folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Yeni Araç İçin Ucuz Sigorta Acenteleri

Yeni Araç İçin Ucuz Sigorta Acenteleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

En uygun fiyatı "Etchica" sigorta veriyo. Oda sigortam.net te yok. Sigortam.net teki en uygun fiyatın 300-400 tl altına fiyat aldım ve oradan yaptırdım.

Bunların çalıştığı acentelerden birini ararsan yardımcı olurlar.

https://www.ethicasigorta.com/webapps/acentesearch.aspx

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

En uygun fiyatı "Etchica" sigorta veriyo. Oda sigortam.net te yok. Sigortam.net teki en uygun fiyatın 300-400 tl altına fiyat aldım ve oradan yaptırdım.

ya konu baştan falso olduğui için çok birşey yazmak istemedim ama şunu paylaşmak isterim

tam 2 gün önce değer kaybı dosyası için ethicayı aradım nasıl açabiliriz şirketiniz ne gibi bir belge ve prosedür istiyor dedim adamın verdiği cevaba  bak amk 

değer kaybı dosyanızı bu işle ilgilenen eksper veya avukatlar ile açabilirsiniz :)))  dedim ben bireysel açamıyormuyum dedim kaskonuz varmı dedi ee var dedim kasko şirketinize sorun dedi :)))

amk çocuğu bilmiyorum desene bilmiyorum bukadar basit :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ef53-pi66QY 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı

ya konu baştan falso olduğui için çok birşey yazmak istemedim ama şunu paylaşmak isterim

tam 2 gün önce değer kaybı dosyası için ethicayı aradım nasıl açabiliriz şirketiniz ne gibi bir belge ve prosedür istiyor dedim adamın verdiği cevaba  bak amk 

değer kaybı dosyanızı bu işle ilgilenen eksper veya avukatlar ile açabilirsiniz :)))  dedim ben bireysel açamıyormuyum dedim kaskonuz varmı dedi ee var dedim kasko şirketinize sorun dedi :)))

amk çocuğu bilmiyorum desene bilmiyorum bukadar basit :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ef53-pi66QY 

hocam sanayide özel serviste çalışıyorum. servisteki sigorta işlerine bakıyorum. yaklaşık 4 senedir de bu işteyim. axa sigorta kadar müşteriye değer veren bir sigorta şirketi bilmiyorum. ethica sigorta, axa dan ayrılan kişilerin ve başkalarının ortaklıkları ile kuruldu(isimlerini unuttum). tahminim ethica sigorta da axa gibi müşteri memnuniyetine önem verecektir. daha yeni olduğu için herşey oturmamış olabilir. ayrıca fiyat konusunda en uygun ethica çıkıyor genelde(her zaman değil). örneğin benim aracıma 1100tl den başlayarak fiyat veriyorlar sigorta şirketlerinin hepsi ama ehtica 850tl civarı fiyat veriyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Arabayı yeniledim aralık yılsonu muhabbeti filan sigortam net koalay olsun kazık gibi teklifler çıkarttı bende acente sağlam olsun dedim aksigorta ya 850 ye yaptırdım kaskoyuda senden yapalım dedim dolusundan 1300 de kaskoya ateşlemiştim.aralık a ne yaparız bakalım.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Zamanında arabam yanmıştı o zaman insan anlıyor sigorta yapılan yer ile nasıl sorun ve çözüm olduğunuzu şöyle diyim daha 45gün önce aracımıza sigorta artı kasko yaptırdım djalper e en uygun yine o verdi bu işte 100 liraya bakan adam kaza anında yan basar dikkat edin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tahriford
    Tahriford's avatar
    Erkek

Üç kuruş kazanmak için acenteler kirk takla atıp en ucuzu diyerek yaninda yangın sigortası , hayat sigortası iteler dikkat et. İyi bir avukat tanidigin olsun , sigortaya vereceğin üç kurusu ona ver , söke söke alır hakkini. Sigorta ceza yememek için zorunlu soygundur. Unutma. 

Tahriford tarafından 23/Mar/17 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

imza: ben
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

sigortam.net üzerinden bir kez yaptırdık onda da sigorta bitmiş farketmedik araç bağlandı hemen geri almak için gece yarısı onlara yaptırmak durumunda kaldık o dönem bir problem yaşamadığımız için sorun olmadı ancak genelde sorun çıkması durumunda muhattap bulamamaktan bahsedilir bir de en uygun fiyat oradan çıkmıyor denildiği gibi tanıdık bir acente şart bu durumlarda..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Sigortam net halt yemiş adamlar kazık gibi fiyat çekiyor sigorta +kasko 3500 çıkarttı bana neyüdü belli olmayan firmadan gittim Anadolu tanıdık sigortacıda 1900 e yaptırdım. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _DevLop_
    _DevLop_'s avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam sigortam.net başkası hikaye 

Ben tam tersini düşünüyorum. En başta sürekli internet üzerinden teklif aldım. Daha sonra şehir merkezinde sigorta ajentelerine gittim ve gerçekten daha uygun fiyat verdiler.

Sigortam.net deki poliçeleri iyi okumak lazım. 

‘A’ Developer is a good starter and a good finisher as well
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

sanırım 2012 den beri DJ_Alper yapıyor benim sigortayı . 
    her sene para çokomel muhabbeti yapıp hallediyoruz. 
    sıkıntı yaşamadım . 
    Alper Abiyi seviyoruz o yüzden sorgulama yok bende hiç , 
    geçenlerde arabayı değiştirdim , aradım eskiyi kapat yeni bişi aç aha bilgiler bunlar dedim tamam . 

yaşlı adamım ben herşeyin üstünde duramam öyle. 
    muhattap arıyorsan DJ_Alper e yaptırıp geçecen . 
    selametle. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
Toplam Hit: 5944 Toplam Mesaj: 57
sigorta kasko fiyatları