folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Yeni Araç İçin Ucuz Sigorta Acenteleri

Yeni Araç İçin Ucuz Sigorta Acenteleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Benim kaskoyu sigortam.net yaptı geçen kaza yaptım terapi için keçi gönderdiler.  tavsiye ederim 

Ahahah alper bu iyiydi bak.

Bi ara senin projen vardı sanırım bu adamların kafasına benzer bir projeydi değilmi ? Ne oldu o yapmadın mı

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Benim işyerimede sigorta yaptırmam lazım kime pm atıcaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Nedir bu sigortam.net reklamı :) tbt ürün yerleştirmemi kullanıyor artık 😂😂😂

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Benim işyerimede sigorta yaptırmam lazım kime pm atıcaz

@DJALPER

erdem358 tarafından 17/Şub/17 16:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

sigorta işi ucuza ve herkese yaptırılacak birşey değildir dostum..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sbm den fiyat al hocam en garanti sonra uygun fiyat hangisi ise ondan yaptır. Acente önemli sigorta firması önemli değil. Kasko yaptıracak olursanda acente + şirket önemli. Donanımhaberde tanıdığım var çok iyi acente her konuda direk yardımcı olur istersen numarasını vereyim konuş.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek

Gecen yaz Sigortam.net en dusuk 1100tl fiyat cikarirken Sompo sigortaya 650 tl'ye yaptirmistim. Bir onceki yil anadolu sigortadan 900 tl'ye yaptirmistim. Hic kaza yapmadim, ilk arabam olmasi ve genc olmamdan dolayi boyle fahis fiyat cikariyorlarmis.

bir de ziraat sigorta dusuk diyorlardi ancak o da yuksek fiyat vermisti.

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

teşekkürler arkadaşlar lakin 2000 tl isteniyor. çünkü geçmişte kaza olarak benim trafik sigortamdan karşılanan masraf dolayısıyla cezalandırılmış durumdayım. seneye kaza yapmassam düşük çıkar denildi. 1 sene aptal aptal kaza yapmamak için sus pus olacağım...bu sigorta düzeni benim şurda kazanıp biriktirdiğim ve sevindiğim şu günlerime kara bulut gibi ok gibi saplandı kalbime..

burdan sigorta düzenci holding sahiplerine söylüyorum sizinde ağlayacağınız günler gelecek elbet. sizde yapma etme diyeceksiniz birgün elbet. sizde nasıl bu millete vergiyi haşırt diye geçirdiyseniz aynısının beterini yaşayacaksınız...bir gün çıkar elbet. bu adaletsiz düzen birgün batacaktır...yıllar sonra buraya yazdım diye şahit olacak herkes. neyse. bunun için daha çok çalışıp sisteme beni deviremedin demekten başka bişeyimiz yok

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

teşekkürler arkadaşlar lakin 2000 tl isteniyor. çünkü geçmişte kaza olarak benim trafik sigortamdan karşılanan masraf dolayısıyla cezalandırılmış durumdayım. seneye kaza yapmassam düşük çıkar denildi. 1 sene aptal aptal kaza yapmamak için sus pus olacağım...bu sigorta düzeni benim şurda kazanıp biriktirdiğim ve sevindiğim şu günlerime kara bulut gibi ok gibi saplandı kalbime..

burdan sigorta düzenci holding sahiplerine söylüyorum sizinde ağlayacağınız günler gelecek elbet. sizde yapma etme diyeceksiniz birgün elbet. sizde nasıl bu millete vergiyi haşırt diye geçirdiyseniz aynısının beterini yaşayacaksınız...bir gün çıkar elbet. bu adaletsiz düzen birgün batacaktır...yıllar sonra buraya yazdım diye şahit olacak herkes. neyse. bunun için daha çok çalışıp sisteme beni deviremedin demekten başka bişeyimiz yok

Abi niye ulusa sesleniyorsun burda anlamadım holding patronları bu sitede mi takılıyor nedir?

Toplam Hit: 5933 Toplam Mesaj: 57
sigorta kasko fiyatları