bea.

şimdi 300 milyon veren heykırmı oluyo bukadar kolaymı. :)))

-----------------------------

öle galiba.. tüh ya biz kacırdık bizim zamanımız geçti  bilseydik böle bişe oldugunu verirdik 300 ytl heykır olurduk nie salak gibi milletin yazdıgı dökümanları okuduk vay anasını.. ..:)

www.baris-akarsu.com ADANA - BAG
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AhmedHan
    AhmedHan's avatar
    Erkek

HEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYTTTT!!!

YEMİNİMİ BOZDUM LEEEEEEEEEYYYYYYYNNN!!

denesin sonra adam(?) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek

millet dısarda bi tarafını yırtsın aylarca döküman okusun kassın kendini.

bunlarda 300 ytl eğitim alsın.

sora diplomayla işe girsin +bi b.q bilmeden.

ben böle işe zoqarım. 

Toplam Hit: 7569 Toplam Mesaj: 26